بهترین نشان می دهد در سنت لوئیس در این هفته: فوریه 13 تا 19

8 p. m. روز شنبه, مارس 15. اردک اتاق در زغال اخته تپه 6504 دلمار بلوار دانشگاه شهر. $22 $25. 314-727-4444.
قدرت پاپ گروههای آیند و می روند, اما اسلوان مانده است و آن نزدیک 30 سال اجرا عهد به جمعی تعهد به هنر و صنعت و امتناع از ترک ایمان ملودی و مقرون به صرفه آهنگ, فرم آن گروه (که چهار نفر از اعضای همه نوشتن و خواندن) خم تاب mashes و deconstructs تا کنون که بدون از دست دادن قلب و هیجان از قدرت و پاپ. در یک اسلون نشان می دهد, ما همه rock & roll cultists همه رکورد-فروشگاه پیشرفته; کلاسیک و مبهم قلاب و مراجع آمده fast and delirious مانند چرخش FM شماره گیری در حدود سال 1975 است. یا شاید ’65 و ’85 یا 95 تورنتو-بر اساس گروه تقطیر پس از بیتلز و پس از تاب برداشتن سنگ به صدا بیکران ، شما لازم نیست به دانستن به همان اندازه در مورد موسیقی راک اند رول به عنوان این Torontonians انجام دهید; شما فقط باید آن را احساس کنید و همهمه آن را همراه با آنها.
سفر بازگشت: با توجه به بیماری اسلون مجبور به انصراف از آن در ماه نوامبر سال 2019 فرفره در اردک ، این هفته نشان می دهد در جشن بیست سال (از لحاظ فنی 22 اما که شمارش?) از آن عالی آلبوم چهارم نیروی دریایی بلوز.
—Roy Kasten

Raphael Saadiq
8 p. m. روز شنبه, مارس 19. این نمایش 6161 دلمار بلوار. $35-40 دلار. 314-726-6161.
بیش از یک حرفه ای است که به طول انجامید بیش از 30 سال Raphael Saadiq شده است مسئول بی حد و حصر بازدید در دنیای هیپ-هاپ و به خصوص R&B. از کار اولیه خود را به عنوان یک عضو از تونی! تونی! Toné! به همکاری با امثال A Tribe Called Quest, Mary J. Blige, ویتنی هوستون, the Isley Brothers, ریشه Erykah Badu (و بسیاری دیگر) به انفرادی خود خروجی Saadiq ثابت کرده است خود را یک استاد ابریشمی قلاب و صاف تولید می باشد. اما آن را تا سال گذشته جیمی لی که مشهور هنرمند واقعا کنده به خود گاهی اوقات غم انگیز زندگی الهام بخش است. جیمی لی یک مفهوم آلبوم به نام بعد از Saadiq برادر که از مصرف بیش از حد هروئین در ’90s پس از تماس با HIV. این چیزهای سنگین اما این آلبوم تون تیره تر باعث می شود آن را از همه بیشتر فوتی و فوری است. و منتقدان و طرفداران به طور یکسان در حال توجه: اخیر نیویورک تایمز مشخصات حتی پیشنهاد آلبوم یک “شاهکار”. از آن آسان است برای دیدن چگونه آنها به این نتیجه رسید.
کوچک مبلمان اداری: Saadiq دسامبر ظاهر NPR میز کوچک سری به عنوان عالی دوره بازآموزی در بسیاری از هدیه برای کسانی که نیاز به چنین چیزی.
—دانیل هیل

Mattiel
8 p. m. روز شنبه, مارس 19. اردک اتاق در زغال اخته تپه 6504 دلمار بلوار. $15. 314-727-4444.
آتلانتا نوازنده مبتنی بر Mattiel سابقه نسل تقسیم می کند: او می سازد 1960-مدیون گاراژ راک الهام گرفته از آهنگ ها اما با millenial چشم نسبت به ارائه و نمایشگری. برای دومین رکورد Satis کارخانه, Mattiel قهوه ای ساخته شده است که کشت و ویدئوها نشان می دهد که خواننده در انواع مختلف از لباس (کارخانه کارگر سلسله-esque مادر) درگیر شدن در متناسب با اعمال و نابودی است. حس خود را از بازی و خود ذلتى بر روی صفحه نمایش مطابق با ذوق و انرژی از آهنگ ها که گاهی اوقات کانال همکار گرجستان weirdos لب سیاه به عنوان به خوبی به عنوان کارولین رز اتشی پاپ ناخن-بمب.
مرغ عادلانه است: محلی اتاق خواب-پاپ رفقا فرانکی نوکر باز خواهد شد با نشان دادن مجموعه ای از آهنگ ها از گروه فقط منتشر LP پرندگان.
—مسیحی شفر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>