برای بزرگنمایی کلیک کنید John Calvin Abney will perform at the Focal Point on Saturday, February 22. - RAMBO

  • رمبو
  • جان کالوین Abney انجام خواهد شد در نقطه کانونی در شنبه فوریه 22.

هر هفته ما به شما میدارد ما را برای بهترین نشان می دهد از هفت روز آینده! به ارائه خود را نشان می دهد برای بررسی
اینجا را کلیک کنید. تمام وقایع موضوع را تغییر دهید; با اتمام محل برای اکثر تا اطلاعات به روز.


تیم Warfield را عضو گروه

زمان های مختلف. چهار شنبه, مارس 19 از طریق پنج شنبه, مارس 23. هارولد و دوروتی مباشر مرکز موسیقی جاز 3536 خیابان واشنگتن. $10 به $41. 314-571-6000.

نوازنده ساکسیفون تنور تیم Warfield درک پست-bop سنت ها و روند در موسیقی جاز است که هر دو کاملا استادانه و بیش از یک کمی مرموز است. نیویورک پنسیلوانیا بومی دارای یک قاتل resumé (او کار می کرد با شرلی اسکات نیکلاس Payton, Stefon هریس و به طور قابل توجهی مسیحی مک براید برای پنج سال) اما او فرمان چنین متناقض سبکی از لمس و شدت لحن یک راه با تعبیر که به نظر می رسد فورا آشنا (رولینز و Coltrane همیشه به ذهن می آیند) حتی اگر یک نشنیده است “نوای Billie Joe” “در اب راه رفتن در آب” یا “دور نیمه شب” کاملا راه Warfield تصور آنها. او ضروری صدای معاصر در موسیقی جاز و همیشه هیجان انگیز مجری.

گروه پخش در:
Warfield پنج روز سنت لوئیس نامزدی امکانات خود را عضو گروه به احتمال زیاد با جانباز پت Bianchi در کلید و مهمان ویژه (و دیرین سنت لوئیس های مورد علاقه) Terell استافورد در صور. این گروه راه ایده آل برای مزه Warfield را انعطاف پذیر و سرد چشم انداز.

—Roy Kasten


انتشار سگهای 2

8 p. m. روز شنبه, مارس 21. آماده اتاق 4195 خیابان منچستر. $10. 314-833-3929.

شیر دختر خواننده گروه ریک جوردانو به نظر می رسد به توان ساخت سالانه سنت بهره برداری محلی متال و پانک عمل به انجام در یک نشان می دهد که درآمد حاصل از سود ولگرد نجات St. Louis. گروههای که انجام در انتشار سگهای به طور معمول انتخاب محبوب موسیقی گروه اغلب در سبک شبیه به پوشش ماه صرف یادگیری آهنگ های خود را و سپس صدای یورتمه رفتن اسب آنها را تنها یک بار برای همه ما چهار پا دوستان خزدار. در این سال صف را ببینید تماشا کردن و می میرد بازی آهنگ من و بده Gimmes; DayBringer انجام خواهد شد به عنوان پینک فلوید; Voidgazer را مقابله با ouvere بالا در آتش; من پسر بچه گاو را پوشش جزئی تهدید و اعضای آلن evan weaver و Yowie خواهد تیم را به بازی موسیقی Boredoms تحت نام “برانگیخته.” کل امور حمایت های 4 دست و عظیم قرعه کشی خواهد مطمئن شوید که شما را ترک با یک ترانه در قلب خود و برخی به تازگی برنده گه در دست شما است. آیا آن را برای سگ!

کلاه کلاه: به قول توضیحات رویداد در رویداد Facebook صفحه, بله, Fuck Off و می میرد پوشش یک پوشش باند “از آنجا که از دوره هستند.” البته در واقع.

—دانیل هیل


جان کالوین Abney


8 p. m. روز شنبه, فوریه 22. نقطه کانونی 2720 Sutton بلوار. 15 $به $20. 314-560-2778.

Eagle-eyed طرفداران موسیقی محلی ممکن است متوجه شده است که بث Bombara اغلب دارای یک مهمان ویژه افزایش سه مرد پشتوانه گروه است. جان کالوین Abney نشسته در روی صفحه کلید زمانی که او می تواند و او به کمک Bombara را 2019 همیشه سبز LP; که نقش ارزش sideman شد honed در طول Abney زمان همراه با جشن خواننده و ترانه سرا جان Moreland. اما Abney خود کار شروع به گرفتن سهم خود را از انظار نیز هست و در سال گذشته عبور امن قرار می دهد Abney شیرین کمی تیره و تار در برابر صدای گیتار آکوستیک پیانو و کمی زیلوفون برای پر کردن خود را صمیمانه و کاملا هوشیار آهنگ محلی.

رسیدن به نقطه: نقطه کانونی طولانی در نظر گرفته شده این منطقه را صمیمی ترین, گوش دادن اتاق همچنان قوی رگه هایی از رزرو از نزدیک اجرای برنامه برای افزایش, ترانه سرایان در کنار فرم های سنتی موسیقی محلی.

—مسیحی شفر

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im