بهترین نشان می دهد در سنت لوئیس در این هفته: 27 فوریه تا مارس 4

برای بزرگنمایی کلیک کنید 2 Chainz will perform at Pop's Nightclub on Friday, February 28. - VIA DEF JAM PRESS

  • از طریق DEF JAM مطبوعات
  • 2 Chainz انجام خواهد شد در پاپ کلوپ شبانه در روز شنبه, مارس 28.

هر هفته ما به شما میدارد ما را برای بهترین نشان می دهد از هفت روز آینده! به ارائه خود را نشان می دهد برای بررسی اینجا را کلیک کنید. تمام وقایع موضوع را تغییر دهید; با اتمام محل برای اکثر تا اطلاعات به روز.

دیورند جونز و نشانه
8 p. m. روز شنبه, مارس 28. دلمار سالن 6133 دلمار بلوار. $15 به 18 دلار. 314-726-6161.
ریشه های روح موسیقی در سام کوک و ری چارلز’ سکولار و جنسی از موسیقی انجیل تنها در اشاره انقلابی بالقوه است که هر دو از هنرمندان و هزاران نفر به دنبال آنها را پیدا کنید. دیورند جونز و نشانه ايمان به قدرت از آن ریشه ها و پیامدهای آن. سال گذشته نفسانی و سیاسی اشاره کرد و آمریکا عشق تماس ثابت کرد که بلومینگتون ایندیانا بر اساس گروه مشهور خود با عنوان اولین 2016 نبود یک اتفاق است. جونز یک فرمانده مجری و خواننده و falsetto-ابراز فویل و متمرکز درامر هارون فریز شرکت-آگهی های منظم اما هرگز فرمولی گروه از طریق تمام ریتمیک و ملودیک غنای روح مملو از جهان وطنی رشته و اجتماعی و سیاسی حساب موسیقی وعده. این گروه باعث می شود که شیرین ترین آزادی برای تلفن های موبایل برای بدن و بدن اجتماعی.
فرهنگی حرکت: Kaina Castillo به ارمغان می آورد لاتین, hip-hop و اثیری شهری معاصر شیار را از شیکاگو برای یک باید-وارد-زود باز کردن مجموعه.
—Roy Kasten

2 Chainz
8 p. m. روز شنبه, مارس 28. پاپ, کلوپ شبانه, 401 مونسانتو خیابان Sauget, Illinois. 40 دلار به $79. 618-274-6720.
چه چیزی در یک نام است ؟ در مورد کالج پارک گرجستان بر اساس رپر Tauheed اپس نظر می رسد پاسخ این است زیادی. Epps در ابتدا راه اندازی حرفه ای خود را تحت فوق العاده cringeworthy moniker “آمریکا Boi,” کار برای بیش از یک دهه در گمنامی نسبی به عنوان نیمی از Playaz Circle در Ludacris’ اخلال در غیرتها صلح مشخصات ناشر. در سال 2011 او به سمت چپ که برچسب و با آن او نام مرحله پشت اتخاذ مطلب “خانواده دوستانه” (کلمات) 2 Chainz. فقط در زمان یک سال او منتشر شد بر اساس T. R. U. داستانآن عرضه در شماره 1 در بیلبورد 200 در نهایت درآمد نیروگاه رپ چهار شرط Hip-Hop awards (جالب اینجاست که از جمله یکی برای “Rookie سال”) و حتی یک نامزدی جایزه گرمی برای بهترین رپ آلبوم. سریع به جلو به امروز: سال گذشته رپ یا رفتن به لیگ برتر است رپر متوالی آلبوم برای اولین در ده بالا در بیلبورد 200 با یک واقعی است که از هنرمندان همکار و فوق العاده-تولید شمارش خود را به عنوان همکاران. هشدار بارد — به نظر می رسد نام بسیار مهم است ،
باند: پیوستن 2 Chainz خواهد بود خواب آلود گل رز, Hott Lockedn, SB Skooly و Worl.
—دانیل هیل

فیتز و بداخلاقی
8 p. m. روز شنبه, مارس 3. این نمایش 6161 دلمار بلوار. $32.50. 314-726-6161.
فیتز و بداخلاقی’ 2019 LP تمام احساس زندگی می کردند تا نام خود را حداقل از “همه” بخش — سراسر هفده آهنگ های گروه با این نسخهها کار از طریق مجموعه ای از رادیو-آماده به ضرب و شتم به جلو پاپ آهنگ. این گروه همواره با اتکا بر یک دوز سنگین از نوستالژی برای یک rosier گذشته از hi-octane ’60s روح اولین آن از طریق ’80s synth-pop در نسخه های قبلی — اما در “OCD” Fitzpatrick آرزوی یک مطلب اخیر: او آمده است اینجا خط متکی بر درخواست خود از هند به بیش از آمده و تلنگر از طریق مجموعه خود را از سی دی پناه میبرند در مورد منطق valise. آن را کاملا Gen-X مرجع برای یک گروه است که می خواهد به موسیقی پاپ در سراسر ژانرهای و دهه.
سه دوقلوها: دوقلو XL جدید گروه سه نفره متشکل از اعضای تابستان مجموعه و Weatherstar را باز نشان می دهد.
—مسیحی شفر

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>