برای بزرگنمایی کلیک کنید Jill Scott will perform at the Fox Theatre on Monday, February 9. - ALBUM ART

  • آلبوم هنر
  • Jill Scott انجام خواهد شد در فاکس تئاتر در دوشنبه, فوریه 9.

هر هفته ما به شما میدارد ما را برای بهترین نشان می دهد از هفت روز آینده! به ارائه خود را نشان می دهد برای بررسی اینجا را کلیک کنید. تمام وقایع موضوع را تغییر دهید; با اتمام محل برای اکثر تا اطلاعات به روز.

جید جکسون

8 p. m. روز شنبه, مه 6. آف برادوی 3509 Lemp خیابان. $10. 314-773-3363.

با توجه جید جکسون حرفه ای-راه اندازی انجمن با مایک بودن از یاد کالیفرنیای جنوبی گروه اجتماعی اعوجاج شما می خواهم فکر می کنم او تا به حال مناظر پانک پیکرنگاری خودش. و در حالی که جکسون می تواند متقاعد کننده او قابل توجه ترین در سال گذشته بیابان هنگامی که او پذیرای هاردکور, صدای تودماغی, یک نوع Bakersfield-دیدار-درد-Americana حساسیت است که منطبق بر روح او-تمیز کاری شعر با glinting گیتار اسپیسی پدال فولاد و ملودی است که می تواند شما را به لرز همراه با لرز rasping صدای. در حالی که بسیاری از آهنگ ها الهام گرفتند ویرانگر حادثه و فقط به عنوان مخرب جسمی و روحی بهبود جکسون باعث می شود هر خط جهانی حکیم و فراموش نشدنی است.

امید و قهرمانان: زمانی که جکسون سیزده بود او رفت و به او اولین Social Distortion کنسرت در خود. نس و گروه منفجر راه خود را. سال بعد او باد او پانک-راک قهرمان دور با آهنگ ها و صدای.

—Roy Kasten


Marleyfest 13

8 p. m. روز شنبه, فوریه 7. دلمار سالن 6133 دلمار بلوار. $20. 314-726-6161.

آن را قطعا ممکن است به یک راک & رول پوشش باند و انجام نیست آهنگ های بیتلز و یا نورد سنگ; بهترین مترجمین موسیقی بلوز نیاز نمی دانم با این نسخهها کار کامل از رابرت جانسون. اما اگر شما یک رگی گروه شما بهتر است خود را Bob Marley پایین پت از frat پسر مورد علاقه های شما به Wailers عمیق کاهش است. و به عنوان سنت لوئیس’ طولانی ترین در حال اجرا, رگی, band, قتل شهرستان بازیکنان درونی اند و بر گسترش این نوع بزرگترین افسانه و هر سال Marleyfest به گروه شانس برای جشن Marley میراث به عنوان به خوبی به عنوان دیگر exemplars از فرم مانند دنیس قهوه ای و Peter Tosh. برای این سال سیزدهم Marleyfest به تاریخ — MCP خواهد پیوست Dubtronix را اهل رنکین و آل گیبس از شیکاگو دوبله Dis.

رگی انتخاب: ثبت محلی-فروشگاه مترادف رانندگی-زمان KDHX DJ و تنها مرد در شهر به منظور هماهنگ کردن خود از شر Trojan سوابق comp تام “پاپا” ری خواهد بود در حال چرخش عمیق dubby کاهش از خود بایگانی گسترده ای بین ست ها.

—مسیحی شفر


Jill Scott

7:30 p. m. روز شنبه, مارس 9. روباه تئاتر 527 شمالی بلوار بزرگ. $46-$196. 314-534-1111.

وقتی خواننده/ترانه سرا/بازیگر/گواهی سردستهزنان خواننده اپرا Jill Scott به شهر شما می آید, شما ایستاده در توجه است. چرا که اسکات شده تان شدیدا کردن ابریشمی صاف رشد-مردمی neo-soul همیشه از او کشف شد راه بازگشت در سال 2000 توسط هیچ یک دیگر از Questlove از ریشه. سپس اسکات انجام شد به عنوان یک کلمه صحبت هنرمند پس از سرخورده شدن توسط او آموزش حرفه ای و اگر او کلمه صحبت خروجی قابل توجه بود آن را مضاعف هنگامی که زوج با یک ملودی. اسکات کمک قلم برنده جایزه گرمی “شما رو من” انجام شده توسط ریشه و Erykah Badu از همان سال او کشف شده توسط این گروه (که به دنبال خوب کردن fellas) و او را از انجام اولین بازی با این گروه در مدت کوتاهی پس از. آن بوده است چیزی جز سر بالایی تا کنون پس به لذت از او سپاه از طرفداران.

لباس به تحت تاثیر قرار دادن: روباه تئاتر نادر برگزاری است که به عنوان زیبا به عنوان اسکات سوپرانو صدای. این خواهد بود یک زمان خوب به انجام بهترین خود را پله کردن لباس.

—دانیل هیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de