بهترین نشان می دهد در سنت لوئیس در این هفته: مارس 12 تا 18

Poguetry
8 p. m. روز شنبه, مارس 14. آماده اتاق 4195 خیابان منچستر. 35 $است. 314-833-3929.
زمانی که Pogues careened از مترو لندن در اوایل 1980s گروه mix از عامیانه ایرلندی و انگلیسی, پانک یک رمان آمالگام: گارمون, گیتار الکتریک و شین MacGowan را knackered خیابان شعر ساخته شده خود را بی پروا دم. و در حالی که اصلی وارد زمین شده بود و گاه به گاه reunions در دهه گذشته اعضای هیات موسس عنکبوت استیسی و گربه O’Riordan به تازگی اضافه شده یکی دیگر از سبک موسیقی — کاخون موسیقی محلی — برای ایجاد تور لباس Poguetry. با ارتباط با لوئیزیانا جشن از دست بایو Ramblers استیسی و O’Riordan در حال بازآفرینی برخی از Pogues محبوب اوایل مجرد مانند “پسر از شهرستان جهنم” و “بدن یک آمریکایی” با تازه تزریق اکادیان acadian عامیانه.
Poguetry در (محدود) حرکت: این تکرار Poguetry است در این میان یک جای کوچک آمریکا تور بنابراین فرصت را از دست ندهید برای دیدن این صف.
—مسیحی شفر

ناوشکن
8 p. m. روز شنبه, مارس 14. زغال اخته هیل اردک اتاق 6504 دلمار بلوار دانشگاه شهر. $20 تا $23. 314-727-2277.
صدای ما ملاقات کرد, آخرین آلبوم Dan Bejar یک.k.یک. ناوشکن به نظر می رسد ناشناس حتی بی ضرر. یکی ممکن است اخراج آن را به عنوان بخشی wallpaper البته بسیار با ذوق و مغزی wallpaper مانند گوش دادن به خدمات پستی در یک شراب خوب وزوز. اما هیچ کس دیگری در avant indiedom واقع وزوز از زیبایی راه Bejar می کند. او به دنبال چیزی و در می یابد که “هیچ چیز زیبا تر از هر چیزی شما همیشه می دانستند.” مانند شعر و پرچین راه او عبارات آنها موسیقی می شود مغناطیسی در تکرار listenings. وجود دارد وجود دارد وجود دارد در امان بوسیله اسباب گردنده از درام نویسی با مته سوراخ کردن از گیتار, هواپیماهای بدون سرنشین, باس, تمام waveformed امواج سنتز برای تلفن های موبایل. چشم انداز مناسب Bejar موضوع: جهان غریبه و زیبا تر از ما جرات تصور کنید که با آن او را به رفتن به آن را تصور کنید هر راه. و بنابراین شما خواهد شد هنگامی که او باعث می شود بازگشت خود را به سنت لوئیس این هفته است.
ستاره قطبی ستاره: در حالی که بارها نادیده گرفته شده و در خارج از آن بومی کانادا, چرت زدن چشم ساخته شده فهرست 2016 Polaris موسیقی جایزه همسایه شمالی ما نسخه از انگلستان جایزه عطارد. طرفداران لونا نه به ذکر است Velvet Underground نباید چرت زدن در افتتاح آن مجموعه.
—Roy Kasten

در حافظه از یک افسانه: سود برای براندو
9 p. m. روز شنبه, مارس 14. ویلیام یک کر بنیاد 21 اوفالن خیابان. $10. 314-436-3325.
زمانی که برندن Arscott گذشت به طور غیر منتظره در ماه نوامبر بسیاری در سنت لوئیس ” پانک صحنه شوکه شده بودند به یاد او تنها 23 سال سن دارد. که شوک را می توان به چند چیز برای یک مرد بهتر شناخته شده به عنوان “براندو” غالبا دروغ در مورد سن و سال او هنگامی که او برای اولین بار شروع به آمدن در اطراف حدود یک دهه پیش (سیزده جوان است حتی برای پانک, اما به خصوص برای کافه ها و مکان های که در آن گفت: پانک جمع). اما حتی بیشتر از آن outsized علامت او در سنت لوئیس’, هاردکور, پانک جامعه به نظر می رسد غیر ممکن است برای کسی که خیلی جوان است. براندو انجام شده در چند هاردکور, باند — مهمترین Ruz به سرپرست و زندگی مانند برخی از مشهورترین محلی اعمال ده سال گذشته. این نشان می دهد که قابلیت اجرای برنامه توسط هر دو سرپرست و Ruz و همچنین به عنوان مجموعه ای از Q غیر قابل بیان و لوسیون است که به منظور جمع آوری پول به صندوق انتشار به عنوان بسیاری از براندو موسیقی به عنوان امکان پذیر است که در بیشتر سال های اخیر حتی شامل کشت و هیپ هاپ کار تولید را به عنوان به خوبی. براندو رفته است اما خود را از طریق موسیقی او هرگز فراموش نخواهد شد.
آواز خواندن همراه: براندو سنگ در Warden; این نشان می دهد اعضای این گروه را ترک خواهد کرد و یک میکروفون بر روی صحنه برای هر کسی که آرزوهای خود را به انجام در جای خود.
—دانیل هیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>