بهترین نشان می دهد در سنت لوئیس در این هفته: مارس 4 تا 11


هر هفته ما به شما میدارد ما را برای بهترین نشان می دهد از هفت روز آینده! به ارائه خود را نشان می دهد برای بررسی
اینجا را کلیک کنید. تمام وقایع موضوع را تغییر دهید; با اتمام محل برای اکثر تا اطلاعات به روز.


اتین چارلز

7:30 p. m. روز شنبه, آوریل 4 از طریق پنج شنبه, مه 7; 9:30 p. m. روز شنبه, مه 6 و روز شنبه, مارس 7; 6:30 p. m. روز شنبه, آوریل 8. این Ferring جاز اغذیه فروشی و مشروب فروشی 3536 خیابان واشنگتن. $10 به $36. 314-571-6000.
اتین چارلز اتحاد تحصیلی bonafides تا مطالعه خود را از آمریکا جاز آفریقایی کارائیب, موسیقی و غنی تقاطع دو; به عنوان یک فارغ التحصیل از Julliard مدرسه و یک عضو هیات علمی در ایالت میشیگان چارلز است که به خوبی versed در تاریخ و تئوری. اما به عنوان یک بومی جزیره ترینیداد او همچنین احساس می کند موسیقی را در خود استخوان و ترومپت صحبت می کند را تحت تاثیر قرار و سنت کارائیب از طریق ادغام ایجاد شده توسط نسل New Orleans jazz هنرمندان. خود نقطه عطفی آلبوم Creole روح می دهد دور بازی در عنوان و ترکیب بندی و ترتیبات پرداخت ادای احترام به یک قرن را به ارزش جاز سنت.
به خوبی با دیگران: چارلز انجام شده است با متنوع بازیگران از همکاران از Wynton Marsalis به Roberta Flack به توانا اسپارو اما منجر خواهد شد خود را دسته کوچک موسیقی جاز در این هفته از روی لئامت دادن در اغذیه فروشی و مشروب فروشی.
—مسیحی شفر

Les ناهنجار و بیلی بز
8 p. m. روز شنبه, مه 6. آف برادوی 3509 Lemp خیابان. $10. 314-773-3363.
هر محله شیرجه نیاز به یک گروه مانند Les ناهنجار و بیلی بز یا حداقل کامل آن ثبت آثار در jukebox. موسیقی برای نوشیدن, رقص, foosballing و تیراندازی گه می آید بهتر از back-to-نه-واقعا-so-basic-پس از تمام honky tonk سبک این گروه به رهبری خواننده و ترانه سرا بیلی Croghan و توانایی پشتیبانی از یک زیرکانه-تاب ریتم بخش مسابقه-برش کمانچه و دوقلو سخت هسته twangy گیتار آگهی گروه ساختمان شده است در آن بسیار عالی خود با عنوان 2018 تمام طول با برخی از منطقه ای تور و یک تعداد انگشت شماری از آهنگ های جدید جمع آوری شده در یک دیجیتال رها به نام کمک می خواستم. این صدای تودماغی خواهد بود به طور کامل به کار در این آخر هفته EP حزب آزادی.
ذهن دم: محلی خواننده و ترانه سرا یاکوب باکستر, که همچنین جبهه باند حیاط عقاب باز می شود شب را در فرم از خزدار-کلاه-festooned alter ego Rovie راکون.
—Roy Kasten

لب سیاه
8 p. m. روز شنبه, مارس 10. اردک اتاق در زغال اخته تپه 6504 دلمار بلوار دانشگاه شهر. 18 دلار به $20. 314-727-4444.
وجود دارد چند سالن مناسب تر برای چاک بری پرستش گاراژ پانک که شامل لب سیاه از اردک اتاق بری دیرین پایه عملیات قبل از مرگ او در سال 2017. پشت یک کامیون مسطح واژگونی یک صخره به ذهن می آید و یا شاید یک غار عمیق در بیابان که در آن هر کس می خوردند بیش از حد بسیاری از قارچ — اما در هر صورت اردک اتاق امن تر و نزدیک تر است. ژانویه آواز خواندن در یک جهان که در حال سقوط از هم جدا می بیند گروه با تجربه به مراتب بیشتر کشور-موسیقی صدای تودماغی نسبت به نسخه های قبلی اما هنوز هم پدیده سیاه, لب مملو از تمام قلاب و هتک حرمت را ساخته اند که گروه انتقادی عزیزم برای بیش از دو دهه در حال حاضر. آن را نه یک کشش به انتظار برخی از کلاه کابوی روی صحنه در این یکی.
بچه های بد: لا کرنش خشخاش ژان کرافورد و سنت لوئیس ” خود را آهسته پسران را باز نشان می دهد.
—دانیل هیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>