برای بزرگنمایی کلیک کنید Peking Opera Blues is full of surprises and moments of beauty. - COURTESY OF WEBSTER FILM SERIES

  • حسن نیت ارائه میدهد از سری فیلم وبستر
  • Peking Opera Blues پر از شگفتی و لحظات زیبایی است.

آخر این هفته به طور رسمی سرپوشیده آخر هفته, چرا که آن را سرد و روز ولنتاین است. اگر همه شما به تنهایی در دوم-بدترین تعطیلات سال (کریسمس تمام وقت شماره یکی از بدترین تعطیلات در ابد) همیشه وجود دارد که حیوان خانگی رژه در روز یکشنبه.

1. هنگ کنگ زیبایی
Hark Tsui را در هنرهای رزمی, کمدی, Peking Opera Blues بود که برای اولین بار از فیلم های خود را برای ضربه زدن به آمریکا arthouse مدار پشت در 1980s اما آن را آسان فیلم برای یک غربی به دنبال (مگر اینکه شما یک مشتاق مورخ انقلاب چین). هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از درخواست تجدید نظر بصری و عمل به شما جزر و مد. Brigitte Lin, Sally Yeh و چری چانگ سه غریبه با هم پرتاب با افزایش هرج و مرج از 1920s چین است. Sun Yat-Sen است که به راه انداختن جنگ علیه امپراتوری به امید ایجاد یک جمهوری جدید و مختلف جنگ سالاران در حال تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از قدرت به عنوان آنها می توانند. بریگیته لین نقش متقابل پانسمان Tsao Wan که پدر به طور کلی است. سالی یه که مشتاق opera ستاره پت نیل که جاه طلبی است خنثی با سنت طولانی مدت از مردان بازی نقش زنان در مرحله چری چانگ یک دزد خرده پا. با هم آنها را اجرا و از قصر به پکن تئاتر تلاش برای انجام آنچه آنها فکر می کنند بهترین است. انگار خیلی فیلم از زرق و برق دار اپرای چینی و همچنین پشت بام دعوا باریک فرار و برخی از کمدی دلقک بازی. این یک جشن بصری. Peking Opera Blues نشان داده شده است توسط وبستر سری فیلم در 7 p. m. روز شنبه, فوریه 13 در دانشگاه وبستر مور سالن (470 شرق Lockwood خیابان; www.webster.edu/film-series). بلیط ها $5 تا 7 دلار.

2. عشق در حرکت
اگر شما خسته از شام-و-یک-فیلم مسیر برای روز ولنتاین شاید آن زمان به گام تا شام و باله. سنت لوئیس باله می پیوندد نیروهای با آریانا کوارتت زهی به ارائه یک شب عاشقانه با عنوان “آیا این عشق است؟” محور است و باله آمریکا بود که طراحی شده توسط کریستوفر Wheeldon برای موسیقی برادوی یک آمریکایی در پاریس. قطعه ای است به Dvorak را کوارتت زهی شماره 12 در F عمدهاست که به اوجی عملکرد باله در پایان از موسیقی. باید آن را مجموعه ای مناسب خلق و خوی رمانتیک. همچنین در این برنامه جدید باله توسط شرکت مدیر هنری Gen Horiuchi و امری LeCrone. “آیا این عشق است ؟” انجام شده است در 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر یکشنبه (14 فوریه تا 16) در Touhill مرکز هنرهای نمایشی در دانشگاه میسوری-سنت Louis دانشگاه (1 دانشگاه رانندگی در پل طبیعی جاده; www.stlouisballet.org). بلیط ها $34 تا 59 دلار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Laurie McConnell and John Pierson in Annapurna at St. Louis Actors' Studio. - STLAS.COM

  • STLAS.COM
  • لوری مک کانل و جان پيرسون در آناپورنا در سنت لوئیس بازیگران ” استودیو.


3. قله ها و دره ها
اولیس در حال مرگ است در یک کثیف کابین با کوه های راکی تنها شاهد — تا زمانی که خود را در یک زمان اما نشان می دهد. هنگامی که او یک شاعر و استاد دانشگاه با یک همسر و یک پسر است اما در حال حاضر او تنها مخزن اکسیژن و کثافت. پیوست و پس از دو دهه از هم اما و اولیس تکرار مکررات شکسته خود گذشته و به همین دلیل او در نهایت او را رها, در نیمه های شب خود را با او. Sharr سفید, درام, آناپورنا , نمودار یک دوره به ناپایدار خاک از عشق و از دست دادن و چه در طرف دیگر از هر دو. St. Louis بازیگران ” استودیو ارائه آناپورنا در 8 p. m. روز شنبه از طریق شنبه و 3 p. m. روز شنبه (14 فوریه تا 1 مارس) در Gaslight تئاتر (358 شمالی بویل خیابان; www.stlas.org). بلیط ها $30 تا $35.

4. ولنتاین وحشت
اگر شما را فراموش کرده به کتاب یک رستوران برای روز ولنتاین است و شما نگران هستید که خیلی دیر به ویژه شب با که کسی نمی ترسند. تاریکی (1525 جنوبی خیابان هشتم; www.scarefest.com) یک بار دیگر جشن تعطیلات از عشق با My Bloody Valentine. افسانه ای خانه خالی از سکنه خواهد بود برای باز کردن کسب و کار از 7 تا 10 p. m. روز شنبه, فوریه 15, با وحشتناک دامادی و خون spattered کمین در سراسر. تمامیت تاریکی شده است دوباره مضمون برای روز ولنتاین با یک lovelorn روح به نام ویکی در مرکز آن است. ویکی هرگز تا به حال یک تاریخ و در حال حاضر او در حال آمدن به عقب با شیاطین در دو به دنبال انتقام او در جنس مرد است. اگر شما واقعا می خواهید خود را تست وجود دارد, جدید تابوت فرار چالش که در طی آن شما باید پنج دقیقه به یک تابوت. بلیط My Bloody Valentine 25 دلار و تنها 1000 منتشر خواهد شد بنابراین دان ‘ تی چرت زدن.

5. یک رمز و راز است که در جریان
Irma Vep جدید عروس از خداوند ادگار هیلکرست که ممکن است به طور کامل بیش از مرگ مرموز همسر اول خود بانو انید. ایرما تلاش برای حل و فصل در به با شکوه Mandacrest و مستغلات اما هر دو جنایت جین و کون بزرگ, نیقودیموس سوگواری معشوقه سابق خود را بیش از حد برای ایرما راحت می شود. زمان werewolves در حال زوزه در شمال افریقا و پرتره از اینید که خارج می گردند مه حتی خداوند ادگار احساس می کند او را به بررسی. بنابراین او میآید به مصر برای از سرگیری کار خود را در مقبره های باستانی و پس از آن همه چیز در خانه به, به شکل گلابی است. چارلز Ludlam ویکتوریا-ترسناک-کمدی کلاه برداری رمز و راز از Irma Vep ایجاد فوقالعاده مقدار از خنده از هیچ چیز بیش از دو بازیگر و یک چشم تیز برای کلیشه و انطباقها B-movies. مجموعه تئاتر St. Louis ارائه رمز و راز از Irma Vep شنبه از طریق شنبه (14 فوریه تا 8 مارس) در long branch-هیلتون مرکز (130 ادگار جاده; www.repstl.org). بلیط ها $20 تا $94.50.

6. سگ داش
صحنه و لباس, سنت, Gras هستند و نه فقط برای انسان و Purina Pet Parade اثبات است. روز یکشنبه فوریه 16, سگ محبوب که راحت پوشیدن لباس, لباس و یا لباس های عجیب و غریب جمع آوری با مردم خود در جنوب 12th خیابان و آلن خیابان (www.stlmardigras.org) برای 1 بعد از ظهر رژه pooches. آن را رایگان به تماشای, و اگر فکر می کنید سگ شما دارای کاریزما و “وای” عامل به نام یکی از بهترین لباس پوشیدن حیوانات خانگی در رژه آن را تنها $10 به ثبت نام یک سگ; قضات را انتخاب جلال سرخپوش نوزادان برای دادگاه عرفانی Krewe از Barkus در تاجگذاری مجلل که در آن پادشاه و ملکه Barkus خواهد بود مسیح با تاج خود را. هزینه ثبت نام کمک به باز کردن درب پناهگاه حیوانات. و فراموش نکنید که سگ وینر: شروع در ساعت 2 بعد از ظهر در Soulard بازار پارک (خیابان لافایت و جنوب خیابان هشتم) کسانی که بی باک dachshunds از هم جدا می شوند به چهار دسته و پس از آن مسابقه در شش سگ گرم تعیین شده است که سریعترین فرانک به شکل سگ در طول تیتو سگ وینر دربی. آن را هزینه $10 برای ورود به سگ خود را در مسابقه و پذیرش رایگان برای تماشاگران اگر چه VIP مشاهده گزینه های در دسترس هستند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Jean-François Millet, French, 1814–1875; Starry Night, c. 1850-1865; oil on canvas; 25 3/4 x 32 inches; Yale University Art Gallery, Leonard C. Hanna, Jr., Class of 1913, Fund 2020.44

  • Jean-François ارزن, فرانسوی, 1814-1875; شب پرستاره, c. 1850-1865; روغن روی بوم; 25 3/4 x 32 اینچ; Yale University Art Gallery, لئونارد C. هانا جونیور کلاس از سال 1913 صندوق 2020.44


7. پدر هنر مدرن
Jean-François ارزن را با اثر انگشت بیش از همه به آثار ون گوگ, مونه, کامیل, پیسارو و جویدن اما تاثیر و نفوذ او در نقاشی مدرن است که به خوبی شناخته شده است. تا زمان مرگ او در سال 1875 او یکی از بهترین و شناخته شده مدرن نقاشان احترام هر دو برای مهارت های خود را و خود را پیشگام موضوع است. ارزن بود که در خط مقدم با استفاده از روستایی کارگران مناظر و عکس خود را به عنوان افراد و در واقع بسیاری از خود فرد نقاشی شد بعد دوباره یا حداقل reimagined توسط جانشینان او. ون گوگ معروف شب پرستاره بیش از رون خرس بیش از یک شباهت عبور به ارزن را در اوایل شب پرستاره که به تصویر می کشد یک آسمان شب در سراسر حومه شهر. (ون گوگ ارادت به ارزن کامل بود تماس سالمند نقاش “پدر ارزن.”) ارزن و هنر مدرن: از ون گوگ به دالیاین نمایشگاه جدید در موزه هنر سنت لوئیس (1 هنرهای زیبا درایو; www.slam.org) ویژگی های یک تعداد شگفت آور از ارزن نقاشی های زوج با کسانی که از هنرمندان او را تحت تاثیر قرار. نمایشگاه بازنشانی Jean-François ارزن در خط مقدم از هنر مدرن به عنوان مبتکر و رادیکال تحت فشار قرار دادند که نقاشی را به یک دوره جدید. ارزن و هنر مدرن است که بر روی صفحه نمایش از پنج شنبه, مارس 16 تا یکشنبه, مارس 17. گالری باز است روز سه شنبه از طریق شنبه و پذیرش 6 دلار به 15 دلار (اما رایگان در روز جمعه).

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im

ایندکسر