بهترین چیز برای انجام در خیابان Louis, مارس 20 تا 25

Soulard goes crazy for the Mardi Gras Grand Parade (and the debauchery). - STEVE TRUESDELL

  • استیو TRUESDELL
  • Soulard می رود دیوانه برای مردی Gras Grand Parade (و فسق).

بسیاری از سنت لوئیس است دعا برای آب و هوای گرم در روز شنبه به این دلیل که مردی Gras Grand Parade شانس خود را برای منفجر کردن خود ya-yas (تفسیر که چگونه شما خواهد شد). اما این همه نیست برای انجام وجود دارد این هفته; خواندن حزب هیولا…

1. بینی
ادمون روستان را swashbuckling بازی سوینین دو سیرانو دو برژراک است محزون می خوانی underproduced در درجه اول به دلیل آن را دشوار است برای پیدا کردن بازیگرانی که به طور موثر می تواند خوب بکار بردن شمشیر و Rostand را دام آیه. مارتین یافت نشد اقتباس از بازی modernizes تنظیم می کند و دور با سیرانو (دهانه) معروف schnoz اما از ویژگی های James McAvoy به عنوان عذاب شاعر است. این سیرانو (دهانه) می پوشد لباس های معاصر اما هنوز هم بیزار خود را ظاهر و woos دوست داشتنی روشنک برای زبان او گره خورده است ، درک وقایع ارائه زنده پخش می از تولید تئاتر ملی از بازی در 7 p. m. روز شنبه, فوریه 20 در Marcus Ronnies سینمایی (5320 جنوبی لیندنبرگ بلوار; www.fathomevents.com). بلیط ها $19.39.

2. از معاصران
برای اولین بار در نمایشگاه سال جدید, فیلیپ Slein گالری دونفره را در تعهد خود را به نقاشی معاصر. 20/20 ویژگی های کار توسط 20 هنرمند نشان داده اند که کار در گالری قبلا. شرکت کنندگان از محدوده محلی نقاشان (جیمی آدامز و آرتور Osver) به بروکلین بر اساس Keltie فلک, کانکتیکات جکی Saccoccio و محترم والری Jaudon. 20/20 باز می شود با استقبال عمومی از 5 به 8 p. m. روز شنبه, فوریه 21, در, فیلیپ Slein گالری (4735 McPherson خیابان; www.philipsleingallery.com). گالری ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه.

3. سحر و جادو سیاه
شاعر/نمایشنامه نویس Ntozake Shange آمد به سنت لوئیس در 1950s به عنوان یک دختر جوان و با تجربه دست اول تبعیض نژادی و نژاد پرستی در یک مدرسه. بیگانگی او احساس باقی ماند با او را از طریق کالج, که در آن نقطه او شروع به نوشتن “choreopoems” که در آن گنجانیده شده غیر استاندارد زبان انگلیسی به عنوان یک تلاش آگاهانه برای ایجاد یک جداگانه واژگان است که بهتر است به نمایندگی از سیاه و تجربه است. طلسم #7 با استفاده از این جدید بومی به داستان یک گروه از هنرمندان که مکرر همان سنت لوئیس بار. یک شب شعبده باز لو با استفاده از سحر و جادو خود را برای کمک به همه آنها را ببینید و خود را در سیاهی — که آنها احساس موجب شده است تا مشکلات آنها را — به عنوان یک منبع قدرت است که آنها باید در آغوش. سیاه هرزه ارائه طلسم #7 به عنوان بخشی از آن 43 فصل با لوئیس خواننده رپ و فعال Tef پو بازی نقش عمده ای در تولید. اجرای طلسم #7 را در 7 p. m. دوشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 3 p. m. روز شنبه (21 فوریه تا 8 مارس) در واشنگتن دانشگاه A. E. Hotchner استودیو تئاتر (6445 فورسیت خیابان; www.theblackrep.org). بلیط ها $20 تا $50.

4. این Soulard کلاسیک
این در حالی است پس همه جمع شده بودند در Soulard برای جشن شروع فصل از انکار نفس و تفکر اما سنت لوئیس هرگز فراموش بزرگ روز: چهار شنبه, فوریه 22 است و بنابراین نور جوانه Grand Parade. در ساعت 11 صبح در Busch ورزشگاه (601 خیابان کلارک; www.stlmardigras.org)رژه خود را شروع می شود به سوی Soulard و Anheuser-Busch آبجوسازی. موضوع “بلوز” است که عمدا کمی مبهم است. آیا شما رویای پاک آسمان آبی و دریای گرمسیری طرف gutbucket موسیقی یا یک دوم جام استنلی? آن را به هر krewe به تصمیم بگیرید که دقیقا چگونه به تفسیر “بلوز.” مثل همیشه تماشای رژه رایگان است و شما فقط ممکن است چیزی گرفتن در حالی که شما وجود دارد: بیش از 10 میلیون رشته دانه خواهد بود پرت از شناور در طول مسیر رژه. این حزب در Soulard را در حال حاضر آغاز شده توسط زمان رژه مراحل خارج از این قراره شلوغ و با صدای بلند قبل از آن بیش از همه است. آن را به عنوان سرد به عنوان فوریه به طور معمول است ؟ اگر شما نگران هستید, شما باید گزینه. جوانه, نور, چادر حزب که در واقع دو کنترل آب و هوا چادر را به یک ناهار بوفه باز نوار و ظاهر Chingy از 9.m به 6 p. m. و بلیط ها $125. اگر شما ایده آل مردی Gras شامل حلق آویز کردن با برخی از معروف ترین و با شخصیت St. Louis Blues بازیکنان در تیم تاریخ شما می خواهید برای خرید بلیط برای بلوز فارغ التحصیلان چادر حزب. همچنین این ورزش باز نوار و ناهار بوفه, اما می افزاید: یک حباب-مسابقات هاکی و hobnobbing با برخی از محلی هاکی افسانه. بلوز فارغ التحصیلان چادر حزب باز است و از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و پذیرش $125.

5. شانس
شارون خالی-نستر که در خانه است و حتی خالیتر از شوهرش رها شده ، به دنبال تقویت زندگی اجتماعی او را شارون تصمیم می گیرد که یک هم اتاقی ممکن است تنها چیزی که به لرزش تا زندگی خود را — اما چقدر تکان دادن می تواند او ایستاده ؟ هم اتاقی جدید او, Robyn برخوردار مواد مخدر و رایگان عشق — و یک گیاهخوار و همه از آن خارجی است به میانسال غرب میانه زندگی شارون بزرگ شده. مطمئن شوید که آن را بسیاری از تنظیمات را به زندگی اما نیست که آنچه شارون می خواهد ؟ جن سیلورمن کمدی اتاقی زیر دو بسیار متفاوت زنان به عنوان آنها کشف چگونه به زندگی می کنند بهترین زندگی خود را. پایان غرب بازیکنان تیم ارائه اتاقی در 8 بعد از ظهر پنج شنبه تا شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه (21 فوریه تا 1 مارس) در اتحادیه خیابان کلیسای مسیحی (733 شمالی اتحادیه بلوار; www.westendplayers.org). بلیط ها $20 تا $25.

6. Ka-Kaw قانون است
آزرده St. Louis Rams طرفداران و کنجکاو و XFL طرفداران به طور یکسان باید همگرا بر گنبد در مرکز امریکا را (701 کنوانسیون پلازا در خیابان; www.xfl.com/teams/st-louis) برای سنت لوئیس BattleHawks افتتاحیه خانه بازکن در 2 p. m. روز شنبه, مارس 23. این تیم را در نیویورک نگهبان که آرم به نظر می رسد به نوعی از گربه (هنگامی که یک گربه همیشه محافظت هر چیزی؟). در حالی که BattleHawks آنلاین فن پایه های صوتی و مرزی آشفته با شور و شوق این خواهد بود که اولین فرصت BattleHawks طرفداران را به خود توانا پرندگان در چمن خانه خود را و ایجاد یک تیم فرهنگ است. بلیط برای بازی های تاریخی هستند $24 $108.

7. نیویورک داستان
جاناتان لارسون موسیقی اجاره تغییر چگونه مردم با نزدیک شدن به فرم هنگامی که از آن جاروب بر روی برادوی در سال 1996. لارسون گردد یک داستان در مورد واقعی مردم به جای ایجاد یک عینک با استفاده از شخصیت خود را — یک گروه از بیست و چیزی هنرمندان در تلاش برای آن را بدون فروش — برای ارتباط با مخاطبان در راه است که نزولی هلیکوپتر و کاهش لوستر نمی تواند. دو دهه بعد نشان می دهد هنوز هم طنین انداز با مخاطبان بنابراین اجاره به عقب در جاده ها است. بیستمین سالگرد تور (به علاوه چند سال) از اجاره آید به روباه تئاتر (527 شمالی بلوار بزرگ; www.fabulousfox.com) برای پنج نشان می دهد این آخر هفته. اجرای برنامه ها در 7:30 p. m. روز شنبه, 2 و 7:30 p. m. روز شنبه و 1 و 6:30 p. m. روز شنبه (فوریه 21 تا 23). بلیط ها $29 $105.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A band's accidental visit to a desert village rekindles everyone's zest for life in The Band's Visit. - PHOTO BY EVAN ZIMMERMAN, MURPHYMADE

  • عکس از اوان زیمرمن MURPHYMADE
  • یک گروه تصادفی سفر به یک روستای کویری rekindles همه مزه برای زندگی در این گروه مراجعه کنید.

8. غذای عشق
یک پلیس مصر گروه برنامه ریزی شده است به انجام در یک عربی در محاصره اسرائیل, اما به پایان می رسد تا به جای آن در یک شهر کوچک در اسرائیل کویر. ورود آنها را فراهم می کند بسیار مورد نیاز و هیجان برای ساکنان و ارائه می دهد نوازندگان یک فرصت برای دیدار با برخی از به طور منظم اسرائیلی ها در یک محیط گاه به گاه. آنچه هر دو طرف کشف است که تنهایی و نیاز به دوست همه بخشی از جهانی شرایط انسانی که کمی موسیقی باعث می شود هر وضعیت بهتر است. دیوید Yazbeck و Itamar موسی تونی برنده جایزه موسیقی این گروه دیدار در نهایت می رسد در فاکس تئاتر (527 شمالی بلوار بزرگ; www.fabulousfox.com) برای طولانی اجرا شود. اجرای برنامه ها در 7:30 p. m. روز شنبه الی جمعه 2 و 7:30 p. m. روز شنبه و 1 بعد از ظهر یکشنبه (25 فوریه تا 8 مارس). تاپیک های اضافی 6:30 p. m. نشان می دهد در پنج شنبه, آوریل 1. بلیط ها $29 $99.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید