بهترین چیز برای انجام در خیابان Louis, مارس 27 مارس 4

برای بزرگنمایی کلیک کنید It's like The Office you remember, only everybody is singing. - JEREMY DANIELS

  • جرمی DANIELS
  • آن را مانند دفتر شما به یاد داشته باشید تنها همه آواز.

همه می شود یک روز اضافی در این سال حسن نیت ارائه میدهد از ما دیوانه تقویم و این زمان در اطراف آن یک شنبه. چه خواهد شد شما را با 365th روز ؟ چند پیشنهاد مفید را دنبال کنید اما احساس هر گونه فشار. این جایزه روز از آن استفاده کنید به عنوان شما لطفا.

1. غیر هنرمند رزمی
پادشاه هو هنرهای رزمی حماسی A Touch of Zen نیست خود را استاندارد هنگ کنگ, فیلم اکشن. آن را غیر معمول شخصیت در کو (چون Shih) و تا حدودی دست و پا چلفتی هنرمند که در گیر زندگی زیبا فراری یانگ (فنگ هسو). یانگ پدر تلاش برای افشای فساد عمومی Shih رئیس پلیس مخفی. در حال حاضر او مرده و یانگ را در اجرا از کلی Shih و مردان است. A Touch of Zen قوی عنصر معنوی به آن با مردان مقدس و ارواح بازی در عمل است. به تازگی بازسازی شده از نسخه فیلم کامل با اصلی Cinemascope فریم و رنگ های اشباع شده است به نمایش در 7 p. m. روز شنبه, فوریه 27 در وبستر دانشگاه مور سالن (470 شرق Lockwood خیابان; www.webster.edu/film-series). بلیط ها $5 تا 7 دلار.

2. Trans-تئاتر
با موفقیت از سال گذشته Transluminate بازی کوتاه جشنواره Q جمعی به نظر می رسد به جشن غیر دودویی/فراجنسیتی نقش و مردم یک رویداد سالانه است. نسخه دوم Transluminate 2020, ویژگی های, پنج کوتاه جدید پخش. ژاک Barryte و راشل Bowens-روبین “یکی دیگر از قوم و خویش” است در مورد یک انسان که می خواهد برای تبدیل به گونه های مختلف مردد است اما در مورد آن به را انتخاب کنید; با کمک یک سفینه فضایی فرد به کهکشان سفر در جستجوی ایده آل گونه های جدید است. “Transcodicil” توسط پیتر Dakutis است در مورد تغییر جنسیت زن و شوهر جو و Shawna. جو حمل نوزاد خود را در یک واقعیت است که ممکن است توقف او را از دریافت ارث خود را به دلیل متمم اضافه شده به عمه اش را در دستور جو transphobic ، Transluminate 2020 طول می کشد محل در 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه و جمعه و در ساعت 4 و 7:30 p. m. روز شنبه و یکشنبه (27 فوریه تا 1 مارس) در نمازخانه (6238 الکساندر درایو; www.theqcollective.theater). بلیط ها $20 تا $25 اما پنج شنبه شب عملکرد پرداخت آنچه شما می توانید.

3. جهش روز نبرد
این St. Louis Blues و ستاره دالاس در حال حاضر به ملاقات دو بار در این ماه با یک روز اضافی در فوریه حسن نیت ارائه میدهد از سال کبیسه تیم چه خواهد بلوز بازی ؟ ستاره دالاس ، این تیم در حال حاضر در حال مبارزه برای اول و دوم در بخش مرکزی و غربی, کنفرانس, بنابراین این یک مثال کلاسیک از چهار نقطه بازی. و با تنها شانزده بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم هر پیروزی می شمارد. بلوز و ستاره صورت خاموش در 7 p. m. روز شنبه, آوریل 29 در مرکز سازمانی (1401 خیابان کلارک; www.stlblues.com). بلیط ها $65 $314.

4. شکست نخوردگان
زنان از رقیب قوس غلتک دربی تیم را به نهایی خود را در دو بازی قبل از این مسابقات و دو تیم شکست نخورده باقی می ماند. M-80s و Smashinistas روبرو خواهد شد خاموش در 6:30 p. m. روز شنبه, آوریل 29 در میانه ورزش هاکی پیچیده در Queeny پارک (570 Weidman جاده; www.archrivalrollerderby.com و تنها یک تیم هنوز شکست نخورده هنگامی که آن را بیش از همه. در دومین جلسه از شب شیرین کاری شیاطین را در برابر شورشی اسکیت داد. همچنین فارغ التحصیلان شب با لیگ اولیه و ستاره های آینده خانه برای جشن پانزدهمین سالگرد سنت لوئیس ” خانمها تخت-آهنگ غلتک دربی. بلیط ها $8 تا 12 دلار.

5. بهترین از چین
بیش از 5000 سال از فرهنگ چینی جشن گرفته می از طریق هنر باستانی چینی رقص کلاسیک در forever-تور Shen Yun. یک ارکستر کامل اسراف لباس و تکنولوژی بالا مناظر ترکیب برای ارائه یک جشن برای حواس خود را در حالی که بیش از 100 رقصندگان از نو خلق کردن داستان از شاعران و فیلسوفان ژنرال ها و موجودات فراطبیعی است. Shen Yun می گیرد در 2 و 7:30 p. m. روز شنبه و 2:30 بعد از ظهر روز شنبه (29 فوریه و 1 مارس) در Stifel تئاتر (1400 بازار خیابان; www.stifeltheatre.com). بلیط ها $80 $150.

6. مثبت Hitchcockian
ترجمه می رود برای برخی از سرگرمی نور یک شب که قطع شده است وقتی که عکس حلقه کردن در تئاتر است. او به زودی به پایان می رسد تا با یک زن مرموز در آغوش او که نشان می دهد که او یک جاسوس در تلاش برای پیگیری کردن یک دوز و کلک که قصد فروش انگلیسی, اسرار نظامی. قبل از شب است او مرده و Hannay در اجرا. همه او می داند خود را در مورد شکارچیان است که آنها چیزی برای انجام با مرموز “39 مراحل” و گروه رهبر از دست رفته است نوک انگشت. آلفرد هیچکاک سال 1935 هیجان انگیز The 39 Steps شد ground zero برای بسیاری از محبوب ترین تم ها. وجود دارد یک MacGuffin (غیر قابل توضیح اسرار نظامی) ورود یک بلوند زیبا (مادلین کارول) که می خواهد ربطی به قهرمان ما (با وجود اینکه پلیس او را در یک نقطه) و هر روز مرد (رابرت دونات) است که مجبور به فرار برای زندگی خود را. کلاسیک در حلقه سری فیلم ارائه 39 مراحل 4 و 7 p. m. روز شنبه, مه 2 در نقطه عطفی تیولی تئاتر (6350 دلمار بلوار دانشگاه شهر; www.landmarktheatres.com). بلیط ها $7.25.

7. اسکرانتون آواز می خواند!
دفتر شده از هوا برای حدود هفت سال در حال حاضر که شما می توانید بگویید. مردم (به خصوص در افراد جوان) هنوز هم مذهبی دیده بان و نقل قول — ان بی سی faux-مستند در مورد کارکنان یک اسکرانتون کاغذ تامین کننده و بی فایده مرد-کودک ، به این دلیل است که طنزهای اساسا راحتی مواد غذایی در جهان با کمتر تسلی هر سال ؟ به این دلیل است که از اینترنت نوستالژی که به طور مداوم repackages کلیپ جشن سالگرد رویدادهای مهم در نشان دادن و ارائه نظریه های جدید در هویت واقعی Scranton Strangler (آن باب Vance ونس تبرید)? هر چه دلیل نشان می دهد باقی می ماند یک سنگ محک برای چند نسل. وارد دفتر! یک موسیقی طنز. این نشان می دهد دو ساعته بازسازی بزرگترین لحظات در نمایش از طریق سحر و جادو از آهنگ با چشمک و گره نسبت به بعد از آن شغل از بازیگران مختلف. دفتر! یک موسیقی طنز انجام شده است در 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه 3 و 8 p. m. روز شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه (مارس 4 تا 8) در Grandel (3610 Grandel مربع; www.thegrandel.com). بلیط ها $34 تا 69 دلار.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>