برای بزرگنمایی کلیک کنید Victor Vasarely (French, b. Hungary 1906–1997), Markab, 1956/1959. Screen print on paper in painted wood box with corrugated glass, 6/100, 21 5/16 × 27 1/16 × 3 3/4 in. (54.2 × 68.7 × 9.5 cm). Published by Edition MAT, Paris. Kunstmuseen Krefeld, Germany. © 2019 Artists Rights Society (ARS), New York /ADAGP, Paris. Photo © Kunstmuseen Krefeld–Volker Döhne–ARTOTHEK.

  • Victor Vasarely (به فرانسوی, b,. مجارستان 1906-1997), Markab, 1956/1959. روی صفحه نمایش چاپ بر روی کاغذ در رنگ آمیزی چوب جعبه با کارتن شیشه, 6/100, 21 5/16 × 27 1/16 × 3 3/4 در. (54.2 × 68.7 × 9.5 سانتی متر). منتشر شده توسط چاپ حصیر پاریس. Kunstmuseen کرفلد آلمان. © 2019 هنرمندان حقوق جامعه (ARS), New York /ADAGP پاریس. عکس © Kunstmuseen کرفلد–Volker Döhne–ARTOTHEK.

این یک هفته پر از کلاسیک این زمان در اطراف. بین هنر را نشان می دهد, درام, opera و قوی کار موسیقی در سمفونی خود را در لباس رسمی در حال رفتن به تمرین این آخر هفته.

1. سه در یک
ادوارد آلبی را, درام, سه, زنان بلند قد است که نادر وحش: جدی بازی با نه یکی بلکه سه زن قوی منجر می شود. “یک” است که با نثر و او را از نزدیک شدن مرگ است. “ب” است او میانسال سرپرست نشسته با و کمک به او را به یاد داشته باشید. “C” است که بیش از حد جدی وکیل جوان که نیاز به ثبت نام برخی از مقالات را ببینید. A و B تیم برابر C و سرزنش او برای او نداده و ناراحتی با این ضعفهای. B و C گاهی اوقات تا سوال خود را انتخاب و اقدام به باز کردن برخی از gnomic اظهارات. به عنوان بازی پیشرفت شما شروع به دیدن طرح کلی از یک زندگی پیچیده توسط faithless مرد و یک پسر نافرمان بود که خود بدرفتاری با وفا ، سگ ولگرد تئاتر ارائه جذاب سه قد زنان در 8 p. m. روز شنبه از طریق شنبه (فوریه 6 تا 22) در برج بیشه ابی (2336 تنسی خیابان; www.straydogtheatre.org). بلیط های در حال 25 $تا 30$.

2. متحرک هنر
پس از رونق اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم, هنرمند, Daniel Spoerri متوجه شدم که اگر هنرمندان می تواند ایجاد آثار مجسمه در تعداد زیادی از آنها می تواند پر رو به رشد تقاضا است. Spoerri مورد نیاز است که هر یک از اشیاء برخی از ساخته شده است در عنصر که تبدیل کار خود و هنرمندان در پاسخ ایجاد اشیاء سه بعدی است که شامل یک موتور و قطعات است که به معنای دستکاری شده توسط بیننده و کار است که به عنوان تغییر بینندگان آن را مشاهده است. این مجسمه جنبشی که Spoerri به نام “تقسیم عددی بر مضرب” منتشر شد در سه سری جداگانه ای تحت عنوان “نسخه مت” (ضرب d’art تغییر شکل). ضرب: نسخه حصیر و تغییر شکل اثر هنری 1959-1965جدید نمایشگاه در میلدرد لین Kemper موزه هنر, ویژگی های حداقل یک نمونه از هر یک از آیتم های ایجاد شده برای Spoerri کلنگ پروژه. در این نمایشگاه برای اولین بار در نوع خود در ایالات متحده به جمع آوری تمام موارد با هم. نسخه حصیر ویژگی های مجسمه جنبشی توسط Man Ray, مارسل دوشان, عیسی رافائل صوت و هاینز ماک, در میان دیگران. بیش از 100 تقسیم عددی بر مضرب گنجانده شده نشان می دهد. نسخه حصیر باز می شود با استقبال عمومی از 7 تا 9 p. m. روز شنبه, فوریه 7 در Kemper (1 بروکینگز درایو; www.kemperartmuseum.org). این نمایشگاه باقی مانده بر روی صفحه نمایش از طریق مارس 19.

3. حفظ Workin’
پیتر Pranschke است که یک هنرمند هنرمند است. با یک هنرمند حس هدف و یک هنرمند چشم برای جزئیات Pranschke cranks طراحی و پس از طراحی برای هیچ کس جز خودش را. او همچنین خود را سخت ترین منتقد با اشاره به انباشته اثر با عنوان “بی فایده باقی مانده” حتی به عنوان کارگر او بیش از بعدی تصویر. این “را کار می کنند و یا می میرند تلاش” نگرش نتایج در reams اعم از نقاشی است که هر کدام یکی دیگر از قطعه ای از پر رونق بدن کار می کنند. ارائه جعبه, Pranschke جدید نمایشگاه انفرادی ویژگی های چند صد قطعه مجزا شده اند که به آرامی دوباره بیش از سیزده سال گذشته. در آنها لحظات زندگی خود را تمام ارائه شده در Pranschke را صاف کارتونی و سبک. بدن بلند و باریک هستند و یا چاق و چله, چشم بزرگ غیر ضروری جزئیات مانند یک کفش و یا چین از کسی hoodie ارائه شده با جزئیات نفیس در حالی که افراد یا اشیاء محو شدن در لبه uninked و ناقص است. از طریق آن همه اجرا شبح مارکس از قبل طراحی و حک تاری که اشاره در تلاش های قبلی. پیتر Pranschke: ارائه جعبه باز می شود با یک رایگان دریافت از 7 به 10 p. m. روز شنبه, فوریه 7, در موناکو (2701 خیابان چروکی; www.monacomonaco.us). همچنین باز در روز جمعه است روز سه شنبه در نیمه شب چهار فرد نشان می دهد سرپرستی Edo Rosenblith. هر دو نمایشگاه تا باقی می ماند از طریق 6 مارس.

4. قفل
امریکا یکی از قدرتمند ترین مالی موتورهای صنعتی حبس پیچیده است. بسیاری از مردم هستند که زندانی به دلیل آنها نمی توانند پرداخت جریمه و نمی توانیم پول نقد وثیقه. و بیشتر برای سود زندانها نسبت به آمریکا ایجاد کرده است افزایش تقاضا برای زندانیان به نگه داشتن دستگاه کار و پول. امریکا اسطوره ای زمانیک هنر جدید نمایشگاه برگزار شده توسط Luminary و ArchCity مدافعان (یک حقوق مدنی حقوقی) بررسی اثرات دائمی حبس در جوامع اقلیت. این عنوان اشاره به زندان پیچیده سرقت از یک زندانی زمان و شکاف ایجاد شده در عزیزان خود زندگی می کند. نشان می دهد ویژگی های کار توسط هنرمند-فعالان ماریا گاسپار اردن Weber, Kahlil رابرت ایروینگ کار/بازی و هنرمند آمریکایی و همچنین به عنوان برنامه های عمومی توسعه یافته توسط ArchCity مدافعان. امریکا اسطوره ای زمان باز می شود با استقبال عمومی از 7 تا 9 p. m. روز شنبه, فوریه 8, در Luminary (2701 خیابان چروکی; www.theluminaryarts.com). کار باقی می ماند بر روی صفحه نمایش از طریق مارس 21.

5. ده نه
برای بسیاری از مردم, بتهوون سمفونی نهم بیشتر است بلافاصله قابل تشخیص به عنوان “موسیقی از مرگ سخت است.” هیچ مشکلی وجود دارد با این, اما اگر شما می خواهید به واقعا قدردانی توانا نهم شما باید شنیدن کل سمفونی جلو به عقب در یک محیط زندگی می کنند. و حدس می زنم آنچه در سنت لوئیس سمفونی در حال انجام بعدی ؟ بتهوون سمفونی شماره 9 جشن شادی می آید که از اعتقاد به خدا بالاتر از ستاره ها در آسمان را طاق به قول چهارم جنبش و حتی اگر شما یک مؤمن شما احساس می کنید چیزی که در طول باور نکردنی آخر. سنت لوئیس سمفونی و سنت لوئیس سمفونیک و گروه کر پیوستن به نیروهای (همراه با چهار محترم مهمان خوانندگان) به انجام همه گیر کار هنری است. کنسرت شروع در 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 3 p. m. روز شنبه (فوریه 7 تا 9) در پاول سالن (718 شمالی بلوار بزرگ; www.slso.org). بلیط ها از 15 دلار به 95 دلار.

6. هیچ خنده ماده
آب از دریاچه Constanze در برگنتس اتریش خانه را به بسیاری از بصری چشمگیر اپرا در کارنامه به لطف شناور مرحله. کمی وجود دارد اتاق را برای نمونه خانه اپرا ماشین آلات است که می تواند حرکت مجموعه و پیکربندی مناظر بنابراین مدیران به طور سنتی برای انتخاب زیادی مجسمه ارقام مانند دست جمجمه و در مورد جوزپه وردی Rigolettoیک پوزخند دلقک سر که کوتوله بازیکنان با یک جفت دست های شناور در هر دو طرف از مرحله. 2019 تولید Rigoletto ثبت شد, خواهد شد و برنامه تکراری پخش بین المللی در 7 p. m. روز شنبه, فوریه 10, در Landmark Plaza Frontenac سینما (1701 جنوبی لیندنبرگ بلوار Frontenac; www.landmarktheatres.com). اپرا تاریک داستان عشق و انتقام است که چرخش در اطراف غم انگیز رقم Rigoletto این hunchbacked دلقک که زیبا دختر طعمه نادرست ، بلیط ها $15.

7. رقص عشق
جنگ جهانی دوم است در نهایت به پایان رسید و به تازگی مرخص آمریکایی جری مولیگان تصمیم به ماندن در پاریس. این یک جای خوب برای شروع کار جدید به عنوان یک نقاش, اما آن را حتی بهتر است به جای سقوط در عشق است. زمانی که او در دیدار دختر سرنوشت خود را مهر و موم شده است. متاسفانه متقابل خود را از جاذبه های ساختگی درگیری او با یک مرد دیگر. جری را نه یک مرد که می دهد تا در یک رویا ، مرحله اقتباس از فیلم یک آمریکایی در پاریس ویژگی های یک گوندولا از گرشوین آهنگ ها و یک معامله بزرگ از رقص و همچنین عاشقانه. یک آمریکایی در پاریس انجام شده است در 7:30 p. m. روز شنبه, مارس 12 در Stifel تئاتر (1400 بازار خیابان; www.stifeltheatre.com). بلیط ها $35 به 85 دلار است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de