بهترین چیز برای انجام در خیابان Louis, مارس 12 تا 17

برای بزرگنمایی کلیک کنید Soprano Isabel Leonard performs the role of Marguerite in the St. Louis Symphony's The Damnation of Faust. - COURTESY OF ST. LOUIS SYMPHONY

  • حسن نیت ارائه میدهد از خیابان. لوئیس سمفونی
  • سوپرانو ایزابل لئونارد انجام نقش مارگریت در سنت لوئیس سمفونی را به لعنت از فاوست.

دریافت هیدراته چون سنت لوئیس ” سالانه دو جشن روز سنت پاتریک را در محل این هفته است. اگر شما می خواهم به جای نمی رژه (c’mon everybody loves رژه) ما رو گزینه. کلاسیک کمدی, تفسیر موسیقی قرون وسطی افسانه کینگ کنگ. را انتخاب کنید.

1. سرشار از عاشقانه
آخرین فرد مقتدر تریسی خداوند می خواهد برای دیدن تنها چند روز قبل از عروسی اش توسط شوهر سابق او, C. K. Dexter پناهگاه. و در عین حال در اینجا او در خانه و خانواده, استقبال هر کس به جز او. Self-made man جورج Kitteridge است به شوهر جدید و هیچ کس — از جمله Dexter — فکر می کند تریسی و جورج یک بازی خوب است. پس از آن جامعه خبرنگار مایک کانر را نشان می دهد تا برای پوشش nuptials, پرتاب یک مرد را به مخلوط. تریسی پوستی و استدلال می کند با تمام سه مرد و می آید به درک وجود دارد ممکن است یک حرکت نزولی به حال قرار داده شده بر روی یک پایه با یک مرد حتی اگر او شوهر خود را. فیلیپ بری کمدی رمانتیک The Philadelphia Story شات از طریق گفتگو شوخ و بازیگوش حس شوخ طبعی با تریسی به عنوان نی که stirs کوکتل. کلیتون جامعه تئاتر ارائه کمدی در 8 p. m. روز شنبه از طریق شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه (مارس 12 تا 22) در دانشگاه واشنگتن جنوبی پردیس تئاتر (6501 کلیتون جاده; www.placeseveryone.org). بلیط ها $15 تا 25 دلار است.

2. به جهنم ما
استفان Denève سنت لوئیس سمفونی موسیقی, مدیر, نظر هکتور برلیوز را به لعنت از فاوست به یک کویر-جزیره عملکرد و آن را کوچک تعجب می کنم. برلیوز ترکیبی اپرا/cantata نیاز به یک ارکستر کامل کر و کوچک اما حیاتی انتخاب انفرادی صداها را به قطعه ای به زندگی است. Denève یو پی اس حول و حوش با اضافه کردن سنت لوئیس کودکان کر به سنت لوئیس سمفونیک و گروه کر برای یک جفت از اجرای برنامه از دوزخی افسانه است. تنور مایکل Spyres را بخوان نقش فاوست یک نومید محقق که می اندیشد نوشیدن سم برای پایان دادن به بدبختی خود را. در آن لحظه Mephistopheles (باس جان lindsey bowman) به نظر می رسد ارائه می دهد و فاوست جوانان خوشبختی و هر چیز دیگری او خواسته و جانور را حتی پرتاب در مارگریت (سوپرانو ایزابل لئونارد) در هیچ هزینه اضافی. این یک معامله اما به نظر می رسد مانند وجود دارد باید گرفتن. برلیوز را لعنت است darkly با شکوه و horripilating عبور “سوار شدن به ورطه” است که به زودی فراموش می شود. این لعنت از فاوست انجام شده است در 8 بعد از ظهر جمعه و شنبه (مارس 13 و 14) در پاول سالن (718 شمالی بلوار بزرگ; www.slso.org). بلیط ها $15 $87.50.

3. طولانی اکو
تاریخچه یک عادت مسطح از چهره های معروف از گذشته جدا کردن صندلی آنها را به یک موفقیت و یا لحظه ای. هنرمند آمریکایی تری Adkins با استفاده از چند رشته ای تمرین هنرهای تجسمی تحقیقات گسترده محل بازديد و عملکرد (که Adkins به نام رسیتال) برای ایجاد یک عکس فولر از این ساده چهره های تاریخی. در طول عمر خود Adkins شیرجه زده زندگی جیمی هندریکس, Bessie Smith, جورج واشنگتن کارور که طرفدار الغای برده داری جان براون و کاشف قطب شمال متی هنسون. او مجسمه انتزاعی و استفاده از اشیاء موجود هر یک از آنها حاوی ناگفته های تاریخ, شد, فعال Adkins’ رسیتال که اغلب گنجانیده شده موسیقی است. او مکرر همکاران بودند Lone Wolf تلاوت سپاه که شامل یک چرخش بازیگران هنرمندان و نوازندگان. تری Adkins: توجهیدر این نمایشگاه جدید در پولیتزر هنر پایه (3716 واشنگتن بلوار; www.pulitzerarts.org) یک حرفه ای-ظهر گذشته نگر از Adkins کار و منافع. در علاوه بر این به اوایل مجسمه و آثار بر روی کاغذ هستند بسیاری از اشیاء او جمع آوری شده مانند ابزار موسیقی و کتاب و سوابق. The Lone Wolf تلاوت سپاه را نیز انجام دهد در طول ماه های طولانی نشان می دهد. تری Adkins: توجهی باز می شود با استقبال عمومی از 6 تا 9 بعد از ظهر جمعه, مارس 13. نشان می دهد باقی مانده است تا از طریق اوت 2 و پذیرش رایگان است.

4. بیکر بلوز
دو چیز شما می خواهید در مراسم عروسی خود را در حال شما عزیزان و یک کیک زیبا اما هر دو به دنبال بعید است که برای جن. در زادگاه کوچک, Della شناخته شده است برای او مهارت های پخت و جن در نظر او مانند خانواده. تا زمانی که او می پرسد دلا به پخت کیک عروسی او و او انتظار نمی تواند رد. مشکل چیه ؟ جن نامزد است Macy و دلا نمی تواند مربع لزبین ازدواج با اعتقادات مذهبی. Bekah Brunstetter بازی کیک الهام گرفته شده است مشابه ایالات متحده دیوان عالی کشور مورد اما بررسی تعارض بین شخصی و اعتقادات سیاسی بدون اهریمنی هر دو طرف است. مجموعه تئاتر St. Louis ارائه کیک سهشنبه تا جمعه (13 مارس 29) در long branch-هیلتون مرکز (130 ادگار جاده; www.repstl.org). بلیط ها $46 تا 71 دلار.

5. برای ایرلند
در مرکز شهر St. patrick’s Day Parade علائم آن 51 سالگرد این سال و اگر آب و هوا دارای یک پیش بینی از 350 ، 000 نفر وجود دارد خواهد بود برای جشن سنت لوئیس ” میراث ایرلندی. آن همه شروع می شود در ظهر روز شنبه, مارس 14 در 20 بازار و خیابان (www.irishparade.org) با بیش از 130 واحد شناور باند راهپیمایی و همیشه محبوب بادی شخصیت های قایقرانی سربار. نیز وجود دارد ایرلندی ایجاد کرد را در نظر بگیرید که ویژگی های موسیقی زنده و نوشیدنی و مواد غذایی برای فروش. ورود به رژه رایگان است.

6. این گوریل بزرگ
شده اند وجود دارد چند King Kong فیلم و دنباله اما هیچ یک از آنها نزدیک به اصلی 1933 فیلم. بازیگران Fay Wray و ویلیس اوبراین باور نکردنی stop-motion جلوه های ویژه این نسخه از کنگ همچنان بالای ناف از همه میمون های غول پیکر ، ورای نقش بازیگر مشتاق ان Darrow که استخدام به صورت مرموز فیلم خواهد شد که به ضرب گلوله در یک جزیره دور افتاده. که جزیره تبدیل به یک بهشت ماقبل تاریخ برای دایناسورها موجودات غول پیکر و عظیم میمون به نام کنگ که بومیان به عنوان عبادت خدا. زمانی که ان قربانی به توانا کنگ او را تحت تأثیر قرار نمیگیرند با زیبایی و خود به خود ديد کوه, aerie و در نهایت به نیویورک است. ترنر کلاسیک و درک حوادث پیوستن به نیروهای به کینگ کنگ در سینما برای یک روز تنها. شما می توانید آن را به صورت محلی در 4 بعد از ظهر یکشنبه 15 مارس در مارکوس Ronnies 20 Cine (5320 جنوبی لیندنبرگ بلوار; www.fathomevents.com). بلیط ها $13.47.

7. Dogtown روز کردن
مهم نیست که چه روزی از ماه روز سنت پاتریک می افتد در باستان منظور از Hibernians همیشه جشن ایرلند حامی با رژه و جشنواره در 17 مارس است. در همراهی با AOH تمایل به بازگشت به خود را به آن محله دوستدار خانواده ریشه دارد و بیشتر تغییرات در محل برای این سال Dogtown St. patrick’s Day Parade, اما آن را هنوز هم ویژگی های خانواده راهپیمایی شناور و ادای احترام به تاریخ و فرهنگ ایرلند. واقعی رژه شروع می شود در ساعت 11 صبح در تقاطع تام و اوکلند راه (www.stlhibernians.com) و معمولا اجرا می شود به مدت 90 دقیقه. پس از آن, ایرلندی جشنواره لگد کردن در کنار خیابان ها و رستوران های مختلف و میله خواهد شد انجام کسب و کار سریع تا 6 بعد از ظهر زمانی که همه, هوای آزاد, فروش و اخبار ، در 8 p. m. همه کسب و کار همراه تام خواهد شد. به یاد داشته باشید به نگه داشتن خود را جشن دوستانه; این است که یک خانواده و محله و با وجود بچه ها در حال حاضر. نه خارج از الکل مجاز است و تمام کولرهای آبی و کوله پشتی خواهد بود جستجو به عنوان شما وارد محله از طریق یک ایستگاه بازرسی. وجود 25 پست های بازرسی که از طریق آن شما می توانید وارد کنید و ترک و امنیت خواهد بود مستقر در همه آنها پس همین حالا آن را امتحان کنید. کمتر از سن قانونی آشامیدنی در حال رفتن به شما خالص بالقوه $500 خوب است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The new musical version of Charlie and the Chocolate Factory opens at the Fox on Tuesday. - JEREMY DANIEL

  • جرمی DANIEL
  • موسیقی جدید نسخه چارلی و کارخانه شکلات سازی باز می شود در این روباه در روز سه شنبه.

8. آب نبات هرج و مرج
چارلی سطل است بنابراین با وسواس آب نبات است که رویای خود را به تور کارخانه معروف candymaker Willy Wonka. سطل خانواده مشکلات مالی معنی او تنها می شود یک نوار شکلات از یک سال (این تولد خود را امروز) پس او bides زمان خود ابداع نوع جدیدی از آب نبات. زمانی که Willy Wonka اعلام یک مسابقه که در آن برندگان را به تور خود کارخانه و دریافت یک عمر تامین آب نبات چارلی می داند که او می تواند برنده. اما چه اتفاقی می افتد در داخل کارخانه را تست اعصاب خود را از تخیل و قطب نمای اخلاقی. رولد دال محبوب کودکان کتاب چارلی و کارخانه شکلات اقتباس شده است به یک موسیقی توسط تیم خلاق در پشت اسپری مو. موسیقی دارای یک محیط معاصر و rejiggers برخی از داستان اصلی عناصر, اما آن را نشانی از ترکیب آهنگ ها از سال 1971 فیلم با بیشتر نمره جدید. چارلی و کارخانه شکلات سازی انجام شده است در 7:30 p. m. روز شنبه الی جمعه 2 و 7:30 p. m. روز شنبه و 1 p. m. روز شنبه (17 مارس 29) در فاکس تئاتر (527 شمالی بلوار بزرگ; www.fabulousfox.com). بلیط ها $29 $105.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>