بهترین چیز برای انجام در خیابان Louis, آوریل 5 تا 11

برای بزرگنمایی کلیک کنید Floral designer Maurice Harris is a guest speaker at Art in Bloom. - COURTESY OF SAINT LOUIS ART MUSEUM

  • حسن نیت ارائه میدهد از موزه هنر سنت لوئیس
  • طراح گل موریس هریس یک سخنران مهمان در هنر در شکوفه.

و فقط می خواهم که آن را در ماه مارس. آب و هوا گرمتر روز سنت پاتریک است فقط در اطراف گوشه و تمام است که کلمات بیهوده و احمقانه. که همه در آینده هر چند آنچه شما می رویم به انجام این آخر هفته ؟ بخوانید و پیدا کردن funseekers.

1. کالیفرنیا نقشه
اسکات فیلیپس نوشته شده کشت و دشوار-مرد رمان جرم و جنایت است که ویژگی های از جان گذشته شخصیت های درگیر در برخی از چرب و کسب و کار. داگلاس Rigby است آخرین ضد قهرمان یک نظر مالی و از نظر اخلاقی ورشکسته وکیل است که فقط از دست داده و تقریبا یک چهارم میلیون دلار در یک کک معامله رفته از شکم به بالا. Rigby نوسان بعدی برای نرده ها هنر است جعل و همه او را به نگه داشتن دست خود را برداشت جاعل دختر نقاشی مالک و یک زن و شوهر از افراد دیگر از درهم کوبیدن آن همه. که در سمت چپ به نوبه خود در آلبوکرک است با رنگ و لعاب طنز سیاه خشونت و واسطه همه شلوغ هم تحت مرگ خورشید از جنوب کالیفرنیا. فیلیپس می خواند و از نشانه ها نسخه از کتاب خود را به عنوان بخشی از نوار در نوار سری. جشن شروع در 7 p. m. روز شنبه, مارس 5 در Meshuggah کافه (6269 دلمار بلوار دانشگاه شهر; www.subbooks.com). پذیرش رایگان است و نسخه هایی از فیلیپس’ کتاب در دسترس خواهد بود برای خرید.

2. بازی تکه تکه
در سال 2015 کمی چپ چپ تئاتر گروه تولید پر شور تولید لیز دافی آدامز یایک بازسازی کمدی/هیجان انگیز با ترمیم واقعی نمایشنامه نویس/جاسوسی Aphra Behnaz به عنوان یک شخصیت. Behnaz شد پیشگام که, نوشت, عاشق آزادانه و به مردان به عنوان خوب به عنوان او کردم. در حافظه سیر شروع به Aphra Behnaz جشنوارهویترین جدید نقش کوتاه نوشته کارگردانی, عمل, طراحی لباسهای و عکس توسط زنان است. در این سال شرکت سوئیچ چرخ دنده و به جای ارائه انتخاب شده از این مریخ نورد, Behnaz پایدار ترین بازی (آن چنان محبوب بود در طول عمر خود او نوشت: عاقبت). مجموعه ای در شهر ناپل در طول کارناوال بازی نمودار ماجراهای عاشقانه بین یک گروه از انگلیسی کاوالیرز و مختلف ناپلی زنان است. نمایش شروع می شود در 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه (6 مارس به 8) در Centene مرکز هنر (3547 زیتون خیابان; www.slightlyoff.org). بلیط ها $15.

3. بروید ؟ بروید.
پادشاه Basilius داده شده است شوم چهار بخش نبوت است که همراه با عواقب وخیم; اگر تمام چهار بخش در حال برآورده پادشاهی را از دست بدهند معروف “ضرب و شتم” که در حفظ سلامت و ثروت است. به عنوان اگر او نبود به اندازه کافی مشکلات دارند. او قدیمی ترین دختر, پاملا فوق العاده زیبا است اما نمی خواهد را انتخاب کنید از بسیاری از خواستگاران. Basilius’ دختر جوان Philoclea است در عشق با دوست دوران کودکی اش Musidorus یک چوپان با هیچ چشم انداز واقعی است. اگر همه از این به نظر می رسد عجیب و غریب, منبع, مواد, برای یک موسیقی شما می شود درست است; اما در پرتاب به آهنگ ها و موسیقی از Go-Go را و شما را به چیزی. جف Ersin و جیمز Magruder را سر بیش از پاشنه آزادانه سازگار قرن شانزدهم رمان کنتس از پمبروک را Arcadia, به, مدرن, داستان جنسیتی, سیاست هویت و نیاز به پیشرفت از روش های قدیمی به جدید است. خط جدید تئاتر ارائه سر بیش از پاشنه در 8 p. m. روز شنبه از طریق شنبه (5 مارس تا 28) در Marcelle تئاتر (3310 ساموئل شپرد درایو; www.newlinetheatre.com). بلیط ها $20 تا $30.

4. ‘دامنه دیوار
Artscope بزرگترین جمع آوری کمک از سال است که دیوار توپکمک می کند که هنر سازمان آموزش و پرورش در ادامه به ارائه یک خروجی خلاق برای کودکان و نوجوانان. دیوار توپ با هم جمع هنرمندان محلی مانند Maribel رامیرز Chauncey Gholston, Cbabi Bayoc و دکتر کهربا جانسون برای یک شب ایجاد و libations. هنرمندان رسیدگی خلقت به عنوان هر یک باعث می شود یک کار جدید از هنر در طول شب با مراجعان قرار دادن خاموش مناقصه به عنوان قطعه روش تکمیل. این libations (نوشابه و آبجو و شراب) گنجانده شده است در $60 تا 70 دلار قیمت بلیط و وجود دارد یک نوار نقدی برای کوکتل جمعیت. شما می توانید نوشیدنی و جدید آثار هنری خود را برای دیوارها و بچه ها به دنبال هنری خود را dreams — همه برنده. دیوار توپ می گیرد از 6:30 تا 10:30 p. m. روز شنبه, مارس 7 در درجه سوم کارخانه شیشه ای (5200 دلمار بلوار; www.artscopestl.org/wall-ball).

5. در شکوفه کامل
موزه هنر سنت لوئیس (1 هنرهای زیبا درایو; www.slam.org) یک بار دیگر استقبال قریب الوقوع بهار با هنر در بلومخود را جشن سالانه گل و هنرهای زیبا. این شنبه و یکشنبه (مارس 6 تا 8) بسته بندی شده است با سخنرانی های شاد ساعت و سخنرانی توسط گل کارشناسان و علاقه مندان از سراسر جهان است. در Sugarflowers و هنرمندی هلندی, پیر, کارشناسی ارشد, Amsterdam-طراح بر اساس Natasja سعدی نشان خواهد داد که چگونه او ایجاد می کند و پایدار و واقعی گل قند و پس از آن به ترتیب آنها را با گل واقعی در سبک هلندی هنوز هم زندگی نقاشی. سه نفر از کارشناسان محلی — مدل لباس o’hare, La’Crassia بیابان و لیزا Govro — بحث در مورد راه های خلاقانه برای استفاده از گل ها در زندگی روزمره خود و در سنت لوئیس گلفروش جسیکا داگلاس ارائه می دهد مشاوره در ایجاد hyperlocal ترتیبات از شکوفه و علف های هرز. در علاوه بر این به سمینارها گالری موزه خواهد شد از ویژگی های جفت از نقاشی با ترتیبات گل گردد بسیاری از این شهر بهترین گیاه شناسی صنعتگران. به طور کلی پذیرش رایگان است اما سمینارها نیاز به متوسط هزینه.

6. اسب اپرا
کالیفرنیا عجله طلا از سال 1849 در نوسان کامل است و خسته و تشنه معدن همه جمع در سالن رقص لهستانی پولکا در پایان روز. صاحب, مینی بار خوانده شده به مردان از خود کتاب مقدس و fends off پیشرفت های مختلف love-struck معدن. اما زمانی که دیک جانسون اواخر از ساکرامنتو وارد رقص لهستانی پولکا او احساس به عنوان اگر او یک مرد می تواند او را دوست دارم. متاسفانه برای همه, کیر واقعا Ramerrez یک راهزن در حال حاضر در حال شکار شده توسط کلانتر Rance (که همچنین می خواهد مینی برای خود). وجود طلا در them thar hills, و همچنین در این Giacomo Puccini را لا Fanciulla دلم غرب (از غرب). اپرا شانه خالی پوچینی معمول showstopping آریاس برای بیشتر melodically کامل نمره از آثار قبلی خود را. در حال حاضر به ندرت تولید می شود, زمستان, اپرا سنت لوئیس ارائه لا Fanciulla دلم وست در ایتالیا (با زبان انگلیسی supertitles) در 7:30 p. m. روز شنبه و 3 بعد از ظهر جمعه (6 مارس و 8) در جست و خیز Viragh مرکز هنر (425 جنوبی لیندنبرگ بلوار; www.winteroperastl.org). بلیط ها $35 تا 55 دلار.

7. روابط خانوادگی
در نگاه اول Satoshi Kon انیمیشن Tokyo Godfathers است بعید است فیلم کریسمس. سه نفر بی خانمان پیدا کردن یک دختر نوزاد در سطل زباله در شب کریسمس. جین های قدیمی, مست, Hana سابق ملکه کشیدن و دید یک نوجوان. با هم سه نفر پیگیری کردن مادر کودک که منجر به درگیری با انجمن و ترور. در طول راه آنها هر یک مجبور به مقابله با چیزی از pasts خود. وجود دارد برخی از درد برخی از طنز و برخی از هیجان قبل از شب است که از طریق و در نهایت این مردم عادی از خود نشان می دهند استثنایی انسان است. با هم, آنها یک خانواده است که آنچه در کریسمس همه چیز در مورد. Tokyo Godfathers ثروت از جزئیات به خاک سپرده شده در آن زمینه است که باعث می شود آن را یکی از کسانی که فیلم ارزش دیدن روی بزرگترین صفحه نمایش شما می توانید پیدا کنید. درک وقایع ارائه در سراسر کشور نشان از تازگی بازسازی شده فیلم در 7 p. m. دوشنبه و سه شنبه (مارس 9 و 11). روز دوشنبه نسخه فارسی و چهار دوبله شده است به زبان انگلیسی. گرفتن آن را در Marcus Ronnies 20 Cine (5320 جنوبی لیندنبرگ بلوار; www.fathomevents.com); بلیط ها $13.47.

8. دبیرستان قهرمان
آن را مارس و ما به سرعت در حال اجرا از هاکی (محرومیت دیگر پس از فصل برای بلوز, البته). اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن تعدادی از بازی ها شما می بینید در اواسط متحده در مسابقات هاکی ارائه می دهد دو هدر از قهرمانی کالیبر بالا مدرسه هاکی. اوک در Duschene در Wickenheiser جام در 5:30 p. m. روز شنبه, مارس 20. پس از آن بازی Vianney و CBC بازی برای به چالش جام شروع 8 p. m. بلیط ها $9 به 12 دلار و اگر شما می توانید این بازی ها در فرد می توان آنها را در پخش زنده در St. Louis Blues کانال یوتیوب با پاتریک کلی دست زدن به بازی بازی در حالی که جیمی رودخانه و اندی Strickland ارائه رنگ تفسیر. هر دو بازی انجام شده در این مرکز سازمانی (1401 خیابان کلارک; www.enterprisecenter.com).

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>