نعمت و نفرین کار از خانه

به عنوان بسیاری از پدر و مادر که کمتر از کامل کودکان می دانند دانشجوی دستور داد خانه در تعلیق معمولا می تواند پوشش تکالیف فرستاده با او در کمتر از نیم ساعت آنها را در مدرسه. خلاص شدن از حواس او را پرت و خرابی آن را قابل توجه که هر دانش آموز بهره وری را افزایش می دهد.

اگر شما یکی از بسیاری از کارگرانی که برای اولین بار خواهد بود که کار در خانه به دلیل coronavirus ترساندن و سپس شما می تواند به جلو نگاه به گرفتن مقدار زیادی بیشتر انجام می شود – که اگر شما می توانید نظم و برنامه ریزی برای آن است. در استفاده نشده در زمان سفر به تنهایی شما ممکن است انتخاب کنید تا در هر نقطه از اضافی 30 دقیقه تا یک ساعت در روز.

در روز سه شنبه دیرین telecommuter دوایت سیلورمن از هوستون کرونیکلچاپ برخی از راهنمایی های مفید برای کسانی از شما که ممکن است حرکت خود را پایگاه عملیات و دور از چشم ناظر از کارفرمایان و همکاران.

تجربه من از اوایل نوامبر 2017 شده است اما دقیقا همان نیست. بنابراین من فکر کردم من می خواهم در وزن از منظر کسی که برای بیش از دو سال است مشغول به کار در خانه بیشتر از زمان, اما می رود به دفتر در هر نقطه از یک تا سه روز در هفته به عنوان به خوبی.

قانون شماره 1: مطمئن شوید که هر کس می داند که شما در خانه کار می کنند. که شامل رئیس خود و همکاران و خانواده و دوستان است. به خصوص اگر شما زن هستند آن را روشن است که شما احتمالا می توانید بازی شیر یا خط در یک بار از لباس های شسته شده قبل از اینکه شما شروع روز است اما شما در حال رفتن به هر زمان بیشتر از شما تا به حال قبل از اینکه به فروشگاه مواد غذایی انتخاب کنید تا خشک تمیز کردن و یا اجرای هر یک در هزار ممکن است دیگر کارهای در طول روز. اگر روز کاری خود را در یک مجموعه برنامه و سپس چوب به آن — قرار دادن مداد خود را نزديک خود را تست و جزوه و متوقف هنگامی که شما را ساعت ها ،

اما اگر شما بسیار انعطاف پذیر کاری و ایام کار در هفته و در حال حاضر به/باید کار را به ساعات آخر شب و در تعطیلات آخر هفته پس از آن زمانی که شما می توانید/اگر شما می توانید برخی از زمان در طول روز را جبران کند. نگاهی به پیاده روی. پرش در حمام. بیرون رفتن برای ناهار.

مطمئن شوید که همکاران واقعا درک وضعیت خود را و می تواند ارتباط برقرار کند که از جمله ارائه اطلاعات تماس با شما. هر چند که ممکن است همیشه نمی شود به اندازه کافی. به تازگی یک خواننده ناامید بود به من برسد و دنبال کردن شخص دیگری در سازمان است. زن گفته بود من نه در آن روز و برای تماس با من از طریق ایمیل که ارائه شد. متاسفانه به او که ترجمه شده به: کار نمی کند در روز سه شنبه است که آنچه او به من گفت که زمانی که او در نهایت به من ایمیل فرستاده.

به وضوح این است رفتن به شروع به درک که نمی شود در این دفتر به این معنا نیست که کسی کار نمی کند. و اگر شما در حال حاضر خود را همراه و یا شماره تلفن خانه داده شود و مطمئن شوید که دیگران شما را با کار دانم که. در حال خروج از اتاق باید به معنی یک قطره در داخلی و ارتباطات خارجی است.

به عنوان سیلورمن یادداشت شما نیاز به آماده و منظم. مطمئن شوید که شما باید تمام کاغذ باتری و نوشتن تجهیزات شما نیاز دارید در صفحه اصلی. سعی کنید برای ایجاد یک فضای اختصاص داده شده به کار در. معدن به ندرت استفاده می شود اتاق ناهار خوری ما تبدیل به یک دفتر کار با کامپیوتر فایل ها و یک منبع در کابینه. غایب از مرکز فرماندهی کتاب و مجلات من ممکن است sidetracked توسط. اما هر جایی است که شما می توانید راه اندازی – ترجیحا جایی که شما می توانید خودتان را جدا از بقیه خانواده خود و تمرکز — ضروری برای سلامت عقل خود را.

صحبت از کامپیوتر مطمئن شوید که آنها در حال کار و به عنوان سیلورمن می گوید مطمئن شوید که شما از Wi-Fi در حال کار در بهترین حالت آن ظرفیت. آن را نمی خواهد تنها به این معنی شما می شود کارآمد تر است, اما آن را به شما صرفه جویی استرس کار خود را توفنده جهان اطراف شما در زمانی که همه چیز شما کار کرده ام در از بین می رود در یک کامپیوتر بر روی صفحه رادار.

قادر به کار بدون وقفه هر دو برکت و لعنت. نشسته در همان موقعیت را برای بیش از حد طولانی تبدیل می شود مغز و بدن به پیاده در برف سفرکردن. دریافت از کامپیوتر خود را از زمان به زمان و نمی توان یک مسیر را به یخچال و فریزر هنگامی که شما انجام این کار. شما وجود دارد به کار بهتر و سالم نه بزرگتر. اگر آب و هوا خوب است و شما می توانید حرکت در خارج به کار انجام دهد.

اگر شما را مجبور به آمدن به دفتر برای چیزی که مطمئن شوید که شما را همه چیز شما نیاز به با شما و بالعکس زمانی که شما ترک. وجود دارد هیچ چیز مانند یک عجله عزیمت به افزایش شانس که برخی از مهم یادداشت پشت نیاز به سفر دیگری. اگر شما لازم نیست که یک جراحی دام ذهن و سپس در نظر گرفتن یک چک لیست.

البته تمام این مصوبات در حال صد بار سخت تر اگر شما کودکان در خانه. احتمالا اگر شما در حال حاضر در کار شما باید مراقبت از کودکان. اگر آن را در خانه و سپس هر کس نیاز به درک که شما وجود دارد اما در دسترس نیست. که دوباره همین دلیل شما نیاز به راه اندازی یک فضای جداگانه برای خودتان.

من تجربه ای متفاوت از سیلورمن در دو مورد. او لباس تا برای شروع کار در شب و او برای تلفن های موبایل مانند او بهتر است در کنترل حیوانات خانگی خود را از من.

من نمی کت و شلوار و لباس پوشیدن و قبل از من شروع به کار می کنند. کامپیوتر اهمیتی نمی دهند اگر من هنوز در من حوله تن پوش در هر زمان در صبح وقتی که من شروع و برای عشق به خدا یکی از واقعی لذت کار در خانه است که باید به لباس تا برای تجربه (تا زمانی که من نیستم Skyping راه من را به یک جلسه کسب و کار). من صرفه جویی در لباس پوشیدن برای جهان خارج بر اساس به عنوان مورد نیاز – معمولا زمانی که من را به یکی از سگ برای پیاده روی بعد از آن در صبح و یا برای دیدار با کسی.

و دو سخن گفتن از حیوانات سگ من نیست منزوی در یک دور اتاق. آنها با من (بحث در مورد غیر استارتر) اما حتی در پشت درهای بسته خود را پارس و زوزه پاسخ به آژیر و محلی coyote بسته yips دارای کیفیت حمل است که با یقین از زمان بد اغلب زمانی رخ می دهد که من در تلفن مصاحبه با کسی.

که در حالی که آزار دهنده نیست همه بد زمانی که فرد در انتهای دیگر آنها را می شنود و معلوم بود عاشق حیوانات. “آه شما یک فرد سگ” یکی به من گفت: خوشبختانه روز دیگر. و مصاحبه اقدام معروف از وجود دارد. چیزی است که هرگز اتفاق افتاده است کاملا در همان شیوه ای از دفتر من در McGowen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>