آجر نوار دو روز لگو با مضمون Pop-Up در آینده به سنت لوئیس در ژوئن

برای بزرگنمایی کلیک کنید It's time to bust out those childhood LEGO sets. - COURTESY THE BRICK BAR

  • حسن نیت ارائه میدهد آجر نوار
  • از آن زمان به سینه کسانی که در دوران کودکی بازی لگو.

لگو طرفداران و هنردوستان از آن زمان به متحد به نام آجر و مشروبات الکلی: در ماه ژوئن آجر نواریک LEGO pop-up نوار در حال آمدن است به St. Louis.

آجر نوار خواهد شد که در شهر در ژوئن 5 و 6 ژوئن تنها, تورهای کشور با کارکنان که دوباره سوار کردن pop-up با استفاده از — شما ممکن است آن را حدس زده — آجر لگو. (بیش از یک میلیون آجر دقیق می شود.)

از چند رنگ کشویی برگر (با نان که شبیه آجر لگو) به تاج و تخت ساخته شده از آجر نوار دلتنگ پناهگاه برای هر کسی که دوست دارد لگو. بازدید کنندگان می توانید تحسین دکور و ایجاد خلاقیت خود را با استفاده از unassembled آجر در حالی که sipping در نوشیدنی از اندازه آجر لگو-با الهام از فنجان و لذت بردن از موسیقی زنده محلی و دی جی. هر شرکت کننده می شود 90 دقیقه برای ساخت و ایجاد یک عمر است.

این رویداد نه تایید شده توسط لگو تجاری, اما شما هنوز هم شانس برای برنده شدن ساختمان مسابقات و بازی پینگ پنگ روی میز ساخته شده از 22,000 آجر.

آجر نوار است که بچه دوستانه تا 6 بعد از ظهر هنگامی که نوار انتقال برای کسانی که 21 و تنها. محل برای نوار هنوز تعیین شده است ولی برای کسانی که مشتاق به حضور باید قبل از ثبت نام در حال حاضر از طریق Eventbrite به عنوان بلیط در دسترس هستند اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>