در یک روز روشن بعد از ظهر در ماه سپتامبر یک منار مخروطی شرکت گاز کامیون با سرعت از طریق شمال سنت لوئیس. یک زن 27 ساله به نام جیمز هریس شد پشت چرخ فرمان در امتداد جاده های ناهموار و گاهی اوقات swerving خارج از خط و یا توقف در فرد فواصل. هریس نمی شد در واقع یک منار مخروطی کارمند که کمک به توضیح دهد که چرا دو تلویزیون اخبار هلیکوپتر شده بود فیلمبرداری این کامیون را از هر حرکت برای گذشته 45 دقیقه و به همین دلیل پلیس در بینام خودرو شد انتهایی پشت, خارج از دید.

هریس تا به حال دامنگیر سفید وانت مزین با منار مخروطی نارنجی لوگو سه ساعت زودتر از یک شرکت پارکینگ در سنت لوئیس شهر شروزبری. او سوار شرق در سراسر رودخانه می سی سی پی و زخم از طریق Illinois. گذشته خود را misadventures هرگز جذب این مقدار توجه بود اما او به دور از یک تازه کار, اتومبیل, دزد. با برآورد او “آزمون محور” بیش از 100 خودرو در طول دهه گذشته است. این غیر ممکن است می گویند که آیا آن را دقیق و با توجه به این که هریس گاهی اوقات کمی گیج و بالاتر از واقعیت شاهکارهای او و توانایی های خود.

او اما اثبات دشوار است به جای اسب و گله. پوشیدن قرمز نیوجرسی و خاموشی عینک آفتابی که پنهان سرگردان دانش آموز را کور چشم راست او طفره رفت یک برنامه به طور بالقوه تایر-ظاهر سنبله در بین 55 در مترو شرق لگد زدن تا ابری از گرد و غبار به عنوان او منحرف از طریق چمن و روی پیاده رو خاموش-سطح شیب دار. اخبار صهردرس تا به حال در زمان سنجش زمان او در بیش از 90 مایل در ساعت است. آنها فیلم برداری او موشک در سراسر شکوه استن Nicole Veterans Memorial Bridge و ماند در بالای سر او به عنوان زیپ گذشته ساختمان خالی و بیمارستان بارنز یهودی. دوربین های خود را بزرگنمایی در او به عنوان idled در ساعت شلوغی ترافیک در نزدیکی دانشگاه سنت لوئیس.

“این امر می تواند واقعا جالب و البته ما قصد داریم به ادامه کار برای پیدا کردن آنچه که انگیزه برای این کار؟” KMOV خبرنگار کریس Nagus گفت: هوا به عنوان او و لنگر کلر Kellett روایت عمل از ایستگاه استودیو. “چه این فرد تا به امروز ؟ چه طرز فکر خود را? چرا آنها برای انجام این کار؟”

مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر هریس پارک شده پشت بلند آبی دامپستر در ملخ خیابان در گرند مرکز موتور را خاموش و تضعیف خارج از کابین. او به وانت نهایی پت و شروع به راه رفتن به غرب است. بازوی راست خود را به چرخش آزادانه در کنار او. چپ خود را کمتر از آن. او خمیده ،

“فقط معمولی راه رفتن کلر گفت:” Nagus, تعجب آشکار در صدای او. “منظورم این است که نه در عجله در حال اجرا نیست در هر نقطه. فقط گرفتن یک قدم زدن گاه به گاه راست پایین پیاده رو.”

هریس در حال شروع به عبور از خیابان وقتی یک جفت بینام ماشین پلیس زوم کردن در هر دو طرف. مشخصه مبهوت او دست خود را مطرح و کاهش یافته و به زانو خود را به عنوان یک جفت از لباس شخصی St. Louis افسران پلیس دستور داد او را به زمین در زور اسلحه.

و به طور ناگهانی آن را بیش از. پلیس لود هریس به یک حمل و نقل ون و زنده پخش اخبار موکول به یک شکست تجاری.

ده روز بعد هریس به سرقت برده نقره ای جیپ.

St. Louis police followed the stolen Spire truck until Harris parked it and walked away. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • لوئیس پلیس به دنبال سرقت Spire کامیون تا هریس پارک شده و راه می رفت دور.

در سن شانزده Harris, فرار از خانه فاستر و شروع به زندگی با او هفده ساله پسر عموی در یک ساختمان ناتمام در کالج هیل محله از شمال سنت لوئیس.

آب و برق بسته شده بود اما یک سیم رابط به یک ساختمان همسایه ارائه شده برق است. مجاور رستوران بود شایعه شده به یک دارو برای یک فامیل و غریبه ها زیرفشار در داخل و خارج. این یک نقطه خطرناک اما سابقه خانوادگی تروما در سمت چپ با گزینه های محدود. هریس’ مامان شده بود یک زن روسپی و او و خواهر و برادر خود را گرفته شده توسط دولت چند سال قبل از او درگذشت ایدز هنگامی که پسر سیزده بود. او ماند با پدر بزرگ خود را اما پدر بزرگ شد و در حال حاضر مرده است ،

در شب 27 سپتامبر 2008 هریس و پسر عموی خود را Stephon “Red” پری خواب بودند که یک فرد مسلح در تضعیف و آنها را در هر دو سر به دلایلی که باقی می ماند یک رمز و راز به این روز است. پری کشته شد. هریس جان سالم به در برد اما به سختی.

او به ضرب گلوله کشته شده بود در صورت گلوله ورود در کنار پل بینی خود را و خروج از طریق پشت سر خود را. او صرف بیش از یک هفته در بیمارستان بارنز یهودی قبل از او منتقل شد به موسسه توانبخشی of St. Louis. شیلا لینچ درمانگر وجود دارد, به یاد زمانی که او وارد است.

“او می تواند هر چیزی را انجام دهید” لینچ, 47 می گوید. “او نمی تواند حرکت هر چیزی به جز یک تک پا.”

در ابتدا آن را دشوار است به میزان آسیب. هریس می تواند بحث و لینچ و دیگر درمانگران بودند مطمئن نیست که آیا هر چیزی که گفته شد از طریق گرفتن. که در ادامه برای یک هفته دیگر تا زمانی که نوجوان شروع به حرکت یک دست خود را. لینچ به او یک قلم و او نوشت یک شماره تلفن برای خانه فاستر جایی که او در آنجا ماند. این یک lightbulb لحظه او هنوز هم به یاد بیش از یک دهه بعد.

“ما می دانستیم که او در آن وجود دارد” لینچ می گوید. “این اولین بار بود که ما می دانستیم که مغز او مشغول به کار بود در هر ظرفیت.”

به زودی هریس بود نوشتن کلماتی مانند “Snickers” و “مرغ” — تمام غذاهای او نمی تواند غذا خوردن به دلیل وعده های غذایی خود را هنوز هم در حال پوره به مایع و تغذیه به او را از طریق یک لوله. پس از چند هفته او شروع به دوباره صدای او.

“هنگامی که او صدای خود را به عقب و می تواند صحبت می کنید شما نمی تواند او را بسته تا” لینچ می گوید خنده.

صدمات قابل توجهی بودند و برخی از آسیب دائمی. هریس شد و در حال حاضر نابینا و ناشنوا در سمت راست و در دراز مدت اثرات روانی از یک گلوله پاره از طریق جمجمه او تیره بود. اما این نوجوان که مشتاق بود و زحمتکش مشتاق به نشان دادن هر یک از توانایی های جدید خود را به عنوان مهارت های حرکتی بازگشت.

“او یک روح در مورد او بود که بسیار شگفت انگیز” لینچ می گوید.

توانبخشی کارکنان مرکز انداخت هریس یک حزب زمانی که او در نهایت آماده به ترک آنها را در دسامبر 2008. او روز از هفدهم تولد و پیشرفت بود به استفاده از یک صندلی چرخدار. لینچ می دانستند مراحل بعدی خواهد بود. هر کس تا به حال او هنوز هم در شل و چون پلیس نمی دانم مسلح را انگیزه هیچ کس می دانست که اگر نوجوان بود و هنوز هم در معرض خطر است. بنابراین هریس است که فرستاده شده و در بازداشت محافظ به جوانان در واینسویل دو ساعت دور از سنت لوئیس. او نمی خواهد می دانم که هر کسی وجود دارد و یا مجاز به تماس با هر یک از پراکنده خود را با دوستان و خانواده. لینچ یکی از معدود افرادی که می دانم که در آن او بود.

یک بار در ماه او و هریس’ گفتار درمانگر خواهد درایو را برای بررسی در در او.

“من می دانستم که او نمی خواهد که کسی” لینچ می گوید. “در آن زمان من فکر می کردم او نیاز به یک راه نجات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de