تغییر دولت هوستون داده Coronavirus ترساندن

در میان نگرانی های روز افزون در منطقه هوستون در مورد امکان گسترش COVID-19 ویروس بیشتر اطلاعیه trickling در آن وقایع هستند که به تعویق افتاده و یا لغو شود. به تاریخ این را تحت تاثیر قرار نشده هوستون تئاتر مراحل به عنوان سازمان دهندگان می گویند اجرای برنامه می رویم به عنوان برنامه ریزی شده در هر شماره از مکانهای البته با اضافه بهداشتی اقدامات احتیاطی.

جولیا Maldonado ریاست قاضی شهرستان هریس را در دادگاه خانواده به تازگی اعلام کرد که مگر یک مورد تعیین شده است که ضروری است “همه در شخص دادرسی و محاکمات خواهد بود ادامه داد: تا اطلاع ثانوی” — که در آنها نخواهد بود ، او تعریف می کند ضروری دادگاه امور به عنوان از جمله دستورات حفاظتی و خانواده, خشونت, CPS موارد و دیگران. او خواستار وکلای مدافع به تماس خود اختصاص داده تا دادگاه در مورد اینکه آیا یک مورد از آنها در حال رفتن به جلو و یا نیاز به دوباره تنظیم کنید.

اعلام کرد در بیانیه ای اعلام کرد که “ما فوق العاده bummed,” نمایندگان 8th Wonder آبجوسازی گفت: آنها به تعویق افتاده خود را 7th سالانه Celebr8ion برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 21. هفت گروههای برنامه ریزی شده بود به بازی. بازپرداخت اشغال بود ارائه شده در تمام بلیط.

کریس چوپان جنوب دود بهار در Revaire در مارس 28 لغو شده است. در بیانیه ای چوپان گفت: “این شد یک دلخراش تصمیم گیری برای ما به عنوان ما در سرعت به جمع آوری بیش از $200,000 برای جنوب دود امداد اورژانس صندوق برای صنعت مواد غذایی و آشامیدنی حرفه ای در بحران است. ما می دانیم که آنها نیاز به پشتیبانی از جنوب دود بیشتر از همیشه در هفته های آینده و ماه. ما امیدواریم که مثل همیشه آماده برای حمایت از کسانی که در این صنعت در بحران که قادر به کار با توجه به بیماری و بلایای طبیعی و یا دیگر حوادث فاجعه بار است که ارائه آنها را قادر به دست آوردن یک زندگی. هوستون قوی آشپزی جامعه سربازان و ما امیدواریم که شما همچنان به سرپرستی میله های محلی و رستوران ها.”

کمدین Nick Kroll, بود که به نظر می رسد در تاریخ 29 مارس در Wortham مرکز را لغو کرده است.

ژاپن جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مه 2-3 در پارک هرمان به تعویق افتاده است تا نامعین تاریخ.

لوی پارک سنت پاتریک روز جشنواره ها و دیگر رویدادهای این هفته در لوی پارک شده اند لغو شد.

خبر خوب خبر بد برای هوستون مبتنی بر دانشگاه ها: با, رخصتی بهار برای بسیاری از آنها لازم نیست که به نگرانی در حد این هفته در مورد کلاس اما جایی که در آن دانشجویان و پرسنل دانشگاه رفتن در خود می شکند موضوع دیگری است. برنج رفت به کلاس های مجازی این هفته و ممکن است که بسته به COVID-19 تحولات است.

از امروز شروع, در جنوب تگزاس کالج قانون روشن به کلاس های مجازی و ارزیابی مجدد پس از رخصتی بهار, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 16-20. دانشگاه هوستون خواهد شروع به ارائه کلاس های مجازی مارس 23. هفته آینده هیچ کلاس برگزار خواهد شد. علاوه بر این اجتماعات بزرگ در دانشگاه شوند.

در ضمن هوستون ISD هنوز هم با تایید موارد COVID-19 برگزاری کلاس این هفته با شکستن بهار بعدی در مارس 16-20. زمانی که کلاس رزومه در مارس 23, HISD قصد دارد به طور موقت محدود کردن تمام پردیس بازدید کنندگان با پدر و مادر تنها مجاز برای وانت و dropoffs. هر داوطلب که به طور منظم به مدرسه از جمله پدر و مادر وجود دارد برای جلسات رسمی را برای نمایش توسط یک HISD پرستار قبل از آنها می توانید در. این نمایش را شامل در نظر گرفتن درجه حرارت و سوالات خود را در مورد سفر اخیر و سلامت-علائم مربوط.

ما خواهد شد به روز رسانی این که ما از بیشتر closings/تعویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>