در حال حاضر که نامزدی حزب دموکرات است که در واقع به رای گیری بخشی از مسابقه این زمینه اخذ شده است winnowed قابل توجهی پایین. به عنوان اعداد سخت رول در بسیاری از مردم شروع به رویای مورد علاقه خود را نامزد حداقل های بلیط با برخی از نسخه های سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز که محبوب ترین آن را انتخاب کند.

آن را تقریبا قطعا نمی خواهید به اتفاق می افتد بر اساس سابقه تاریخی.

مدرن اولیه سیستم در محل بوده است در حدود نیم قرن پس از هرج و مرج نامزدی روند در سال 1968 که در آن معاون رئیس جمهور هوبرت هامفری به پایان رسید تا با نامزدی وجود ندارد و برنده شدن در هر حالت مسابقات. قوانین جدید در محل قرار داده شد تا به مردم بیشتر توانایی برای انتخاب نامزد و در سال 1972 به سیستم ما می دانیم و تحمل متولد شد.

پس از آن ما تا به حال 12 مقدماتی از آن نمی شد معنی دار مسابقات زیرا آنها درگیر وقت رئیس جمهور در حال اجرا برای یک دوره دوم. در آن زمان تنها دو نفر که اقدام به پیروزی نامزدی خود شد معاون ریاست جمهوری نامزد و تنها کسی بود که به هیچ وجه یک مدعی جدی. به طور کلی معاون نامزد ریاست جمهوری نمی آیند از مقدماتی.

تا سال 2004 آن را به حال به معنای واقعی کلمه هرگز اتفاق افتاده است. که سال سناتور جان کری برداشت خود را محبوب رقیب سناتور جان ادواردز برای حافظه. ادواردز شده بود چیزی از یک شوت (به عنوان تا به حال مسلما کری خود بسته به اینکه چگونه شما به عنوان خوانده شده نظر سنجی). فرماندار هوارد دین بود مورد علاقه روشن با رهبر جناح اکثریت مجلس کیر Gephardt گزنده در پاشنه خود را در انتخابات به عنوان مسابقه به Iowa. باطل منفی کمپین بین دو نفر از آنها پاک راه را برای اوباما و ادواردز به صعود است.

جان ادواردز باقی خواهد ماند یک دنده دوم در مسابقه تا سه شنبه. با وجود قرار دادن قابل تحسین نمایش در ایالات متحده او برنده یک تک. ادواردز عقب نشینی و کری شد presumptive نامزد.

بعد از انتخابات بود و تنها زمان اولیه رقیب به پایان رسید تا در بلیط. در سال 2008 سناتور باراک اوباما و جو بایدن بودند هر دو به امید تبدیل شدن به رئیس جمهور است. اما تماس بایدن یک مدعی جدی در این مسابقه که بسیار بخشنده است. تا پایان سال 2007 او به سختی رای گیری در 5 درصد و پس از او به طرز وحشیانه ای در آیووا خارج از مسابقه است.

اینها تنها دو نمونه ما در سیستم های مدرن از یک رقیب پایان دادن به در بلیط و تنها یکی از آنها درگیر یک نامزد که از آن ساخته شده تا آنجا که در این نامزدی فرآیند به عنوان ما در حال حاضر. نامزد فقط نمی انتخاب مردم فرار آنها برابر است که اغلب.

اعطا سابقه تاریخی همه چیز نیست. وجود دارد قطعا اولین ها در سال 2020 به طور کلی انتخابات است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین استیضاح رئیس جمهور برای اجرای مجدد انتخابات در حزب بلیط. اگر سناتور برنی ساندرز است که نامزد او خواهد بود و هر دو اولین یهودی نامزد از حزب عمده و اگر او یا بایدن است که نامزد این خواهد بود که انتخابات با دو تا از قدیمی ترین نامزدها تا کنون. از آنجا که از مجموعه داده است که انتخابات ریاست جمهوری آن را نیز ممکن است به می گویند که نامزد انتخاب رقبای خود را 22 درصد از زمان و دقیق باشد. این همه در هوا پس از این تجزیه و تحلیل باید با یک دانه نمک است.

در این زمینه با خارج نامزدها یک زن و شوهر از آنها به نظر می رسد آزمون برای سومین مثال های تاریخی. سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro تایید شده است و به طور فعال مبارزه با سناتور الیزابت وارن در راه است که بار خوانده شده بیشتر شبیه به یک پتانسیل آینده نامزد معاونت ریاست جمهوری از ساده دموکراتیک کمک کند. سناتور کامالا هریس همچنین به نظر می رسد آشنائی معاون ریاست جمهوری نقش از بایدن که گفت: او را به داشتن او.

در اصلی بازی در حال حاضر اگر چه این احتمال وجود دارد که تمام پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد شده اند weeded اگر تاریخچه هر چیزی به رفتن. هیچ کس تا به حال برداشت دوم نزدیک دان برای این نقش پس از سه شنبه. حتی پس از آن-سناتور هیلاری کلینتون که در واقع برنده رای مردمی در سال 2008 اولیه (مرتب کردن بر اساس. آن را پیچیده) نبود شنود گذاشته برای بلیط توسط کسی که او را ضرب و شتم هر چند اوباما را به او وزیر امور خارجه.

صحبت از کابینه موقعیت, تاریخ تا به مبهم نظر در مورد اینکه آیا رقیب سابق در نهایت در دولت جدید. این نادر است-ish. هیچ یک از جیمی کارتر مخالفان به کار می رفت برای او هر چند پس از آن-نماینده لوید Bentsen که تلاش برای نامزدی در نهایت رفتن به رئیس جمهور بیل کلینتون وزیر خزانه داری. Bentsen هر چند تا به حال نه به دنبال نامزدی در سال 1992 زمانی که کلینتون به دست آورد. هیچ یک از کلینتون رقیب فرود در دولت او یا.

اوباما تنها مدرن و دموکرات برای تشکیل یک “تیم رقبا” الگو کردن جمهوری آبراهام لینکلن کابینه. نه تنها بایدن و کلینتون پیوستن به تیم خود را نماينده تام Vilsack او شد وزیر کشاورزی. آن غیر ممکن است در این نقطه به حدس می زنم اگر نامزد احتمالی را به دنبال خواهد داشت در اوباما یا کلینتون و کارتر قدم به قدم اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری است که هنوز هم یک نه بزرگ “اگر” خود را.

تاریخچه این است که هیچ پیش بینی از آینده است. انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کسی تا به حال برای تبدیل شدن به رئیس جمهور و بدون هر گونه خدمات عمومی رکورد از هر نوع می تواند گواهی دادن به آن است. آن, اما, این آموزش ما به مدیریت انتظارات ما است. هیچ مقام دوم ریاست جمهوری آمریکا, سیاست, نه از دوازدهم متمم قانون اساسی تصویب شد. و اعتقاد داشتند که نمایش خوب با نامزد مورد علاقه خود را حق او و یا او را به نوعی نفر دوم جایزه است و نه فقط پشتیبانی شده توسط این رکورد است. این معمولا اتفاق نمی افتد. این نامزد احتمالی مدیون مخالفان و حامیان آنها هیچ چیز و هیچ شواهد قطعی که snubbing آنها لطمه می زند و یا کمک می کند تا در دراز مدت است. در پایان وجود دارد به سادگی برنده و چه کسی است که فرد بخواهد به بخشی از تیم است. ما تنها صدای در ماده رای ما بازیگران برای برنده در حال حاضر.

رای گیری زودهنگام برای تگزاس 18 فوریه آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im