فورت بچه همانطور که می دانید بسته خواهد شد اما این بدان معنا نیست که این پایان راه برای معشوق مرکز شهر ناکسویل زمین بازی.

شما می توانید به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای قلعه های جدید بچه در ماه آینده در یک جلسه عمومی برگزار می شود که قصد دارد تا نزدیک های موجود در زمین بازی مارس 23 به صورت عمده بالابر.

هیچ مفاهیم پیش نویس شده و این شهرستان دارای “مفاهیم preconceived” در مورد آنچه می خواهد گفت: David بریس شهرستان افسر ارشد عامل و معاون شهردار.

نیروی محرکه زمین بازی را تجدید حیات خواهد بود ورودی از جلسه عمومی اتفاق می افتد 12 مارس در ناکسویل موزه هنر.

“من یک پدر و مادر” بریس گفت. “بچه های من عاشق فورت بچه. من عاشق فورت بچه. … منحصر به فرد از فورت بچه چیزی است که ما را به تصرف خود.”

شهر برنامه ای برای باز کردن یک “جدید فورت بچه” تا پایان سال, او گفت:.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

ناکسویل تغییر کرده است بسیاری از فورت بچه های ساخته شده توسط دست داوطلبان نزدیک به 30 سال پیش است. در حال حاضر زمین بازی باید تغییر بیش از حد.

زمین بازی بسته شد در ماه نوامبر سال 2018 پس از ایمنی شکایت و بازگشایی شد در ماه مارس پس از تعمیرات جزئی ساخته شد.

اما دو مشکل عمده هنوز هم وجود دارد: دسترسی و ایمنی از جمله پوسیدگی دیوار حائل.

این شهرستان اختصاص داده شده $300,000 به تخریب دیوار و جایگزین کردن آن با یک شیب پوشیده از چمن و دیگر 300.000 دلار متعهد شد توسط تاجر توماس بوید و یک اهدا کننده ناشناس.

بریس گفت: مردم دیگر رسیده که مایل به کمک.

سه جامعه سوالات

با وجود $600,000 متعهد به سمت پارک دیرین فورت بچه وفاداران خوشحال هستند.

“جدید فورت بچه نمی خواهد هر چیزی شبیه به قلعه های قدیمی بچه گفت:” بث آب کمک کرد که منجر داوطلب تلاش برای ساخت زمین بازی در سال 1991. “آن خریداری خواهد شد. اما قلعه قدیمی بچه — های عمومی طراحی شده است. آنها گفت: آنچه آنها می خواستند. ما تا به حال چندین شهر نشست.”

کلید واژه آب است “را چندین.” آب گفت: برگزاری یک جلسه در مدت کوتاهی قبل از پارک بسته فقط کافی نیست.

شهر امید برای به انجام رساندن بسیاری در آن جلسه با تمرکز بر درخواست شرکت کنندگان سه سوال:

  1. چه خاطرات خود را از فورت بچه ؟
  2. چه چیزی شما را در مورد فورت بچه ؟
  3. چه چیز دیگری شما می خواهم برای دیدن از قلعه بچه ؟

پاسخ آن خواهد شد کمک به شکل دادن به یک طراحی جدید است.

“دولت جدید است و شهردار متعهد است به مطمئن شوید که این است که یک پارک است که می تواند امن برای آینده و قابل دسترس برای همه” بریس گفت.

شهردار Kincannon فورت بچه خاطرات

ناکسویل شهردار Indya Kincannon در انتشار اخبار گفت که او “ارزشمند عکس” از فرزندان او با بهره گیری از فورت بچه. او می خواهد نسل های آینده به این فرصت یکسانی داشته باشند.

“این مایه تاسف است که ساختار فعلی باید برچیده شود اما ما متعهد به بازسازی و افزایش اتصال به همسایه Knoxville, موزه هنر,” او گفت:.

امروز اگر شما راه رفتن از موزه هنر نسبت به فورت بچه وجود دارد, اما یک فاسد دیوار حائل بند گفت. یک شیب پوشیده از چمن را جایگزین دیوار حائل برش به موجود منطقه بازی.

“منطقه بازی خواهد بود یک کمی کوچکتر اما ما قصد داریم بیشتر مربع به گسترش پایین تپه” بریس گفت.

چه چیزی می تواند از یک تپه برای استفاده می شود? شاید یک هنر نصب و راه اندازی, سرگرم کننده, محوطه سازی و یا یک ساختار مانند اسلاید در نزدیکی ناکسویل مدنی سالن بزرگ است.

از آن خواهد شد تا به جامعه برای تصمیم گیری بریس گفت.

چگونه یک زمین بازی برای رفتن?

با 300.000 دلار در بودجه اهدا شهرستان باید بیش از اندازه کافی پول برای زمین بازی بریس گفت. استاندارد محله زمین های بازی در اطراف هزینه $50,000.

“من فکر می کنم ما به دنبال چیزی کمی متفاوت است,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واقعا باور نکردنی پارک فضایی که به اعتقاد من در حال رفتن به جامعه رانده شده و در حال رفتن به واقعا هیجان انگیز برای مردم است.”

قطعات موجود در زمین بازی حتی می تواند یکپارچه به طراحی جدید حتی اگر ساختار اصلی نمی تواند باقی می ماند.

“من فکر می کنم هر کس فکر می کند آن را به چوب” بریس گفت. “وجود دارد راه برای انجام آن با مواد طبیعی است که اجازه می دهد تا فورت بچه روح (ادامه).”

درختان را مجبور به پایین آمدن طول حیات, اما وجود خواهد داشت یک طرح محوطه سازی در محل بند گفت.

ذخیره تاریخ

مارس 12 جلسه برگزار خواهد شد از 5:30 بعد از ظهر تا 6:30 p. m. در ناکسویل موزه هنر. پارک برنامه ریزی شده است به نزدیک مارس 23 به اجازه کار برای شروع جدید فورت بچه بریس گفت.

قلعه بچه کمیته — یک گروه کوچک رهبری آبها — قصد دارد میزبان یک 29th, جشن تولد برای پارک مارس 4. بریس گفت: این شهرستان خواهد بود انعطاف پذیر اجازه می دهد این اتفاق می افتد.

“این شهرستان همواره متعهد به فورت بچه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de