در زمان نازی ها پشت سر هم به راز ضمیمه پشت قفسه کتاب که در آن فرانک و خانواده و دیگران شده اند برای پنهان کردن دو سال گذشته به حمل و نقل آنها را به اردوگاه های مرگ و شما نیست اشک ریخته و سپس من به شما پیشنهاد نمی کردم یک قلب است.

این تئاتر برای جوانان ارائه از اصلی تئاتر خیابانی از The Diary of Anne Frank است عالی در هر راه. آن را تحت تاثیر قرار شما عمیقا.

اقتباس توسط وندی Kasselman از برنده جایزه بازی (پولیتزر تونی و جایزه اسکار) توسط هالیوود ستارههای Frances Goodrich و Albert Hackett واقعی داستان خانواده دلخراش و به طور چشمگیری جامد داستان جهانی است در تجدید نظر شود و کار می کند در هر سطح. بازی در فروخته شده را نشان می دهد برای دانشجو matinees آن مثبت, نشاط بخشی, برای دیدن بسیاری از کودکان و نوجوانان در مسابقه در یک پنج شنبه شب. وجود دارد خفه sobs در خروج و اشک در چشمان جوان. تئاتر زنده می تواند معجزه کار.

برای 25 ماه هشت یهودیان در آمستردام مخفی نازی ها در بالا backrooms از خانواده ادویه انبار در شلوغ ترین کانال در شهرستان. اتو فرانک بود منتقل کسب و کار به شریک زندگی خود را پس از سال 1940 تهاجم نازی ها که طلیعه رایش را زشت احکام آن منع غیر آریایی از داشتن اموال و…و یا رفتن به سینما و یا شنا در استخر های عمومی و یا پیاده روی در پارک یا در خدمت دولت و یا یک قاضی و یا ازدواج با یک غیر یهودی و یا حضور در مدرسه.

در ماه جولای سال 1942 سنجش بیشتر بلایای آمده فرانک همراه خانواده اش (همسر ادیت و دختران نوجوان مارگوت و آن) و تضعیف به ضمیمه پوشیدن لایه به عنوان بسیاری از لباس به عنوان آنها می تواند مدیریت. یک هفته بعد خانم و آقای ون پلز و پسر پیتر پیوست آنها چهار ماه بعد دندانپزشک Pfeffer, یک دوست از ون پلز التماس کرد به آنها. هشت شد و با کمک چهار نفر از فرانک اعتماد ترین همکاران که آنها را به ارمغان آورد مواد غذایی, کتاب, سیگار ممنوع, رادیو, و آن را فیلم مورد علاقه مجلات. از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر و هر شب آنها را نمی تواند صدا رفتن به حمام و استفاده از سینک یا حرکت به جز بر روی نوک پا راه رفتن. پنج شنبه بود و وقت آزاد خود را هنگامی که انبار زیر بسته شد برای کسب و کار. ناگهان در یک ناشناس نکته به اس اس آنها دستگیر شدند. در این روز تاریخ نمی داند که خیانت آنها. فقط اتو فرانک بازگشت زنده از جهنم آشویتس.

ما نمی هر چیزی در مورد این تفاوت که جوان آن نگهداری خاطرات در مورد او سال ها در اتاق زیر شیروانی مخفی گاه ، او بسیار می خواستم به یک نویسنده معروف اگر نه یک ستاره سینما و امیدوار است که او را به نوشتن خواهد بود منتشر شده در آینده است. او هرگز نمی تواند پیش بینی کرده اند که او صمیمی – دفتر خاطرات پر از احساس وحشت و نگرانی نوجوان, خشم, در, مادر, محبت به صورت پدر رو به رشد احساس برای جوان پیتر جزئیات زندگی دنیوی – می تواند تبدیل به یک کلاسیک از روح انسان و سرکش را به زنده ماندن نه که عمیق او rimmed-چشم و صورت را تبدیل به سراسر جهان تصویر از هولوکاست.

Kasselman را اقتباس می افزاید: بیشتر یهودی عطر و طعم به کلاسیک بازی و کمی بیشتر در حال ظهور تمایلات جنسی برای جوان آن رو به رشد تا قبل از چشم ما اما ساخته شده است در تنش از اصل بدیهی است. نفس ما متوقف می شود با هر غیر عمدی صدای جرنگ جرنگ ظروف در سینک و یا هنگامی که پیتر می زند بیش از یک صندلی قرار دادن نور هنگامی که یک سر و صدا در انبار در زیر آنها را شگفت زده. ما به خوبی آگاه از نهایی ترسناک آمده اما هنوز هم امیدواریم. شاید این بار…

هشت در سرعت جوش در سراسر مصیبت با خرده آزار دهنده و تهدید دائمی خود سلول. مارسلا آلبا به عنوان آن شروع می شود در یک آمفتامین بالا, رقص مورد در overdrawn تقریب جوانی و روحیه بالا اما به زودی حل و فصل به نقش اگر تنها به دلیل این واقعیت است که بسیار وخیم بود. هنگامی که او قرار می دهد در کنار او دیوانه, تیک, او بسیار صمیمانه عملکرد.

این که خوبی گردد بازی قدیمی مدرسه هر کس می شود به درخشش. طرفدار کارل Masterson قلب خانواده, جامد, مرکز به عنوان اتو فرانک, آرام, آب و اخلاقی خود داور. امی K. بارنز به عنوان خاردار, همسرم, ادیت, هرگز تنظیم به یک زندگی دور از او گرفته شده. او و آن را در حال اجرا نبرد و تنها در نزدیکی پایان آنها حل و فصل قاطع. بارنز است به خصوص خوب که مایل به ارتباط با او چابک دختر اما نه یک سرنخ که چگونه برای به انجام رساندن آن است.

ون Danns (یک.k.یک. ون پلز) هستند به سادگی limed توسط شین منینگ و Chaney مور. هر دو از عنصر خود را در مرطوب و سرد اتاق زیر شیروانی و هنگامی که پول را اجرا می کند و سیگار غیر موجود وجود دارد هیچ چیز برای فروش به جز معشوق خز کت, آخرین کراوات به گذشته است. آن را برجسته در این بازی و به طور چشمگیری انجام شده است. به عنوان منینگ را سرقت نان در وسط شب. او میگردند به خوردن جیره بر روی حیله گر و سکوت گریه در تحقیر است مثل انسان دلخراش.

Jordi Viscarri جوان پیتر خجالتی و بی گناه و نه ترس از سرکش آن که او را مسخره خستگی ناپذیر – مسخره همه واقعا – تا زمانی که هر دو آنها متوجه آنها تنها یکدیگر به صحبت کردن در حالی که آنها رشد. توجه خود را به سرعت تغییر از گربه خود را به آن را در اتاق زیر شیروانی که در آن وجود دارد نور خورشید و نزد درخت بلوط در شکوفه. او بسیار خوب است. بنابراین مگان یانکوویچ به عنوان دختر بزرگتر مارگوت خوب که همیشه در آن سایه پر جنب و جوش. پوسته شوکه شده بود در ابتدا به آرامی اطراف می آید اما واقعا به این معنا نیست آن است. شما می توانید آمدن عذاب در دو تروريست مظنون اندونزيائی چشم و استقرار.

دندانپزشک Dussel (Pfeffer در زندگی واقعی) است که توسط ست کانینگهام با مهرورزی از کاکتوس تیغ. او متنفر است آن را در اینجا متنفر همه و بیشتر متنفر خودش. این یک سوزاننده پرتره یک مرد گرفتار در جهنم اشتیاق به اجرا رایگان به معشوق خود, اما به دام افتاده و برای چه مدت او حتی نمی تواند درک. بانی Langthorn فرشته است Miep Gies که به ارمغان می آورد رو به کاهش جیره و معمولا اخبار بد از خارج است. هنگامی که او بارج با اخبار از D-روز نخ نما محل می درخشد اگر فقط برای یک لحظه. (Gies رفت و به اتاق زیر شیروانی روز پس از دستگیری و آن خاطرات و سست مقالات پراکنده بیش انبار. او آنها را مخفی امید کسی در خانواده خواهد در نهایت به جمع آوری آنها. او تا به حال هیچ ایده تنها اتو را نشان می دهد تا یک روز سرنوشت ساز.) جاناتان Teverbaugh است اتو را شریک آقای Kraler دیگری خارج از سنت در این داستان بدون مقدس بسیاری از مردم است.

به جز آن تندرست شور و شوق در آغاز مدیر Vivienne M. سنت جان دستگیره تنش و نصب ترور ماهرانه نگه داشتن تمرکز ما بر خرده مناقشات سیاسی و دلهره آور فشار خارجی. Torsten لوئیس ” چند وارد claustrophobic مجموعه تعجب است; Donna جنوب اشمیت لباس دوره نخ نما; Bryan Ealey نور است expressively تار و شاون W. سنت جان طراحی صدا محکم بسته است و وهم آور. کسانی که screeching اروپایی صدای پلیس هستند به درستی به انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته.

در بدترین پیچ تاریخی طنز, Anne Frank رو آرزو می کنم. با انتشار خاطرات یک دختر جوان” ویرایش و مقادیر توسط پدر او در سال 1957 او احساس یک شبه – نویسنده او همیشه امیدوار بود “نوشتن چیزی بزرگ” و معروف تر از هر ستاره فیلم. او مرگ وحشتناک است که میراث او را اما او unquenched روح او فتح امید است عهد زندگی به انسان شعله می سوزد که در همه ما است. او و خاطرات خود را برای همیشه زنده خواهد ماند.

The Diary of Anne Frank همچنان در 2:30 بعد از ظهر و 7 p. m. در فوریه 16, مسابقه 3400 اصلی. برای اطلاعات تماس 713-524-6706 و یا بازدید mainstreettheater.com. $16-26 دلار با تخفیف برای گروه های مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de