ناپدید آزادی Dimetrious جنگل

در یک روز عادی در زندگی غیر معمول از Dimetrious جنگل, the 40-year-old محکوم فروشنده مواد مخدر صعود به شسته و رفته سفید با تریلر پارک شده در کنار جنگل خودکار آبگرم در کلمبیا. او طرفداران در این تریلر را در سیستم تهویه کشش در یک جفت دستکش های پلاستیکی و می رسد برای اولین بار از چند تا ظروف پلاستیکی.

نفت sizzles میآید و به عنوان اولین بال مرغ قطره به سرخ کن. جنگل مذاکرات او به عنوان آشپز.

“مادرم به من آموخت, شما فصل آن پرتاب آن را در سرخ کن و شما فقط اجازه دهید مرغ شناور” او می گوید: با دقت تاشو پلاستیکی baggie داشتم. جنگل نمی اندازه گیری کردن ادویه جات ترشی جات, و او نمی کار کردن یک دستور غذا. به عنوان او تاب خود را سفت چسبیده قاب در اطراف محدوده باریک از او preps سیب زمینی سرخ کرده, میسازد, سس و مهر و موم کردن مواد تشکیل دهنده برای بعد سفارشات. هر چند لحظه او را چک می کند اگر این قطعه در سرخ شناور نشده است.

آن را مانند شیمی و او توضیح می دهد اما آن را نیز یک احساس است. این آگاهی از زمان.

“این صدا خواهد شد دیوانه بود … من باد خودم” جنگل می گوید تردید. “من می دانستم که چگونه به طبخ رشد, مراقبت از خواهر و برادر من. اما واقعا من از پخت و پز کوکائین است.”

این واقعا خیلی عجیب و غریب است. در سال 1991 یک دوست روبرو جنگل اولین تکه از کرک کوکائین که او با دقت در مخلوط یک فنجان قهوه و microwaved با کمی آب. دستور به نام برای یک مکعب یخ که سخت مخلوط را در یک تک sellable سنگ. او ساخته شده 40 دلار معامله شد.

او ادامه می دهد: “من می خواهم به فروش و پخت و پز کوکائین از آنجایی که من چهارده. بنابراین به عنوان یک بچه در تلاش برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار اگر شما را به اشتباه حرکت و یا قرار دادن گرمای بیش از حد و یا چیزی” — او طرفداران خود را در یک ژست نفی.

جنگل قاشق بیرون بسیار گرم بال مرغ را با یک جفت انبر فلزی قرار دادن آنها را به آرامی به مرکز یک کاغذ به صف جعبه مقوا.

“با کوکائین شما باید یاد بگیرند که” او اشاره می کند. “که ممکن است از $10,000 در آن کاسه. که ممکن است زندگی خود را در آن کاسه است.”

جنگل’ زندگی به عنوان یک فروشنده مواد مخدر به پایان رسید به طور ناگهانی در سال 2007 زمانی که او به اعدام محکوم شده در دادگاه به صورت قاچاق 9,000 گرم کوکائین به احتمال زیاد به ارزش بیش از یک میلیون دلار در خیابان. (مقدار شوکه شده و حتی قاضی دادگاه که گفت: “که ممکن است بیشترین مقدار کوکائین من دیده ام من دیده ام بسیاری از کوکائین موارد است.”)

در نیمکت محاکمه قاضی محکوم جنگل به 25 سال است. او واجد شرایط برای آزادی مشروط.

و سپس بعد از یک غیر منتظره حکم دادگاه به نفع خود او بود.

پس از جنگل’ آزادی در آزادی مشروط از حداکثر امنیت زندان در سال 2018 او باز دو کسب و کار شروع با یک drably رنگ سابق ایستگاه که او و پدرش بازسازی شده با دست. آنها repainted بیرونی یک آبی پر جنب و جوش و نام آن را جنگل خودکار آبگرم و برای آخرین سال های سابق باهم اتحاد خود را صرف کاری طنتنج پنجره ها و مدیریت فروشگاه. البته در برد را Fish & Chicc n غذا تریلر که جنگل افتتاح شد در ماه دسامبر او سر آشپز.

به عنوان او آماده مرغ سفارش جنگل نگه می دارد در حال اجرا تک صدایی repeatimg مواد به خود و شمارش بال به او خروج آنها را از روغن داغ. او قطره پیتزا پف به سرخ کن. “لیمو فلفل بال” او مورموری, “سه, چهار, پنج, شش, … پنیر آبی …” او باعث می شود یک دهان بندکردن صدا. “چه کسی را انتخاب پنیر آبی بیش از تگزاس?”

جنگل’ تلفن buzzes در مقابله و اگر چه او مشغول کارهای مختلف او تماس cradling گوشی شانه به گوش در حالی که او بسته تا مواد غذایی می شود و یکی دیگر از دسته ای از بال های آماده برای سرخ کردن. او گوش می دهد و سپس دستور تماس گیرنده برای تماس با دستیار خود را در مغازه.

“فقط به توضیح است که انسان خود را کردم یک مورد و من فقط به شما شماره که شما خانواده من. دختر من اینجا هستم برای کمک به.”

“که یکی دیگری بود,” او می گوید: پس از تماس به پایان می رسد. “آنها فقط امیدوار. آنها با من تماس گرفت و آنها می خواهند من به آنها امید می دهد برخی از اطلاعات است. من فقط آنها را به حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>