داس و don’ts از منظقه و بایگانی اطلاعات به عنوان اساس گفته مدیریت رستوران

کریس فورد مورد استفاده قرار گرفتن به عامل در جهان از منظقه و بایگانی اطلاعات تنها سفارشات.

از آن شده است تنظیم و مالک شیرین P کباب روز جمعه گفت اما آن را نیز تنظیم برای مشتری.

ناکس اخبار صحبت فورد و Devan رینولدز مدیر کل خلاصه دم شرکت و بلوط اتاق خلاصه به توضیح برخی از بایدها و نبایدها برای مشتریان به رستوران’ ناهار خوردن-در گزینه های توقیف توسط coronavirus همه گیر:

فراموش

صبور باشید

خلاصه ساخته شده حرکت به منظقه و بایگانی اطلاعات در مارس 19, انجام, بنابراین قبل از سفارش برای رستوران ها و کافه ها به در مارس 22.

در شیرین P این شرکت با استفاده از سفارش آنلاین و همچنین همکاری با خدمات تحویل مواد غذایی برای اولین بار.

“اگر شما مایل به بیرون رفتن و گرفتن takeout, مواد غذایی, پس از آن من به امید شما خواهد بود مایل به بیمار با ما و ما را از روند و احترام است که ما در حال تلاش برای نگه داشتن شما را سالم و کارکنان امن” فورد گفت.

فقط به عنوان مشتریان تطبیق با یک روال جدید در زندگی خود کسب و کار در حال تغییر فرآیندهای خود را و گاهی اوقات این بدان معناست که اشتباهات کوچک یا برجستگی است.

“ما در حال یادگیری چیزی است که هر روز” فورد گفت.

خرید کارت هدیه

تا اواسط ماه مارس تنها گزینه برای خرید یک خلاصه کارت هدیه و یا هر کالا بود برای رفتن به brewpub. خلاصه ذکر شده هر دو آنلاین در مارس 18, باز این فرصت را برای مشتریان به حمایت از کسب و کار.

“وقتی این همه آغاز شده ما راه اندازی یک پورتال در وب سایت ما” رینولدز گفت. “ما آغاز شده است که برای باز کردن یکی دیگر از منابع درآمد است.”

کارت های هدیه یک راه محبوب برای حمایت از کسب و کارهای محلی با دادن هجوم درآمد بدون هیچ گونه ارائه خدمات ارائه شده است. بنابراین اضافه کردن یک به سفارش خود را برای استفاده در آینده.

فورد گفت: شیرین P فروخته است “تن” از کارت های هدیه و حتی تا به حال برخی از پذیرایی از مشتریان است که تا به حال به لغو رویدادهای درخواست برای بازپرداخت در یک کارت هدیه به نگه داشتن پول با کسب و کار.

“آن بوده است,” فورد گفت. “ما می توانید e-cards. شما حتی نمی باید به اینجا می آیند. ما شماره تلفن و آدرس ایمیل و ما می تواند تبدیل به یکی کردن در اینجا و ارسال آن.”

نگه داشتن فاصله خود را

مقابل کارکنان در شیرین P را به ارمغان می آورد مواد غذایی به مشتریان در دستکش و ماسک. خلاصه نیز به ارمغان می آورد مواد غذایی در خارج.

نه اجازه می دهد مشتریان در رستوران اگر چه برخی هنوز هم باید مشتریان را انتخاب کنید تا مواد غذایی. دانستن اینکه کدام دسته یک رستوران متناسب می سازد برای یک تجربه بدون درز.

“برخی از مکان شما می توانید راه رفتن و گرفتن مواد غذایی خود را از” رینولدز گفت. “اما ما در حال تلاش برای محدود کردن مردم در ساختمان از آنجا که شما می خواهید می شود قادر به محافظت از کارکنان خود را بیش از حد.”

گفت: فورد: “من می دانم که برخی از مردم فکر می کنم آن است که مضحک است. که فقط نگه می دارد کارکنان ما امن است. آن است که آرامش خاطر را برای مردم بیش از حد.”

نمی

فراموش نکنید که به نکته

اوج می تواند پیچیده بسته به اینکه چگونه یک رستوران نزدیک است takeouts. سوال در مورد روند پرداخت در هنگام قرار دادن سفارش بایگانی اطلاعات برای اطمینان از شما نکته.

شیرین P را به ارمغان می آورد فیزیکی رسید قلم و سینی خارج برای یک مشتری به ثبت نام. کارکنان sanitizes موارد بین استفاده می کند و می چرخد سینی و قلم. اما فورد به بازدید از دیگر رستوران های محلی است که ارائه نمی دهد که گزینه.

“بخشی از باز بودن در تلاش است برای ایجاد برخی از پول برای کارکنان” فورد گفت. “اگر شما لازم نیست چیزی را به نشانه شما نمی توانید راهنمایی. ما در حال انجام آن است.”

خلاصه ساخته شده در 18 درصد جایزه خود را برای سرویس takeout که برخی از مشتریان اعلام کرده اند خیلی کم است و پیشنهاد افزایش آن به “20 و یا 25 درصد” رینولدز گفت.

“مردم هستند که فوق العاده سخاوتمندانه در حال حاضر دانستن است که نه تنها این صنعت صدمه زدن اما افرادی که در صنعت کار در حال شخصا مبارزه” رینولدز گفت. “من فکر می کنم همه با هم برای حمایت از اقتصاد محلی.”

مسدود کردن خطوط تلفن

خلاصه نمی باید یک شماره تلفن تا زمانی که آن را شروع به انجام منظقه سفارشات اما در حال حاضر این سه خط تلفن به قبول سفارشات.

“ما نیاز به نگه داشتن خطوط تلفن ما رایگان برای سفارشات جدید, بنابراین ما می توانید انجام دهید به عنوان کسب و کار ممکن است” رینولدز گفت. “هر کاهش یافته و تماس از دست داده است و پول در این زمان.”

این بدان معناست که با استفاده از خطوط تلفن تنها برای این منظور است. خلاصه طول می کشد نام مشتری برای سفارش و همچنین مدل و رنگ ماشین است که انتخاب کنید تا سفارش با یک مجموعه قاب زمان.

کارکنان را نگه می دارد یک چشم بر روی ماشین های ورود برای منظقه وانت برای حذف نیاز به دوباره تماس بگیرید.

“هنگامی که کسی تماس با ما به ما بگویید که در آنها وجود دارد, آنها به طور بالقوه مسدود کردن دیگر منظور از آینده” رینولدز گفت.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>