مرکز شهر دالی پارتن دیواری مخدوش شد. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

سن آنتونیو هنرمند Colton ولنتاین که نقاشی شده در مرکز شهر را Dolly Parton نقاشی دیواری در کوچه استفاده می شود به رنگ نقاشی های دیواری در برابر خواهد از هر شهر او بود.

“من از نوع مورد استفاده برای نقاشی چیزی (که به پایان می رسد) به طور کامل از بین رفته در یک ماه یا کمتر” او گفت:.

هنگامی که او در بر داشت که دالی نقاشی دیواری به تازگی مخدوش با رنگ سیاه و سفید بیش از دهان او احساسات خود را نمی صدمه دیده است.

“من واقعا نمی دام,” او گفت: ناکس اخبار.

پس از همه, نقاشی دیواری ترمیم خواهد شد بهبود یافته و گسترش یافته توسط یک هنرمند محلی بلافاصله و ضد گرافیتی پوشش اضافه خواهد شد سعی کنید برای جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره.

مردم ‘دل’ نقاشی های دیواری

نقاشی دیواری در واقع قوی کوچه درست کردن بازار مربع است. کوچه پوشش داده شده در نقاشی های دیواری از هنرمندان محلی که خیلی مجاز خود را آزادانه بیان کنند.

زغال اخته هنر تا به یک توافق با شهر فضایی برای مدیریت.

“ما به طور فعال به دنبال جدید هنرمندان برای انجام کار در فضای” زغال اخته هنر مدیر اجرایی شری جنکینز گفت. “زمانی که همه چیز برچسب شده یا تغییر شکل مانند دالی است و ما تصمیم می گیرید اگر ما نیاز به یک قطعه جدید در فضا است. … دالی خیلی مثبت و آنقدر محبوب است که ما بلافاصله رسیده به این هنرمند که آیا دالی”

ولنتاین شنیده ام همه چیز در مورد نقاشی دیواری در حال مخدوش از Knoxvillians تماس با او را در Instagram. چهار دیگر قوی کوچه نقاشی های دیواری نیز نهفته بودند با توجه به انتشار اخبار از زغال اخته هنر.

“من شده است با گرفتن پیام همیشه از آن اتفاق افتاده است” گفت: ولنتاین. “یکی به دو تا سه روز.”

مردم باید به او گفت که آنها “دل.” او مطمئن نیست که نقاشی دیواری را مخدوش شد اما جنکینز گفت: این شهرستان به بیش از آخر هفته.

“من واقعا به معنی از خارج وجود دارد در حال حاضر,” او گفت:.

“من آرزو می کنم آن را بهتر’

ولنتاین نقاشی دیواری حدود یک سال پیش در حالی که او در شهر برای کار.

“زمانی که من نقاشی در اصل من برخی از واکنش نه چندان خوب از دیدگاه هنرمندان,” او گفت:.

بسیاری از که تا به حال انجام با این واقعیت که او نقاشی بیش از شخص دیگری کار می کنند.

“من می دانم که وجود دارد برخی از نفرت پشت سر من نقاشی است که” او گفت:. “برخی از مردم در این شهر نمی مانند آنچه که من انجام داد.”

اما به نظر می رسد مردم به عشق نقاشی دیواری در حال حاضر گرفتن عکس با آن روزانه است.

حقیقت گفته شود, ولنتاین گفت: او حتی به پایان رسید با آن است. او تنها حدود یک سوم از زمان او به طور معمول صرف مشابه در یک نقاشی دیواری.

“آن را sucks — شهر آن را بسیار دوست دارد من آرزو می کنم بهتر بود,” او گفت:.

در حال حاضر اگر چه شرایط ایده آل نیست این نقاشی دیواری خواهد بود بهبود یافته با کمک کمی از یک محلی است.

‘بیرون کشیدن روح از پارتن’

ولنتاین descried سیاه رنگ بیش از دالی به عنوان “گوتیک لب.” آنها استفاده می شود به رنگ قرمز روشن.

لب ها ثابت خواهد شد, حسن هنرمند محلی مگان Lingerfelt. زغال اخته هنر از او خواست آن را انجام دهد اما ولنتاین نیز تا به حال او را در نظر داشته باشید.

دو متصل بیش از نقاشی دیواری در حالی که پشت و همکاری در مرمت.

زغال اخته را ارائه بودجه از طریق یک برنامه نقاشی دیواری. این کار جدید شامل خواهد شد لب گوشواره و “شاید حتی یک پروانه یا دو” با توجه به زغال اخته انتشار.

امید است به “بیرون کشیدن روح از پارتن خودش” آزادی گفت.

‘که طبیعت وحش’

زغال اخته است تماس, سیاه, گرافیتی یک “تاسف عمل خرابکاری.” کوچه ساخته شده است تا از دیواره های کسب و کار است که توافق کرده اند که اجازه می دهد تا نقاشی وجود دارد.

“آنها در تلاش بودند برای ایجاد هر چیزی” جنکینز گفت: در مورد خرابکاری. “آنها واقعا فقط در تلاش برای خراب کردن هنر است.”

مرمت باید حدود دو هفته است.

“بسیاری از کسب و کار می خواهید نقاشی های دیواری به جلب توجه, برای حمایت از هنرمندان محلی بلکه برای مبارزه با نقاشی های دیواری” Lingerfelt گفت: در انتشار. “هنگامی که (ولنتاین) نقاشی دالی او تحت پوشش واقعا عالی قطعه; که طبیعت وحش.”

دالی نقاشی دیواری نبود سفارش بنابراین در راه آن را نیز نقاشی های دیواری, او گفت:.

“اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک هنرمند ایجاد چیزی به صورت یک محله برای لذت بردن از به جای از بین بردن آن,” او گفت:.

Lingerfelt معتقد است هیچ راه حل واقعی برای متوقف کردن مردم از برچسب زدن. پس از همه این فضایی است که شناخته شده به عنوان “گرافیتی کوچه.”

“شما می توانید برای آن آماده با تخصصی پوشش های آماده برای آن را تعمیر و امید برای بهترین,” او گفت:.

یک طرح به “او مراقبت’

Lingerfelt کار کرده با زغال اخته و هنر شهر در پروژه های مختلف در مرکز شهر در سال های اخیر است. او حتی تکمیل متعدد نقاشی های دیواری در قوی کوچه.

ولنتاین را به دست آورد بیش از 13000 Instagram followers برای نقاشی های دیواری که بسیاری از آنها را به تصویر بکشد معروف خواننده های رپ مثل 21 وحشی و Cardi, B.

“از تازگی و همیشه از من نقاشی است که (دالی) نقاشی وجود دارد و نقاشی های دیگر نیز من شده است به طور مداوم بالا رفتن” او گفت:.

جنکینز گفت: می توان آن را دشوار برای محافظت از هنر در قوی کوچه در حالی که همچنین به مردم این فرصت را به کار وجود دارد. امید او این است که الهام گرفته از هنرمندان را هیجان زده در مورد کار در فضا و سپس تماس با زغال اخته در مورد در واقع آن را انجام می دهند.

زغال اخته است که قادر به پرداخت هنرمندان برای مواد را به دور از هزینه های فیزیکی برای نقاشان دیواری.

در حالی که جنکینز است “شگفت زده” دالی نقاشی دیواری رفت و دست نخورده برای مدت طولانی وجود دارد هیچ انکار مردم ناراحت هستند در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“خبر خوب این است که ما باید یک طرح به مراقبت از گرفته شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>