برای بزرگنمایی کلیک کنید Let the flag fly! - KELLIE PARKER / FLICKR

در حال حاضر که در ایلینوی ایجاد کرده است خود را به عنوان صفحه اصلی به صورت رایگان (تفریحی ماری جوانا کسی؟), ما Missourians به دنبال در سراسر رودخانه و تعجب آنچه که دیگر شگفتی های این سرزمین لینکلن ممکن را به ما مرز.

خوب ایلینوی است و بسیاری از شگفتی بیشتر در فروشگاه, به این دلیل که اولین آلتون غرور سقوط جشنواره در حال آمدن است این سال است. جشنواره برگزار خواهد شد در اکتبر 3, 2020 در بانک لیبرتی سالن آمفی تئاتر (1 Riverfront درایو; Alton, Illinois) و خواهد بود یک رویداد تمام روز با غذا و موسیقی و سرگرمی های دیگر.

آلتون, غرور, Inc. یک سازمان خیریه است که با تمرکز بر نیازهای خاص از تجاوز+ جوانان است. این سازمان با هدف آگاهی به “بی خانمانی, بهداشت روان, نوجوانان, خودکشی و دیگر مسائل مربوط به جامعه+ جامعه است.”

این رویداد فرصتی است برای آوردن جامعه با هم در یک محل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ایجاد اتحاد گسترش آگاهی ارائه پشتیبانی و زمان مناسب انجام آن است.

این AltonPride.com وب سایت شامل این توجه داشته باشید در اجرا برنامه ریزی شده:

“در میان تایید اعمال هستند دروازه مردان کر و CHARIS زنان کر و همچنین خوانندگان تابستان آزبورن و جن نورمن. تلنگر قورباغه باز خواهد شد این جشنواره بر روی صحنه است. این جشنواره همچنین شامل یک “غرور بت’ مسابقه که از آن برنده خواهد شد خواندن سرود ملی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد و یا برای فرصت های داوطلب حامی و یا داد و ستد کردن در سایت مراجعه کنید AltonPride.com.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im