اولین “مجازی” پیش نویس NFL پخش: چهار Takeaways

پیش نویس NFL یکی از بزرگترین عینک ورزشی سال. اما در عصر COVID-19, اوضاع کمی متفاوت است. رفته بودند, قرمز, فرش, روی, روشن, چراغ, جمعیت و در شخص مصاحبه. به جای ESPN و NFL شبکه به طور مشترک پخش اجتماعی فاصله گرفته پیش نویس کامل با دوربین های نصب setups برای وظیفه, تیم تحلیلگران کمیسر و حتی طرفداران.

آن را وعده داده بود به یک شب از جدی glitz و زرق و برق برای اولین بار برگزار شد در لاس وگاس که در آن اظهارات را نقل مکان خود را برای فصل اول سال جاری وجود دارد. به جای آن بود و نه مقهور شب با برخی از لحظات هیجان به خصوص از پیش نویس میدارد و خانواده خود را.

در پایان آن را به خوبی کار می کرد. تنها طرفداران که قادر به حضور در احتمالا از دست رفته. هاردکور, فوتبال, معتادان, برجسته, بسته بندی و تجزیه و تحلیل هر دو بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان معمول است. در اینجا برخی از takeaways.

اعدام از NFL تقریبا کامل است.

یک جستجوی سریع در گوگل تبدیل خواهد شد تا شرم آور زوم لحظات و تن از مصاحبه های قطع شده توسط بد اتصالات wi-fi. حتی تام بردی در حالی که انجام یک مجازی مصاحبه Howard Stern Show خود را از دست داد ارتباط یک زن و شوهر بار. اما وجود دارد هرگز هیچ تصویری بر روی صفحه رادار برای NFL. با توجه به مکان های متعدد زندگی می کنند و راه اندازی آن بسیار قابل توجه برای دیدن بروید بدون دردسر.

راجر Goodell egging در طرفداران در صفحه نمایش بود…بی دست و پا.

در موارد متعدد قبل از تماس از انتخاب بعدی NFL کمیسر راجر Goodell در اطراف تبدیل شده به یک صفحه نمایش بزرگ نشان دادن یک دسته از صفحه نمایش های کوچکتر در یک Brady Bunch/هالیوود مربع پیکربندی و اقدام به دریافت آنها را به فریاد زدن برای تیم خود. یا آن صحنه و Goodell فقط یک بازیگر خوب و یا او بی دست و پا ترین, تشویق کننده در تاریخ ورزش است.

هر کس که از روشنایی…به جز مل Kiper.

در خانه های چند, بازیکنان, وجود دارد, حلقه, چراغ, اغلب در عکس های سلفی و فیلم های شخصی. وجود دارد نسبتا واضح نورپردازی حرفه ای برای کاربران رسانه. پس از آن وجود دارد Kiper. جانباز پیش نویس NFL تحلیلگر شبیه او بود و در یک زیرزمین با یک لامپ برای روشنایی. پیشانی اش بود خیره کننده و چشم او پنهان شده بودند پشت سایه عظیم که او را با تدبیر بیشتر از حد نرمال است. یک حلقه نور, Mel!

مشابه در داخل همه خانه ها باید اجباری از هم اکنون در.

هیچ چیز به عنوان جذاب در پیش نویس شب به عنوان توانایی برای نگاه کردن به درون خانه از تیم مدیریت رسانه اعضا و بازیکنان جوان. که آیا آن را به صورتی زیبا ارکیده پشت فوتبال متخصص Daniel ارمیا, باور نکردنی فراوانی از چرم sectionals یا همه بچه های کمین در پس زمینه به طور کلی مدیران مشابه به شخصی جهان از این بچه ها شگفت انگیز بود. برندگان بودند Kliff Kingsbury را بیش از حد زیبایی مدرن از جمله سفید, مبل چرمی, جری جونز ما فرض قایق بادبانی(?), و مایک زیمر شکار تسلیم کامل با خروش آتش مرده حیوانات بر روی دیوار و آتش صفحه نمایش است که گفت: “زیمر ریج در مرتع پرورش احشام.” اما هیچ چیز نسبت به هر آنچه در جهنم اتفاق می افتد در خانه تیتان مربی مایک Vrabel از جمله, شاید, کسی, آه, مراقبت از کسب و کار در پس زمینه. خدا به شما برکت دهد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>