پنج نقطه: Greg Whiteley EP یک سیب زمینی تولیدات


جانباز تولید کننده مذاکرات همه چیز ‘تشویق’ و چگونه به یک nonscripted آمار

زمانی که Netflix منتشر شد یک سیب زمینی تولیدات را docuseries تشویق Jan. 8 شد یک شبه احساس. میلیون ها کشف شدید و خطرناک ورزش cheerleading اگر چه طرفداران وسواس شده است برای سال ها.

تشویق نیز ورزشکاران از ناوارو کالج در کورسیکانا تگزاس — جری, La’Darius, گابی, Morgan, Lexi و سخت به عنوان ناخن مربی مونیکا الدما — به ستاره های بزرگ یک شبه با انفجار fandoms در سراسر رسانه های اجتماعی خود و حضور در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت و Ellen DeGeneres.

مانند تمام دیگر جنبه های زندگی آمریکایی ، coronavirus متوقف تولید در فصل دو و لغو دانشگاهی ملی cheerleading قهرمانی در دایتونای فلوریدا در ماه آوریل به معنای کل فصل تا به حال به کنار گذاشته بود. تهیه کننده اجرایی Greg Whiteley و یک سیب زمینی تولیدات خود را — غیر رسمی عنوان سر سیب زمینی — امضا به طور کلی مقابله با Netflix بکشد در ماه اوت سال 2019 بنابراین انتظار می رود برای دیدن بیشتر cheerleading محتوا در 2021.

Whiteley صحبت به چند خبر نویسندگان پیج Albiniak در مورد آنچه در آن زمان به تولید تشویق و چه در آینده برای یک سیب زمینی.

چگونه این پروژه گرد هم می آیند? ما تیراندازی شد [فوتبال docuseries] آخرین شانس U در می سی سی پی و در تلاش برای گسترش ما افق و نه فقط بازگو همان داستان یکی از تولید کنندگان چلسی Yarnell, پیشنهاد ما به صرف برخی از زمان با cheerleaders. که منجر به رفتن به یک تشویق تمرین بود که با کمال تعجب شدید. رسیدن به آنها را می دانیم آن رخ داده است به ما ممکن است وجود داشته باشد نشان می دهد وجود دارد. یک جستجو در گوگل به سرعت منجر شما به Navarro.

ما به نام مونیکا و او راه اندازی یک کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور, مدیر ورزشی و خودش. ما به دنبال یک زن و شوهر از مدارس مختلف اما ما بسیار تحت تاثیر قرار با نه فقط مونیکا به عنوان یک شخصیت در تلفن. ما واقعا زده چگونه سازمان یافته او بود. ما می دانستیم که او می تواند کسی که ما می تواند تعداد و کسی خواهد بود که واقعا به کار است. او تا به حال کلی شور و شوق باز بودن و اعتماد به نفس در ما اجازه می دهد این نوع از دسترسی ما نیاز به نوع داستان ما می خواست بگوید.

او خواهد بود شگفت انگیز هالیوود تولید. من به او گفتم هر زمان که او بیمار می شود از cheerleading او می تواند برای ما کار می کنند.

وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد گرفتن به ‘بر روی حصیر’ در شانزه. در راه شما را انتخاب چند تن از این کودکان و نوجوانان به روی تشک’ در این مستند. چگونه شما را انتخاب کنید که به نمایش گذاشتن? ما یک فرایند است. من فقط آموخته اند که با کارگردانی و تولید — هر سال شما انتخاب کنید یک تعداد انگشت شماری از مردم شما می رویم به تمرکز بر روی. ما همیشه فکر می کنم مطمئنا ما انجام داده اند به اندازه کافی سعی و کوشش به دلیل وجود ممکن است شخص دیگری که در حال رفتن به ترک این تعداد انگشت شماری از مردم, اما این هرگز اتفاق می افتد. در حالی که من می خواهم به فکر می کنم برخی از ویژه ابرقدرت آن را بیشتر احتمال دارد که هر کس جالب است که در آن فرهنگ از تشویق.

ما نمی دانیم که افرادی مانند مورگان و جری تا به حال چنین جالب backstories. من قوز است که شما می توانید تبدیل شدن به این نوع از پریمیر بدون اینکه تا حدودی وسواس و وسواس معمولا سوخت چیزی است که اتفاق افتاده است در دوران کودکی است.

چرا شما فکر می کنم تشویق آمار در راه است که آن را انجام داد ؟ زمانی که من از لحاظ جسمی در دیتونا این یکی از لحظات اضطراب از تمام زندگی من است. من تکان دادن لحظات قبل از آنها روی صحنه رفت. اگر من می توانم یک مخاطب به احساس می کنید که دقیقا همان راه من می دانم که نشان می دهد خواهد رسید.

آیا راه اندازی در Netflix را نشان می دهد شانس بهتری برای موفقیت ؟ من فکر می کنم Netflix ارائه می دهد یک پلت فرم ایده آل برای یک نمایش مانند تشویق و یا هر nonscripted نشان می دهد. در روز های از فیلم های مستند, مگر اینکه شما در PBS و یا حتی بعد از آن در اواخر شب در HBO شما نمی خواهید به دیده می شود در خارج از جشنواره های فیلم. من فکر می کنم Netflix تغییر همه که. آنها چنین جهانی برسد. که آیا آن را بخشی از خود اصلی مدل کسب و کار یا نه nonscripted می توانید سفر بسیار خوبی در خارج از کشور و جذب مقدار زیادی از چشم.

گام بعدی برای یک سیب زمینی و محصولات? اگر آن را برای همه گیر ما شده اند در دیتونا دوباره در ماه آوریل است. که می شده اند تشویق فصل دو — ما در حال حاضر بدست برخی از فیلم های شگفت انگیز. من فکر می کنم آن را هنوز هم در هوا در شرایط از آنچه آنها انجام خواهد داد که. همه من می دانم این است داستان ما پیگیری شد و هر بیت به عنوان خوب به عنوان کسانی که از این فصل است. ما نیز در حال کار بر روی فصل پنج از آخرین فرصت U و یک بسکتبال نسخه از آن نشان می دهد. ما همچنین برخی از پروژه های دیگر ما آستین.

جایزه پنج

آنچه که نشان می دهد شما bingeing? Netflix را ببر پادشاه
تمام زمان های مورد علاقه تلویزیون نشان می دهد ؟ سیم Mad Men, Breaking Bad, Fleabag
کتاب در nightstand خود را? بزرگ خداحافظی: محله چینی ها و سال های گذشته از هالیوود توسط سام Wasson
آخرین وعده غذایی بزرگ: من شکست از رژیم غذایی وگان به استیک را برای همسر و دختر من.
فهرست سطل مقصد است ؟ آفریقا اسکاتلند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>