هوستون مطبوعات باز به صورت تمام وقت به گزارش خبرنگار

این هوستون مطبوعات است فوری باز کردن به صورت تمام وقت اخبار نویسنده برای ادامه ضبط ما از hard-hitting گزارش در کشور چهارم بزرگترین شهرستان.

ما به دنبال یک روزنامه نگار با یک جامد اخبار پس زمینه برای پوشش در حال توسعه داستان از طریق هفته و پیدا کردن اخبار مورد علاقه ما تحصیل کرده شهری خوانندگان. کارکنان و نویسندگان کار تحت هدایت یک تجربه ویرایشگر کوچک اما تکه تکه newsroom با سابقه تعالی از جمله متعدد ملی و منطقه ای گزارش جوایز.

ما ارزش های بلند پروازانه گزارش گردد نثر جذاب صوتی و زرنگ و دانا استفاده از رسانه های اجتماعی. نامزدهای ایده آل را اثبات توانایی گزارش و نوشتن به خوبی در مناطق گوناگون از جمله سیاست, بهداشت عمومی, کسب و کار, مسائل زیست محیطی, قانون و دولت است.

مهارت های عکاسی هستند به علاوه قطعی.

ما با ارائه رقابتی حقوق و مزایای. متقاضیان واجد شرایط باید خود را ارسال, بهترین, اخبار, کلیپ, یک رزومه و نامه ای به: [email protected]

هیچ تماس تلفنی لطفا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>