هوستون مطبوعات ایمنی نیست به این دوران سخت نیاز به کمک

خواننده عزیز

به عنوان هوستون مطبوعات را مستند کرده است برای شما بیش از چند روز گذشته این بار سخت را برای شهرستان ما است. ما از راه ما به جزئیات این چالش ها ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص برای کسانی که در هنر و موسیقی و رستوران/بار جوامع و همچنین رله های مهم بهداشت عمومی اخبار و به روز رسانی.

کنسرت ناپدید شده اند بنابراین ما به شما به ارمغان آورد پیشنهادات در موسیقی برای گوش دادن به در حالی که شما می توانید به شنیدن آن زندگی می کنند. تئاتر و دیگر هنرهای نمایشی در حال تعطیل, اما ما به شما نگه داشتن پهلو به پهلو از آنچه این هنرمندان در حال انجام به نگه داشتن رفتن هر دو شخصا و هنری. رستوران روشن به takeout – از جمله آنهایی که هرگز آن را انجام داده قبل از – و ما به تغییر چرخ دنده ها و همچنین صدور به زودی-به-شروع غذای-to-go لیست takeout بهترین شرط بندی و بارگیری takeout بررسی رستوران.

ما این کار را به خاطر شما مردم هوستون برای ما مهم – برای آنچه که شما و آنچه شما انجام دهد. در زمان های خوب و بد ما شده است در اینجا با شما 31 سال.

اما مانند بسیاری از مردم ما در مورد ما ایمنی بدن به رکود چشمگیر در کسب و کار ناشی از این بیماری همه گیر. این هفته کارکنان ما گفته شد ما پرداخت است که به شدت قطع و اخراج را به دنبال خواهد داشت. عامل بودجه قطع خواهد شد و همچنین.

به همین دلیل ما در حال راه اندازی عضویت در مبارزات انتخاباتی. هدف ما: پیدا کردن 1,000 خوانندگان که شما توافق می کنید برای ایجاد سالانه یا ماهانه کمک به مطبوعات 30 آوریل. در عوض شما به طور کامل آگهی رایگان و آنلاین تجربه خواندن همراه با دانش است که شما به کمک نگه داشتن مستقل روزنامه نگاری زنده است.

بنابراین اگر شما ارزش آنچه ما انجام می دهیم و می خواهید برای دیدن ما ادامه خواهد داد به گزارش اخبار موسیقی, هنر و غذا در هوستون, لطفا در نظر پیوستن به ما شود.

به کمک شما یعنی همه چیز به ما به عنوان ما همه با هم کار کنند و برای هوستون.

صمیمانه

مارگارت داونینگ
Editor-in-Chief

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>