تاثیر Covid-19 همه گیر در کابل زیرساخت


چگونه در کوتاه مدت و دراز مدت پیامدهای بازی کردن

ضروری نقش شبکه های پهن باند در زمان Covid-19 بحران به خوبی تثبیت شده است. مقاله اخیر در چند خبر بسیار خوبی توضیح می دهد که چگونه اپراتورهای کابلی پله تا برای دیدار با تقاضا با وجود چالش های عظیمی. اما چه کوتاه مدت و دراز مدت پیامدهای این بیماری همه گیر در تکامل از کابل زیرساخت ؟ ما این بازی را در سه مرحله در سطح گستردهای اما با تفاوت قابل توجه میان اپراتورهای مختلف در جغرافیای:

کاهش

در کوتاه مدت اپراتورها خواهد توسل به اقدامات کوتاه مدت برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. آنها آزاد کردن ظرفیت در پایین دست توسط طیف جابجایی QAMs به DOCSIS افزایش فشرده سازی ادامه گره انشعابات و دیگر حرکت می کند. در بالادست اپراتورها که مستقر DOCSIS 3.1 می تواند اهرم مشخصات مدیریت برنامه ها و اضافه کردن subcarriers. در همان زمان ارائه دهندگان محتوا در حال بازی در یک نقش حاشیه محتوای خود را, برای مثال, Netflix و YouTube و یا متناوب از انتشار بازی های خود را مانند سونی و مایکروسافت.

با احتیاط سرمایه گذاری

بحران بهداشت و درمان به ناچار منجر به برخی از انقباض اقتصادی با وجود گسترده اخیر بسته محرک. این بحران تاثیر کوچک و متوسط کسب و کار و همچنین مصرف کنندگان شیرین بازار نقطه برای اپراتورهای کابلی. در همان زمان اخیر آنلاین سنبله نمی خواهد به طور کامل از بین برود پس از بحران است. مجازی نامزدی است که در اینجا برای مدت طولانی و اپراتورهای کابلی نیاز به اضافه کردن ظرفیت به خصوص در بالادست برای پاسخگویی به تقاضای جدید ، در همان زمان MSOs نمی خواهد از دست دادن آهنگ از خود 10G چشم انداز و ادامه خواهد داد به برنامه ریزی برای گسترش ظرفیت از جمله trialing DAA و مجازی سازی.

بازیابی

در دراز مدت این بحران بر اهمیت شبکه های پهن باند و استفاده از الگوهای را حتی بیش از پیش بینی های فعلی. اپراتورهای کابلی نیاز به به روز رسانی خود را playbooks به سطح شیب دار تا ظرفیت گسترش است. چنین پوسته پوسته شدن نیاز به یک معماری جدید و توزیع دسترسی معماری و مجازی سازی خواهد بود در قلب این playbooks همراه با برنامه های در حال ظهور برای اعزام به تازگی به تصویب DOCSIS 4.0 مشخصات بسیار گسترش یافته بالادست ظرفیت و زمان تاخیر کم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>