این INSP اصلی سری کابوی راه’ در دسترس خواهد بود به طور همزمان در سراسر چندین سیستم عامل های دیجیتال


تمام هفت فصل از فن های مورد علاقه سری دیده می شود INSP.com, Tubi, YouTube, IMDb تلویزیون و Facebook تماشای ابتدا در پنج شنبه, جولای 15

هندی, زمین, SC — سرگرمی عمومی شبکه INSP رهبر در غرب و غربی-جنب, برنامه نویسی, امروز اعلام کرد که ابتدا در چهار شنبه 15 ژوئیه در هر فصل از آن برنده جایزه سری اصلی است که در دسترس در سراسر چندین سیستم عامل های دیجیتال. این شامل آینده 7 فصل است. این خواهد بود که برای اولین بار در شبکه. داگ ته SVP برنامه نویسی برای INSP, ساخته شده اعلام خواهد شد.”بیش از شش فصل, طرفداران را تماشا بابا کودی و Booger افتخار ‘کابوی کد” در مرتع پرورش احشام” ته گفت. “آیا شکستن اسب, گاو, گاو, کشمکش گاو و یا ایجاد توازن میان کار و زندگی خانوادگی این نگاه معتبر داخل زندگی واقعی کابوی آمریکایی همچنان به مجذوب جدید و بازگشت طرفداران به طور یکسان آن را یکی از مهمترین و فن-سری های مورد علاقه در شبکه است.”

او ادامه داد: “این برنامه بسیاری از بینندگان وفادار به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از سری. به عنوان به زودی به عنوان یک فصل به پایان می رسد ما شروع دریافت درخواست های بی شماری به ماندن آگاهانه در مورد زندگی این مدرن و روز کابوی ها و زمانی که فصل آینده اولین. در علاوه بر این به بینندگان در INSP این سری در بر داشت زیر را در میان کسانی که کشف کرده اند که در قسمت های گذشته در جریان سیستم عامل است. در تلاش برای به طرفداران آنها چه می خواهند و به افشای بچه های ما را حتی بزرگتر مخاطبان ما تصمیم به ایجاد کابوی راه در دسترس دیجیتالی قبل از فصل جدید برای اولین بار در INSP.”

INSP اصلی سری کابوی راه اسناد و مدارک واقعی زندگی ماجراهای سه امروزی کابوی ها: بابا Thompson, گله دار و متخصص نجار; کودی هریس بازار مال فروشان قهرمان و گاو فروشنده; و کریس “Booger” قهوه ای, متخصص cattleman و مربی اسب به عنوان آنها در ساخت گاو خود را کسب و کار در جنوب آلاباما. آنها رانده شده توسط یک کابوی کد است که آنها را به عنوان مهم به عنوان آن را به پیشگامان غرب قدیمی. این شیوه ممکن است آسان اما آنها متعهد به حفظ این کد و اثبات این است که آن را هنوز هم مهم امروز است.

هر فصل از کابوی راه در دسترس خواهد بود, دیجیتالی, با شروع در یکشنبه, جولای 15.

فصل 7 از سری که متشکل از 12 قسمت خواهد شد که اولین آن در INSP on یکشنبه, جولای 29 در 9PM ET. گاوچران راه تولید INSP توسط Glassman رسانه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>