این Jayhawks در آغوش باند دموکراسی در XOXO

در سن Coronavirus گروههای انتشار پرونده های جدید روبرو هستند چالش بر خلاف آن در هر زمان دیگر. سنگ زنی توقف بسیاری از صنایع برگ مقدار زیادی از زمان برای نوازندگان به ماندن در خانه به دنبال منافع هر دو موسیقی و غیر موسیقی انواع. که شامل کارن Grotberg از Jayhawks.

“خوب من به شما بگویم…من یک مقدار زیادی از باغبانی انجام می شود!,” او می خندد. “وجود دارد یک عنصر غیر واقعی در مورد آن است. به طور معمول ما در خارج و در مورد انجام در فروشگاه ها و نشان می دهد. اما ما حتی نمی باید Netflix دیگر – دختر من به من می گوید من گم شده همه نوع از همه چیز! اما من همچنین شنا کردن و رفتن به اتاق من و تلاش برای نوشتن با یک قلم در دست من و صفحات خالی.”

The Jayhawks Embrace Band Democracy on XOXO

Sham/سی ببر ضبط پوشش

این Jayhawks باید فقط خود را منتشر یازدهم استودیو آلبوم XOXO (Sham/سی و ببر) با ترکیب فعلی از اعضای هیات موسس گری Louris (خواننده/گیتار) و مارک پرلمن (باس) به همراه دیرین اعضای تیم O’Reagan (درامز) و Grotberg (کیبورد/خواننده).

اما چه چیزی باعث XOXO متفاوت از هر قبلی Jayhawks رکورد است که همه چهار عضو کمک آهنگ و به اشتراک گذاری آوازی سرب وظایف اکثریت هر دو از کسانی که شغل به طور معمول پر Louris.

“گری را اعلام کند که او در باز کردن آن را برای هر کس به حال خود مواد. او همیشه دموکراتیک در آن حس اما [بیشتر را دارد] در این ویژه آلبوم” Grotberg می گوید و اشاره کرد که او نیز فقط پیچیده آینده دوم انفرادی رکورد. “او همیشه دلگرم کننده است. من فکر می کردم ممکن است بیشتر مواد جدید اما در پایان من به خود جلب کرد در برخی از آهنگ ها.”

هر دو از Grotberg ملایم رویا مشارکت – “یاقوت” و “در سراسر زمینه” تاریخ به ’90s و گروه تا به حال حتی قبلا ثبت شده و انجام شده پیشین زندگی می کنند. “روبی” ادای احترام به زن بود که “مانند یک مادر دوم” به Grotberg در حال رشد از خود رئیس که کمک به او را جمع آوری به عنوان هر دو پدر و مادر او کار کرده است.

“[یاقوت] فقط یک زن فوق العاده است که من دوست داشتم و از صمیم قلب. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل مانند وجود دارد مرگ لایههای آن نوشته شده بود نسبت به پایان زندگی خود” Grotberg می گوید. “اما به نظر من این آهنگ عشق. او تا به حال یک داستان عاشقانه با شوهر خود که در جنگ جهانی دوم و با آنها ازدواج کرده بودند در روز ولنتاین است.”

“‘در سراسر میدان” است که در مورد او در زمان زندگی در ویسکانسین بسیاری از سال پیش. “این فقط بیت ها و قطعه از بسیاری از چیزهای مختلف در سر من در زمان. من در زندگی به تنهایی در یک اتاق دو محل. اما من هم باید آب در حال اجرا!” او می خندد. “و آن را در سراسر هی زمینه است. که نوشته شده بود در زمان آرام هنگامی که شما در حال هدایت به چیزی عمیق است.” یک جایزه آهنگ در سی دی اول pressings رابطه مبتنی بر “جواهر Trimbelle” است سوم سهم. این عنوان اشاره به یک شهر و رودخانه در ویسکانسین است که او هنگامی که در نزدیکی زندگی می کردند.

در واقع با آهنگ های او منجر شود/پس زمینه/هارمونی صدای خواننده و شهرت او پیانو در سراسر XOXO است که قطعا “کارن محور” از هر Jayhawks رکورد به تاریخ. نه این که او واقعا می داند که در عین حال.

“من شما را به گوش دادن به آن را به عنوان به زودی به عنوان من دریافت یک کپی! شاید من بروید و خرید یک, برای حمایت از این گروه!” او می خندد. صبر کنید تا واقعی bandmember ندارد یک کپی فیزیکی از خود آلبوم یک هفته و نیم پس از انتشار آن? پاسخ این است که…هیچ.

Louris O’Reagan و پرلمن مشارکتهای نشان دادن انواع صدا (پاپ/راک/alt-کشور/ballads). و lyrically, لمسی در رسانه ها (“زندگی در یک حباب” “جامعه صفحات”), محیط زیست (“بازگشت”), آلوده نوستالژی (“Dogtown روز” “به دنبال شماره شما” “قرص تلخ”), عوامفریبی (“روشن”), خانواده (“پیروزی کمی”) و سایه مرگ (“پایین به مزرعه”).

این Jayhawks تشکیل شده در سال 1985 با صف علامت اولسون و گری Louris (هر دو خواننده/گیتار) مارک پرلمن (باس) و هنجار راجرز (درامز). و در حالی که زادگاه خود را از مینیاپولیس بود بهتر شناخته شده به عنوان یک چشمه از پست-پانک (جایگزین Hüsker Dü) یا funk (شاهزاده و پایدار) به Jayhawks شد ساخت یک نام در آن نوپای (بسته مورد نظر خود را مدت) “ریشه” “بدون افسردگی” و یا “alt کشور” ،

O'Reagan, Perlman, Grotberg, and Louris hope to get back on the road...at some point.

O’Reagan, پرلمن, Grotberg و Louris امید به بازگشت در جاده…در برخی از نقطه.

عکس توسط تیم Geaney/حسن نیت ارائه میدهد از قطعه گم شده گروه

یک دهه بعد آنها آماده برای شکستن بزرگ با آلبوم فردا چمن سبز و سوسو زننده, افزایش, تک “آبی رنگ است.” کلید آن جاذبه به خوبی روغن زده و صدای منحصر به فرد از اولسون و Louris’ حاوی خواننده (آن را نیز Grotberg اولین ضبط با باند).

اما مانند درایو توسط کامیونداران – critical acclaim و اختصاصی پایه فن نیست لزوما منجر به موفقیت تجاری.

اولسون رفتگان و Jayhawks – در حال حاضر رهبری Louris – گسترش آن پالت صوتی در طول سال به سنگ (صدای نهفته), British Invasion-inflected پاپ (لبخند) بازگشت به آمریکا (روز بارانی موسیقی) و حتی arty/تجربی (Paging آقای پروست).

مراسم آلبوم و تور با اولسون رفتن نیست به خوبی برای هر کسی که درگیر. اعضای دیگر آمد و رفت و آمد از جمله Grotberg که در زمان چند سال به منظور بالا بردن دخترش.

“من دوست دارم که سوابق صدا [مختلف]. ما مشغول به کار در بسیاری از آهنگ در استودیو با هم برای این یکی مثل ما در Pپیری آقای پروست. و آن را نه همیشه مانند این که” او می گوید. “در این یکی ما با هم زندگی می کنند به مدت دو هفته در همان خانه [در حالی که ضبط] و جالب بود. هر کس بیشتر بود به همان اندازه نشان داده شده است.”

در اخیر Rolling Stone, مقاله, Jonathan Bernstein به نام Jayhawks “Americana ترین جنبهی گروه” اضافه کردن “گروه همواره بیش از حد پاپ گرا و بیش از حد تهاجم بریتانیا تحت تاثیر آن سخت کشور-عامیانه همسالان در حالی که بیش از حد rootsy برای آن نود جایگزین معاصران.”

و در طولانی قطعه در Grammy.com مورگان انوش concurs. “این Jayhawks وجود دارد در یک بی دست و پا برزخ — بیش از حد rootsy به صورت تجربی طرفداران راک هم در سمت چپ میدان برای کسانی که با closetful غربی ضربه محکم و ناگهانی پیراهن.”

این توضیحات را از دست داده است در اعضای گروه و شاید آن است که انواع مختلفی شده است که حداقل یک بیت مسئول طول عمر خود را.

“وجود دارد یک نقطه که در آن شما تعجب در مورد زمان بندی. مانند ” چرا نبود “آبی” آمار?'” Grotberg می گوید. “ما احتمالا همه احساس کردند که در برخی از نقطه. اما در حال حاضر من فکر نمی کنم که در مورد من واقعا نمی. من احساس خوش شانس. منظورم این است که من بیش از 60 ما باید یک نام تجاری جدید رکورد از مواد اصلی و ما در آینده قوی است. ما در حال بازی بزرگ عرصه اما رک و پوست کنده صدا بهتر است در برخی از باشگاه ها! طرفداران ما نیز بسیار با محبت و وفادار و ما جمعیت بزرگ با بزرگ انرژی است.”

سال های اخیر شده است به نوعی به Jayhawks طرفداران. آنها نورد صدور مجدد برای بسیاری از آلبوم های خود را بسته بندی شده با فوق العاده, دموی جایگزین طول می کشد منتشر نشده آهنگ ها و مجموعه تلفیقی کمیاب. آنها نیز فقط همکاری با موسیقی زنده بایگانی میزبان 157 مختلف زنده ضبط شده برای پخش آنلاين و دانلود رایگان برای همه–.

به تازگی کوارتت را با هم در فرد حداقل یک بار انجام در یک حیاط خلوت برای فردا صبح روز شنبه مینی کنسرت. و پس از آن فیلم برداری اجراهای فردی برای یک تجارت سوابق مجازی در فروشگاه.

در ضمن کارن Grotberg چک ایمیل هر روز برای بسته که شامل خود کپی XOXO.

“من این آهنگ را بر روی فایل های DropBox اما شما همیشه باید برای شروع و متوقف کردن آنها!” او می خندد. “من آن بازی را برای خواهر من زمانی که ما در زمان سفر خودرو به تازگی. و من تا به حال یک بلندگوی بلوتوث, اما من هنوز هم تا به حال به بار آهنگ ها به صورت جداگانه!”

برای اطلاعات بیشتر در Jayhawks بازدید JayhawksOfficial.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>