آخرین دختر خوشگل در توپ – Tegna پخش سرمایه گذاری تجدید نظر


Nexstar خود را بسته مقابله با سینکلر و در حال حاضر به دنبال خود بخشی از Tegna و همچنین

“این یک ارزیابی است که سوخت به طور منظم ادغام شایعات که ممکن است برخی از مالی وفاداری. هر کس بدست Tegna را فورا تبدیل به یکی از چهار یا پنج پخش در کشور است.” -Adonis هافمن, Esq.

بنابراین چه چیزی شما تماس با یک ایستگاه تلویزیونی که صاحب 62 ایستگاه در 51 بازارهای; بالا NBC وابسته دومين CBS وابسته است و بیشترین تعداد چهار بزرگ وابسته در بالا 25 بازار ؟ جواب کوتاه این است که “جذاب است.” چنین است وضعیت Tegna پخش و شاید آخرین دختر زیبا در سمت چپ ،

تحکیم در تلویزیون محلی کسب و کار گرفته شده است و تعدادی از رسانههای خارج از بازار است. رسانه ها به طور کلی تریبون و Raycom هستند فقط تعداد کمی از پخش برندها به تازگی گیرند توسط بازیکنان بزرگتر است. پس آن spinoff از سابق گانت رسانه های امپراتوری Tegna شد جذاب تصاحب هدف باقی می ماند و هدف از بهره جوینده شرکت امروز.

Tegna ارزش

Tegna مشاهده شده است به عنوان یک قادر به نگهبان اما نه یک کاپیتان بزرگ از آن گنجینه ای از فضیلت دارایی. به گفته برخی از تحلیلگران و خریداران بالقوه این شرکت به طور مداوم زیر انجام می شود. این یک ارزیابی است که سوخت به طور منظم ادغام شایعات که ممکن است برخی از مالی وفاداری. هر کس بدست Tegna را فورا تبدیل به یکی از چهار یا پنج پخش در کشور است.

تا Nexstar پا به سینکلر کفش و بسته مقابله با تریبون آن نتیجه گیری که Tegna در نهایت تبدیل شدن به یکی دیگر از شهروندان از Nexstar ملت است. اما با تریبون کسب Nexstar ایستاده بود تنها یک تار مو دور از FCC را 39 درصد مالکیت رسانه کلاه. که در سمت چپ آن هیچ فضای بیشتری برای حصول یک موقعیت غیرقابل دفاع برای مدیر عامل پری Sook که تبدیل شده است, اصلی, تشویق کن, برای از بین بردن ملی کلاه در دسترس نباشد.

Nexstar تنها نیست. همان را می توان گفت برای سینکلر که به طور موثر است اتاق کوچک به رشد زیر کلاه یا نه. خود را غالب بازار پوزیشن را باز کرد برای صاحبان دیگر به مانور تحت FCC مالکیت قوانین. از همه مهمتر Tegna پدید آمده است به عنوان جایزه در اختیار داشتن برای یک خریدار است که سبکبار ملی کلاه محدودیت.

کلید رقیب

به این سناریو آمد استاندارد عمومی, خصوصی سهام بازیکن مشت زدن و بالاتر از وزن خود را در عرصه رسانه. اگر چه از بستگان بچه جدید در بلوک استاندارد به طور کلی ساخته شده یک حرکت جسورانه به گردش کنترل از Tegna با راه اندازی یک پروکسی نبرد و تلاش برای پشته هیئت مدیره با پنج مدیران جدید. در خوبی به اطلاع عموم درد دل Tegna رد استاندارد عمومی مدیر عامل شرکت با انکار او و دیگران یک صندلی در هیئت مدیره. آن سوزش و تا حدودی شخصی, منطق smacked از توهین و کنایه.

Tegna منتشر برگه ادعا که استاندارد عمومی است اشتباه خریدار برای شرکت در درجه اول بر اساس اتهامات که استاندارد منافع کسب و کار در حال تضاد. Tegna ساخته شده است much ado about استاندارد سهام در زن-led پخش گروهی که صاحب دو ABC وابسته در نبراسکا و رود آیلند.

در حالی که ممکن است را ساخته اند Techna مدیر عامل دیو Lougee احساس خوبی اثبات آن می تواند کوتاه اندیش. استاندارد به طور کلی است و هیچ عادی خواستگار. صاحب آن نزدیک به 12 درصد از Tegna سهام و رهبری ثابت دست Sooyung کیم ماهرانه و موفق تجمعی از عملکرد ضعیفی شرکت. Soo توانایی برای ایجاد ائتلاف و حرکت خاردار مسیرهای نباید نادیده گرفته شود. در پایان روز همه ارائه می دهد برای Tegna باید از طریق سو دست و تردید است ما را دیده اند گذشته از او در این معامله.

به عنوان استاندارد کلی gambit تر شد در مکان های خاکستری تلویزیون ساخته شده یک بازی آرام برای Tegna ارائه $20 /به اشتراک بگذارید. با توجه به انتشار گزارش آن را یک معامله که ارزش این شرکت در حدود 8.5 میلیارد دلار در سهام و پول نقد. اگر چه غنی خاکستری معامله در صورتی پذیرفته خواهد در نتیجه همپوشانی حدود 18 بازار که در آن Tegna تا به حال 4 سهامداران و یا ایستگاه های دیگر. که می تواند به این معنی ممکن است divestitures در هانتسویل آلاباما; توسان; Davenport, آیووا, Boise, Idaho; لوئیزویل, کنتاکی; بنگر-پورتلند مین; شارلوت کارولینای شمالی; کلیولند و تولیدو اوهایو; میدلند-اودسا; تایلر و Waco, Texas.

اما قبل از این جوهر می تواند خشک در رنگ خاکستری عرضه خصوصی سهام شرکت آپولو مدیریت جهانی swooped با تمام نقدی, پیشنهاد راجع. چند جزئیات موجود در آن ارائه دهد. اما همه ما درک می کنیم که آپولو با بیش از $77 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت شده است تهاجمی خبرخوان مخابرات در رسانه ها و شرکت های فن آوری. اگر آن را به موفقیت های کارشناسان نشان می دهد که این امر نیاز به محروم در شش بازار بزرگ اگر چه آن را به خوبی تحت ملی کلاه.

نه به outdone در حال ظهور رسانه های مغول بایرون آلن پیوست نزاع با خود $8.5 میلیارد, پیشنهاد, آن, هم, همه, پول نقد. تازه از یک دور جدید از ایستگاه ادغام در آلاباما, کالیفرنیا, ایندیانا, مینه سوتا, می سی سی پی و اورگان آلن رسانه های گروهی خواهد بود مجبور به محروم تنها یک ایستگاه در هانتسویل آلاباما اگر پیشنهاد خود را پذیرفته است.

اگر قبول آلن پیشنهاد خواهد بود یکی دیگر از نقطه عطف تاریخی خود را در ماه مارس به تبدیل شدن به بزرگترین آفریقایی مدیا پلیر در کسب و کار. چنین معامله ممکن است به نفع با Soo Kim دیگر اقلیت های پایونیر که فقط اتفاق می افتد به Tegna بزرگترین سهامدار. وجود دارد بدون شک این خواهد آورد و لبخند از کنگره و FCC است که تحت فشار برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای بیشتر رسانه های اقلیت مالکیت. به علاوه یک Allen – Tegna tie-up خواهد کسل کننده نیش آلن اخیر شکست در دیوان عالی کشور پرونده Comcast.

بنابراین بسیاری از گزینه های

بنابراین با زیاده روی خواستگاران چه Tegna کنم ؟

این شرکت دارای تعداد زیادی از گزینه. اولین و مهمترین آن چیزی می تواند انجام دهد. هیچ دستور فوری به فروش می رسانند و این شرکت می تواند مقاومت در برابر هر یک از این ارائه می دهد در حال حاضر بر روی میز است. دوم Tegna می تواند همچنان به بازی میشه و امیدوارم حتی غنی تر ارائه از امثال Bain, استون, پلاتین یا دیگر سهام خصوصی بازیکن که به نظر می رسد واقعا دوست دارم و درک فضا پخش. که ممکن است در تنظیم کردن یک جنگ مناقصه در میان تیتان—چیزی فروشندگان و سهامداران خواهد خوش آمدید.

مگر خاکستری ارائه شده است shored تا بعد از آن به نظر می رسد بیشتر دچار کم خونی هستند. سهامداران خواهد بود سخت و فشرده به قبول یک فقیر پیشنهاد در صورت پول نقد بیشتر از آپولو ، آلن. در یک روند نزولی اقتصاد, پول نقد, مسائل فقط به عنوان اگر نه بیشتر از قیمت. به علاوه یک خاکستری-Tegna ترکیب به نظر می رسد بیشتر دست و پا گیر و پیچیده تر از دیگران حتی اگر رنگ خاکستری استرلینگ رکورد در FCC.

و آخرین اما نه کم خواهد بود یک پیشنهاد از Tegna بزرگترین سهامداران خود استاندارد به طور کلی. به عنوان شرکت نیروهای پروکسی نبرد هیچ کس نمی داند به همان اندازه در مورد Tegna عملکرد و یا عدم آن نسبت به استاندارد کلی رهبری است. دوباره Soo Kim شده است قاطعانه در مورد Tegna را laggard پاسخ به accretive M&A در خطی تلویزیونی فضا. در حالی که ممکن است شخصی animus که از Tegna روشن است استاندارد به طور کلی به معنی کسب و کار است.

در نهایت ما نمی توانیم چشم پوشی زمینه این تحولات است. به عنوان اثر کرونا همچنان به نفوذ هر جنبه ای از زندگی و به خصوص در بازار وجود دارد هیچ تضمینی برای هر کسی است. Tegna ممکن است با ارزش امروز اما زیرزمین معامله فردا. یک رای در پروکسی نبرد است که میله میله برای مارس 29. در ارتباط باشید.

© 2020 آدونیس E. هافمن. تمام حقوق محفوظ است.

آدونیس هافمن رئیس کسب و کار در جهت منافع عمومی و مدیر عامل شرکت مشاوره, مشاور, Inc. او رئیس سابق کارکنان ارشد و مشاور حقوقی به یک FCC کمیسر. هافمن هیچ کسب و کار, مشاوره سهام, مالی یا منافع لابی در هر یک از شرکت های ذکر شده در این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>