در حالی که اکثر ناکسویل ساکنان دیدم یک وضعیت بالقوه خطرناک در قالب سیلاب پنج شنبه, 24 ساله پرستون مورفی را دیدم یک فرصت برای عکاسی است که می تواند تشویق مردم در یک روز دلتنگ.

مورفی, مرد پشت بادی فلامینگو که coasted از طریق سیلاب ها در بهمن ماه سال گذشته بود که در آن دوباره پنج شنبه زمانی که او سوار (و ردیف) تورم اسب شاخدار در حدود سه فوت آب در نزدیکی مواد غذایی شهرستان در سالن.

“برخی از مردم گفت: از آن ساخته شده خود را به روز ساخته و آنها را به لبخند آنها را خنده,” او گفت:. “من از خنده مردم.”

در نهایت یک شانس برای استفاده از اسب شاخدار

مورفی شده است انتظار برای استفاده از اسب شاخدار پس از او آن را هشت ماه پیش. او قصد دارد به پاپ در جایی از آن به بعد اما یک فرصت خوب واقعا هرگز خود را ارائه شده است.

اما در اوایل این هفته از بارش باران آغاز شده و آن را نگه داشتم. ناکسویل شروع به سیل.

مورفی نگران نیست در مورد مشکل با اسب شاخدار. او گفت: یک افسر پلیس به او صحبت کرد در سال گذشته و پرسید که چه او انجام شده بود با فلامینگو. اما افسر هرگز به صراحت گفت که سوار بادی حیوانات اجازه داده نمی شد مورفی گفت.

مورفی گفت که او نگران نیست در مورد آب هم — حتی اگر آن را نگاه کرد ، پس از همه, او بازی در خاک و سر در گودال کوچک آب. این چیزی بود.

“در سال گذشته آب شد خیلی عالی و خیلی سریع تر,” او گفت:. “من تا به حال برخی از مردم با من من تا به حال برخی از طناب. من تا به حال یک طرح احتمالی فقط در مورد. این آب بود 3 فوت عمیق به اندازه کافی برای سوار شدن و به برخی از عکس ها.”

‘لطفا’

Cortney زدن توپ از Cortney عکاسی بود مورفی عکاس شخصی خود را سوار اسب شاخدار — فوق العاده روشن و کنتراست در چنین روز های خاکستری.

“من فقط میگفتم او please don’t die” Putt گفت: در Facebook پیام. “در پایان او را به پرش در برای حفظ از زمان گرفتن او دور بود و من نگران در مورد آنچه که ممکن است در آب بوده است اما خوشبختانه ما تا به حال بدون عوارض است.”

عکاسی اتفاق افتاده در خارج از توکیو و ماندارین رستوران “پس تمام مشتریان وجود دارد یک نمایش خوب به عنوان به خوبی,” او گفت:.

“وجود دارد برخی از افراد داخل رستوران که خارج و در زمان برخی از فیلم” مورفی گفت. “مردم از طریق پارکینگ رانندگی کند و متوقف شده است.”

در راه خود را به آب مردم را دیدم اسب شاخدار و شروع به بوق و تکان دادن. آنها می دانست آنچه که او انجام شده بود مورفی گفت.

تجارت می خندد برای کار

Facebook پست از عکس خود را به ساقه به دست آورد صدها نظر و لایک از مردم بیش از روز گذشته است.

“مردم فقط گفت: آنها می خواهم که من بهترین ها را از آب و هوای بد” مورفی گفت.

اما سرگرم کننده و بازی ها تقریبا بیش از آن زمان برای رسیدن به محل کار.

او را به ادامه کمک به مردم تحت تاثیر این سیل — نه با خنده اما با برداشتن درختان افتاده است.

او صاحب T&M خدمات درخت و این همه بد آب و هوا می تواند او را بسیار مشغول است.

“خوب و بد” او گفت:. “آب و هوا خواهد آنها را به دست کشیدن پایین و رفتن من آنها را انتخاب کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de