خداوند ادگار های کوچک اما توانا نجیب زاده و تفریحی Egyptologist به تازگی دوباره ازدواج کرد و سه سال پس از مرگ همسر مورد علاقه خود را و پسر. جدید عروس خوش تیپ بانوی انید یک بازیگر از هیچ کوچک شهرت که پیدا کردن زندگی در این کشور و مستغلات Mandercrest به کمی تنهایی. شکوه شمع که جدید خانه خالی از سکنه است توسط یک گرگ در شب که زوزه غرق کردن باد از مورها و لحنی که نیقودیموس این خوک چران سرخی در اطراف خانه تلاش خوب او را نگاه کنید. آن را کمک نمی کند بانوی اینید دولت از ذهن است که تنها زن حاضر است با جین است که آشکارا خصمانه به انید از پشت سبیل.

آره در مورد آن سبیل. خداوند ادگار و جین هر دو توسط استبان آندرس کروز در حالی که بانوی انید و نیقودیموس در حال بازی با تامی اورت راسل. هر شخصیت در بازی است که انجام شده توسط این دو مرد که تغییر لباس و demeanors سریعتر از شما فکر می کنم ممکن است. مردان نیز بسیار مفید هستند با لباسهای ساختگی و شتابزده خروج. رمز و راز از Irma Vepدر حال حاضر در حال تولید توسط مجموعه تئاتر سنت لوئیس است که عمدتا موفق campy کمدی است که در آن بهترین زمانی که کروز و راسل هر دو در مرحله غرقه شدن در gleefully مسخره antics. آن را از دست می دهد و حرکت خود را هنگامی که بازیگر روی صحنه است به حمل بار در حالی که دیگر مسابقه در اطراف پشت صحنه را در موقعیت بعدی ورودی مانعی بدون شک تشدید اندازه long branch-هیلتون مرکز Mainstage تئاتر. با گذشت زمان در حال اجرا از دو ساعت و کمدی گاهی اوقات sags به جای آواز می خواند.

هنوز هم زمانی که آنها در کروز و راسل هستند. چارلز Ludlam اسکریپت می پردازد ادای احترام به هیچکاک ربکاویکتوریا melodramas و فیلم های ترسناک چکش Studios. در واقع منظره طراح مایکل Locher ایجاد کرده است تحمیل خانه کشیش با یک شیب پله یک سالن با شومینه و چند خروجی است. در بالا از آن همه بافندگی یک پرتره از ایرما (متاسفانه قابل مشاهده فقط از یک طرف از تئاتر) احاطه شده توسط گل رز قرمز و غلبه با یک پوزخند جمجمه. طراح نور ماری كون douses آن همه در وهم آور سبز و شوم چراغ قرمز و تلطیف رعد و برق پیچ و مهره, بی عیب و نقص هستند.

کروز خداوند Edgar یک مرد عمل که ساقه مورها در جستجوی آن ملعون گرگ و علاقه چشمگیر مطرح و موضع گسترده اما هنوز انتشار coquettish جیغ زمانی اینید آسانسور او را در هوا می چرخد. راسل اینید است جذاب wiles از یک دختر کارآگاه که ماهرانه کوره جین برای کسب اطلاعات در مورد ادگار همسر اول (Irma) و پسر. با توجه به جین, ادگار معتقد است گرگ خود را کشته کوچک خانواده از این رو شکار. جین حاکی از آن است که او معتقد است که آن را ممکن است بسیار تمیز-برش یک رمز و راز است که اسپرز در اینید را بررسی است. قبل از بازی به پایان می رسد همه ما را به رفتن به مصر و احیای یک مرده مومیایی و شاهد یک شخصیت تبدیل بخشی از بدن توسط بخشی از بدن به یک گرگینه درست قبل از چشم ما. (راسل انجام این دگردیسی با مکر خود نمایی و یک شعبده باز احساس از گمراهی. این یکی از بهترین لحظات در بازی.)

با وجود antics اتفاق می افتد به روی صحنه بازی به پایان می رسد در یک جدی و البته امیدوار باشید. چارلز Ludlum نوشت: رمز و راز از Irma Vep در طول 1980s بحران ایدز و او خود را در برابر این بیماری است. در بازی نهایی لحظات خداوند ادگار و بانوی اینید صعود پله به اتاق خواب خود را, بحث در مورد مصریان باستان’ پیشنهاد برای جاودانگی. در حالی که همه آنها به آرامی به رسم نزدیک تر که leering جمجمه بالای این مجموعه است. سرگرم کننده را در حالی که شما می توانید برای همه ما که راه رفتن برخی از روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im