آنچه در آن است که باعث می شود یک پل امید کاباره revue پس لعنت خوشمزه است ؟

آخرین revue, Tکلاه سیاه سحر و جادو از ’40s آهنگ هارولد آرلن منs مورد به عنوان خوشمزه به عنوان شما می خواهید.

در فضای صمیمی از Ovations باشگاه شب شما نشستن در آغوش کشیدن در برابر کاربران دیگر در باشگاه صندلی نوشیدنی در دست همه متمرکز در مرحله کوچک با آن بند از میکروفن و درخشان پیانو. آن را احساس بسیار بالغ مانند شما در حال شرکت در یک سوانک شام باشگاه در منهتن. خوب شما مجبور به استفاده از تخیل خود را برای اثر کامل, اما آن را منحصر به فرد برداشت.

امید یک کوچه تئاتر جانباز و موزیکال آمریکایی خبره است که شما ممکن است بدانید سابق مدیر هنری شاخه فرعی رودخانه شهر کنسرت موزیکال اواخر تاسف شرکت است که انجام شده غیر قابل مقایسه نسخه های غفلت موزیکال برادوی. این را نشان می دهد, حداقل, در مجموعه, طراحی ارکستر بود که در پشت صحنه این بازیگران و در عین حال نشان می دهد که کامل شد در هر چیز دیگری. اگر شما خوش شانس برای دیدن کورت ویل و Ogdan نش One Touch of Venus یا برتون خط و E. Y. Harburg را Finian را رنگین کمان یا Stephen Sondheim را حماقتشما بودند در حضور تئاتر سحر و جادو در آن مسحور.

امیدوارم که همواره تولید خود را یک مرد سخنرانی-تظاهرات که واسازی کار فرد ترانه سرایان. او می خواهم با استفاده از ضبط و خود را نامحدود چشمه از پشت صحنه دانش و شایعات بی اساس خود را به رنگ پرتره از ایروینگ سزار اوایل گرشوین برلین قبل از, هالیوود, و بسیاری دیگر. این یک زمان تنها اجراهای تحویل در کمی عجیب و غریب مکان در سراسر هوستون به حال یک فرقه زیر همفکر برادوی نوزادان است.

او این مفهوم تا بسیاری از شکاف در زمان کاباره را نشان می دهد. او اضافه خوانندگان برای یک, برخی از هوستون بهترین استعداد. هنگامی که صحنه در کاورنو کنفرانس فضایی در گروه تئاتر او در بر داشت یک مناسب تر محل در او ابراز احساسات کردند.

این نشان می دهد هنوز هم پر از شایعات و افسانه هاو روایات قومی به لطف charmingly اهریمنی نرم افزارهای رشته معماری به هر ترانه امید. سپس ما از شنیدن این آهنگ آه در قدردانی و ما را به یکی دیگر از زیر یک گاهشناسی از هر کس به امید جشن.

جشن منظور در این نسخه. مگر اینکه شما یک واقعی طرفدار the Great American Songbook نام هارولد آرلن ممکن است تولید یک شانه را بالا انداختن. شما نمی خواهد به تنهایی. او نویسنده معروف که نام حداقل معروف در میان آنهایی که بزرگ. اما شما به طور غریزی می دانیم موسیقی خود را. شما آن را شنیده ام همه زندگی خود را در بعضی از فرم یا دیگر. اگر من گفت: “بیش از رنگین کمان,” “دریافت مبارک” “let’s Fall in Love” “آب و هوای طوفانی” و یا برادران امضا لحن “لیدیا خالکوبی بانوی.” شما می خواهم لبخند در تحسین است. اوه او به شما می گویند. چه نام خود را دوباره ؟

هارولد آرلن این ترانه سرا و ترانه سرا.

امید revue حل و فصل در بارور دوره از کار خود را ’40s. بنابراین هیچ “رنگین کمان” و یا دیگر delectables از جادوگر شهر از, نوشته شده در سال 1939 و یا خود را ’50s فیلم A Star Is Born با آن ماندگار سیاه-و-بلوز “مردی که کردم دور.” اما در ’40s چه sparklers او می گذراند و امید افسانه بازیگران قرار می دهد و آنها را به عنوان اگر تستها برای Ziegfeld. هر یکی کمی درپوش نشان می دهد.

اجازه دهید را ببینید. چگونه در مورد torcher “مثل یک نی در باد” ارائه شده با بلوری شرجی سوپرانو توسط Amanda Passanante یا “این بار رویای من” نوشته شده با جانی مرسر برای فیلم بلوز در شب, رود لطف Givens. گوش دادن به swingin’ تفسیر “که سیاه سحر و جادو” از ست کانینگهام که اگر برگزاری یک ویسکی. یا تامارا Siler را با روح حیله گر را در “قانونی نام من” از نشان دادن سنت لوئیس ، گوش دادن به سرگرم کننده به عنوان Brian Chambers croons”Ac-درصد-Tchu-خوردند مثبت” تنها به یاد ماندنی لحظه ای فراموش شدنی جنگ جهانی دوم پرچم-waver در اینجا می آید امواج. براد Goertz مثبت swoons در “Come Rain or Come Shine” و ویتنی Zangarine قلب خود را در “من خودم یک عشق واقعی” یکی دیگر از بلوزی استاندارد توسط آرلن و مرسر. امیدواریم که البته به عنوان مجری با ریز اچ “یکی برای کودک من (و بیشتر برای جاده)” نوشته شده با مرسر برای فرد آستر فیلم آسمان را محدود است.

همچنین باعث می شود این شب در کاباره درخشش به عنوان اگر در نور شمع و جو جین خیس دود است که مهم نیست که چگونه به خوبی شما فکر می کنم شما می دانید شما آرلن امید می کشد از یک سنگ درست مانند “برای هر مرد یک زن وجود دارد” از واقعا فراموش شده فیلم Casbahیا “این زن حق (به ذهن خود را تغییر دهید)” از سنت لوئیس زن.

آرلن هرگز علاقه مند به نوشتن کتاب نشان می دهد اگر چه او, او فقط می خواستم به نوشتن آهنگ. او یک استعداد عجیبی برای چیدن اشتباه را نشان می دهد بنابراین بسیاری از کار خود را در برادوی هرگز به طول انجامید طولانی بنابراین هیچ تجدید حیات از جامائیکا, St. Louis کاری شخص بالغ دختر, خانه گل. تنها آهنگ های خود را باقی می ماند جاویدان به عنوان افراد تحت پوشش توسط هر خواننده توجه داشته باشید: سیناترا فیتزجرالد استرایسند Crosby, Pearl Bailey, اتل آب آستر. مدیر موسیقی در پیانو ادواردو Guzman همراه آنها مانند دودی هوروویتس. او باید یک سیگار آویزان.

آرلن یک نام خانگی اما موسیقی او قطعا است. پل امید & Co. با خود کاملا رضایت بخش کمی revue مطمئن شوید که. چه سحر و جادو.

که سیاه سحر ’40s آهنگ هارولد آرلن sontinues برای دو بیشتر در اجرای برنامه ریزی برای 7:30 p. m. در روزهای دوشنبه 17 فوریه و مارس 2 در Ovations باشگاه شب 2536 بار بلوار. برای کسب اطلاعات در مورد محل تماس 713-522-9801 و یا بازدید ovationsnightclub.com. برای رزرو بازدید از پل امید کاباره بلیط وب سایت paulhopecabaret.ticketleap.com. بلیط نیز به فروش می رسد در درب. $20-$40.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de