زندگی جدید از خرده فروشی کارگران

در خطر آشکار چگونه واقعا کسل کننده من هستم, من استفاده می شود برای پیدا کردن خرید مواد غذایی آرام بخش فعالیت است. من دوست دارم به طبخ و نشسته به نوشتن یک لیست مواد غذایی احساس مانند یک مهلت از نگرانی های روزمره. حتی فیزیکی خرید بیشتر بود تسکین دهنده; در کمتر از یک ساعت من می تواند موثر شانه و قفسه ها و نگاه به جلو به وعده های غذایی من می خواهم با کسانی که مواد تشکیل دهنده در روز های آینده. اگر من تا به حال یک روز بد من همیشه می تواند به خانه آمده و باز کردن از پیچ با ساده لذت بردن از آماده سازی یک وعده غذایی.

به عنوان COVID-19 به آرامی گسترش می یابد در سراسر کشور و رستوران ها به طور موقت نزدیک و یا کاهش ساعت خود را, مردم در حال پخت و پز و حتی بیشتر در خانه خودم گنجانده شده است. دیگر یک منبع آرامش برای من و یا هر کس دیگری, فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر مقصد ملزومات; ما نمی معطل یک دقیقه بیش از مورد نیاز و یا سفر بیشتر از کاملا ضروری است.

به عنوان مشتریان داخلی ما نگرانی در مورد خرید مواد غذایی در حال تشدید شده بسیار احتیاطی اجرا برای محافظت از ما در داخل فروشگاه: علامت اصرار هوشیار اجتماعی فاصله, checklane خطوط با مشتریان فاصله دو سبد طول از هم جدا نوار در طبقه نشان می دهد تا چه حد به ایستادگی از دیگر خریداران پلکسی گلاس موانع محافظ کارگران از ما و شیمیایی نیش Clorox و Purell در هوا. کارمندان با پوشیدن ماسک صورت و اگر ما مسئول هستند بنابراین ما.

برای مردم کار کردن از پشت آن ماسک وجود دارد این است که بدون رهایی از اضطراب و استرس از ویروس قرار گرفتن در معرض. این وزن به شدت در ذهن من به عنوان مادر من با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی است. او صرف دهه گذشته مشغول به کار در بخش های مختلف از فیلدینگ سفارشات پشت دریایی مقابله به تهیه سینی سبزیجات و غذاهای گرم. او کار می کرد روز بعد از روز شکرگزاری و کریسمس تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. این که چرا او را نمی اسراف تعطیلات و یا به برنامه های قبل از او می تواند او را ببینید برنامه هفتگی. او وفادار و اختصاص داده شده کارمند است که طول می کشد افتخار در کار او.

به تازگی هر چند به دلیل سن او قرار می دهد و او را در دسته پر خطر برای ویروس او گرفته همه از تعطیلات خود را در تلاش برای ماندن در خانه. به زودی او را مجبور به بازگشت به کار به عنوان او در یک موقعیت برای ترک.

متاسفانه اگر چه او معیارهای در نظر گرفته شود در معرض خطر است واجد شرایط برای زمان اضافی خاموش از طریق اتحادیه. همان درست نیست برای همکاران او که در بخش های مختلف, اتحادیه اروپا, ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 655. فقط در داخل یک فروشگاه مواد غذایی متعدد اتحادیه می تواند نماینده کارگران در سراسر بخش های مختلف. تحت شرایط عادی این را حس می کند اما در حال حاضر که همه کارگران قرار داده در مشتری رو نقش آن را ایجاد یک محیط که در آن کارکنان در کنار هم ممکن است دریافت همان سطح از اتحادیه حمایت می کند.

به تازگی محلی 655 میانجیگری یک معامله با شرکای خود در Schnucks, Dierbergs, Straub و مستقل دیگر فروشگاه ها اجازه می دهد در معرض خطر کارکنان برای درخواست از کار افتادگی با توجه به COVID-19. در صورت تصویب سود خواهد اجازه می دهد تا کارکنان به ماندن در خانه برای سیزده هفته و شغل خود را خواهد شد برای آنها پرداخت می شود 90 درصد از معمول خود را حقوق و دستمزد و مزایای سلامت خود ادامه خواهد داد.

سود قابل توجه است و گام مهم برای محافظت از برخی از آسیب پذیر ترین فروشگاه مواد غذایی کارکنان در شهر ما — اما متاسفانه آن را در دسترس برای همه آنها. کارگران مانند مادر من هنوز هم حفاظت بیشتر از بسیاری از ضروری کارکنان خرده فروشی در حال حاضر هر چند که هیچ نمایندگی اتحادیه برای کارگران در بسیاری از ملی زنجیر.

دیوید کوک, رئيس جمهور از ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 655 می گوید او افتخار COVID-19 ناتوانی او به نفع اتحادیه تاسیس شده برای کارگران آن است. در همان نفس اگر چه او اذعان دارد که بسیاری از کارکنان دیگر — گاهی حتی در همان فروشگاه — نیست خیلی خوش شانس.

“من فکر نمی کنم در همه صداقت که کارکنان دیگر که همان سود” کوک می گوید. “آنها همه پیشرفت های ساخته شده, اما من فکر نمی کنم کسی رفت و به سطح است که ما رفت و به [در محلی 655 که 90 درصد [از معمول خود را حقوق و دستمزد پرداخت می شود برای COVID-19 ناتوانی است.] برای مثال اگر یک محلی 74 فرد منتقل شده به 655 صلاحیت [با توجه به همه گیر] من اجازه داده اند که به اتفاق می افتد اما به طور کلی من غمگین بیش گفت که کسی خارج از چانه زنی واحد مشغول به کار است. اما آنها نمی خواهد سقوط من سود بسته است.”

وجود دارد هیچ پاسخ ساده به چگونه برای محافظت از کارگران ضروری در حال حاضر. کوک می گوید کارفرمایان خود را انجام داده اند کار بسیار عالی قرار دادن حمایت و اقدامات احتیاطی در محل فروشگاه خود را — بسیار بیشتر از بسیاری از غیر اتحادیه فروشگاه در شهر او می افزاید.

و طبخ همدردی با کارفرمایان خود را. وجود دارد پنج اتحادیه های مختلف برای مواد غذایی کارگران در منطقه مترو و کارفرمایان چانه زنی با هر یک. که چانه زنی هرگز مهم تر از زمانی که هر چیز دیگری مدیریت فروشگاه است که دستکاری است فقط به عنوان مهم است.

“اگر من در کفش خود را” کوک می گوید: “من می خواهم برای رفتن آجیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>