برای سفت Boyd, شروع دهه جدید به معنی به دنبال به نسبت 10 سال آینده در دانشگاه تنسی است.

موقت سیستم جمهور مشخص شده در سه چیز او می خواهد این دانشگاه تمرکز خود را در دولت از دانشگاه آدرس در روز جمعه: ساخت دانشگاه در دسترس تمرکز بر علم و پژوهش و خدمت ایالت تنسی است.

“ما در حال رفتن به این بزرگترین دهه در تاریخ از دانشگاه تنسی” بوید گفت: ناکس اخبار روز پنج شنبه. “پس از 225 سال از تاریخ آن است که یک بیانیه جسورانه. ما به این معنی نیست که هر گونه بی احترامی به کسانی که قبل از ما آمد. در واقع ما آن را مدیون آنها از ما انتظار ساخت بر پایه و اساس آنها ارائه شده است.”

ساخت دانشگاه در دسترس است که بخشی از “زندگی به ما اعطای زمین به وضعیت دانشگاه” بوید گفت و چیزی UT وعده هدف انجام دهد.

بوید راه اندازی UT وعده مربی برنامه

UT, وعده, یک برنامه بورس تحصیلی است که تحت پوشش شهریه و هزینه های برای دانشجویانی که واجد شرایط اعلام شد در بوید دولتی از دانشگاه تهران آدرس سال گذشته است. این برنامه شروع می شود این سقوط خواهد کرد و پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه برای دانش آموزان با درآمد کمتر از 50000 دلار در سال است. UT وعده حاصل خواهد شد “که منابع مالی مانعی ندارد” بوید گفت.

در مورد 7,100 مردم برای اعمال UT قول می دهم که بیش از حد هدف اصلی از 2000 برنامه بوید گفت. در حالی که برنامه در حال حاضر بسته برای همه به جز انتقال دانش آموزان و غیر متعارف از دانش آموزان این فشار در حال حاضر به استخدام مربیان برای UT وعده دانش آموزان است.

“این منابع اضافه شده است که آنها را با ارائه مشاوره و حمایت آنها نیاز و کمک به آنها را درگیر در دانشگاه” بوید گفت.

هر UT وعده دانشجو خواهد بود زوج با یک مربی به مدت دو سال. مربیان خواهد بود زوج با دو تا پنج دانش آموزان و صرف یک ساعت در ماه با آنها. اگر کسی علاقه مند در تبدیل شدن به یک مربی کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است UT وب سایت.

“من هیجان زده هستم تا به عنوان یک UT وعده مربی چون اعتقاد من این است که یکی از بزرگترین جنبه های UT وعده بورس تحصیلی” بوید گفت. “داشتن تجربه برای تعامل با اساتید و روسای رهبران جامعه فارغ التحصیلان و بیشتر ارزشمند برای دانش آموزان ما در آماده سازی آنها برای زندگی خود را در طول سال کالج و فراتر از آن.”

سرمایه گذاری در علوم و تحقیقات

هدف دیگر در این دهه است به یک رهبر در دانشگاه علوم و تحقیقات. بلوط ریج موسسه که مورد تایید هیئت امنا در ماه ژوئن است و انتظار می رود برای راه اندازی بعد از این سال به ارمغان بیاورد جدید اساتيد و دانشجويان به دانشگاه تهران.

بیشتر: UT برنامه ریزی شده است اوک ریج موسسه طراحی شده است که به پاسخ برخی از سوالات سخت’

رژیم صهیونیستی. بیل لی پیشنهاد کرده است که 10 میلیون دلار برای رفتن به سمت اوک ریج موسسه که کمک به صندوق سال اول بوید گفت.

“که اجازه خواهد داد که ما برای راه اندازی این تحول جدید ابتکار” بوید گفت. “ما فکر می کنم این بزرگترین پروژه های علمی از پروژه منهتن در ایالت تنسی است.”

هنگامی که به طور کامل راه اندازی بلوط ریج موسسه است که انتظار می رود به اضافه کردن حدود 120 اساتيد و 500 دانش آموزان فارغ التحصیل به دانشگاه تهران. زمینه های تحقیقاتی عبارتند از هوش مصنوعی و داده های علوم است. لی سرمایه گذاری “به ما می دهد اعتماد به نفس به جلو بروید و شروع به استخدام رهبری” برای موسسه بوید گفت.

یکی دیگر از تمرکز برای دانشگاه خواهد بود در خدمت وزارت امور خارجه تنسی.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که دولت می داند که ما در اینجا به آنها خدمت می کنند,” بوید گفت. “دولت نمی, در اینجا به خدمت دانشگاه; ما در اینجا به آنها خدمت می کنند.”

از طریق برنامه هایی مانند گسترش دفاتر بوید گفت: تنسی است که قادر به توسعه سیاست ها و برنامه هایی که می تواند به راحتی گسترش در سراسر کشور.

“ما می تواند یک شریک فعال با دولت در حل چالشهای بزرگ در سراسر کشور” بوید گفت.

بوید منعکس کننده در سال گذشته

بوید نیز تبلیغ دستاوردهای دانشگاه تهران در سال گذشته از جمله یک رکورد ثبت 51,582 دانش آموزان و تعداد رکورد درجه داده می شود. مجموع ثبت نام رشد حدود 1.5 درصد در سال گذشته.

“من فکر می کنم UT نام تجاری قوی تر شدن است,” بوید گفت. “مردم در حال دیدن همه چیزهایی که در دانشگاه در حال انجام است و این جذب دانش آموزان است.”

در حالی که بوید گفت که او نمی تواند مطمئن شوید که چگونه UT وعده ممکن است ثبت نام در سال آینده “باید آن را یک سال بزرگ” او گفت:.

بوید همچنین در مورد اجرای بیشتر خدمات بهداشت روانی در تمام دانشگاه ها. پس از یک سلامت روانی اجلاس سران در نوامبر بوید گفت: همه دانشگاه ها مشغول به کار هستند به انجام بیشتر برای کمک به دانش آموزان با هر گونه مسائل مربوط به سلامت روان است که ممکن است بوجود می آیند.

حرکت رو به جلو در این سال بیشتر خدمات و ایده ها اجرا خواهد شد برای کمک به سلامت روان دانشجويان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de