Paley مرکز رسانه ای اعلام برنامه جدید شامل کشید و جاناتان اسکات


‘HGTV املاک برادران: گفتگو با جلب کرد و جاناتان اسکات’ اجرا خواهد شد به طور انحصاری در Paley مرکز Facebook صفحه شروع در جمعه, جولای 10

نیویورک 24 ژوئن 2020 – Paley مرکز رسانه ای امروز اعلام کرد که میزبان یک برنامه جدید است که اجرا خواهد شد به طور انحصاری در Paley مرکز Facebook صفحه: HGTV املاک برادران: گفتگو با جلب کرد و جاناتان اسکات. این برنامه در دسترس خواهد بود برای مشاهده در روز جمعه, جولای 10 شروع در ظهر EST.

“به خود جلب کرد و جاناتان اسکات باید تغییر زندگی خانواده ها در سراسر کشور با خود به خانه خیره کننده makeovers و اسیر دل از جهانی مخاطبان تلویزیون در طول راه” گفت: مورین J. Reidy این Paley مرکز, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت. “ما هیجان زده است که طرفداران خود را از تمام گوشه و کنار جهان خواهد بود قادر به لذت بردن از این برنامه حسن نیت ارائه میدهد از ما Paley مرکز Facebook page.”

برای نزدیک به یک دهه به خود جلب کرد و جاناتان اسکات شده اند کمک به خانواده خود را در خانه رویایی یک واقعیت با HGTV را ملک برادران. با ارزشمند خود را ترکیبی از املاک و مستغلات زرنگ و دانا, طراحی و نوسازی تخصص و یک خط تیره از “twintuition,” اسکات برادر اسیر دل بیننده تلویزیونی در سراسر کشور است. پس برتر از ملک برادرانکشید و جاناتان را گسترش مجموعه خود را از نشان می دهد که شامل رقابت نشان می دهد برادر در مقابل. برادر ملک برادران: برای همیشه لطفا برای خانه ملک برادران در خانه و اخیرا افراد مشهور IOUکه به شکست سوابق HGTV به عنوان بالاترین-رتبه اول-سال سری در شبکه تاریخچه. در این ویژه مکالمه به خود جلب کرد و جاناتان خواهد شد بحث در مورد آنچه که می رود به ساخت یک موفق تلویزیونی با نام تجاری و دیگر پشت صحنه داستان.

“ما بسیاری از داستان های فوق العاده و خاطرات است که ما همیشه خوشحال برای به اشتراک گذاشتن همین دلیل است که ما می خواستیم برای شرکت در این Paley مرکز بحث” جاناتان اسکات. “ما امیدواریم که بینندگان لذت بردن از شنیدن آنها را تا آنجا که ما لذت می برد زندگی آنها.”

اضافه کشید اسکات: “بزرگترین شادی است که ما از تجربه ما نشان می دهد که بخشی از دادن خانواده خود را به خانه های رویایی. ما دوست دارم که چگونه بسیاری از مردم با الهام از تماشای ما نشان می دهد. ما به خصوص در مورد مجازی جنبه ای از این پنل با مرکز Paley و بینندگان قادر به تجربه آن را در خانه های خود.”

بینندگان می توانید با اتصال به این برنامه با استفاده از Facebook برتر از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به شما برای آپلود و برنامه ضبط ویدئوها برای پخش زنده خود را در Facebook صفحه. برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله نحوه استفاده از Facebook برتر لطفا Paley مرکز Facebook صفحه: Paley مرکز Facebook.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید paleycenter.org.

# # #

در مورد Paley مرکز رسانه ها

Paley مرکز رسانه ای است 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی است که منجر به بحث در مورد فرهنگی خلاق و اهمیت اجتماعی از تلویزیون و رادیو و ظهور سیستم عامل رسم بر آن نگهداری تخصص بین المللی و روابط نزدیک با رسانه ها در جامعه است. عموم مردم می توانند در Paley برنامه ها در نیویورک و لس آنجلس است که کشف و جشن, خلاقیت, نوآوری های این شخصیت ها و رهبران که در حال شکل دادن به رسانه ها. آنها همچنین می توانید دسترسی Paley مرکز دائمی رسانه ای مجموعه که شامل بیش از 160,000 برنامه های تلویزیونی و رادیویی و تبلیغات. از طریق برنامه های جهانی از آن رسانه ها و شورای بین المللی, شورای Paley مرکز نیز به عنوان یک بی طرف محیط که در آن رسانه های حرفه ای می توانید شرکت در بحث و گفتگو در مورد تحول چشم انداز رسانه های. که قبلا شناخته شده به عنوان موزه از تلویزیون و رادیو به Paley مرکز تاسیس شد و در سال 1975 توسط William S. Paley یک پیشگام در نوآوری در این صنعت است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید paleycenter.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>