بخش ریتم فاقد باور

بخش ریتم یک فیلم ظاهرا در مورد غم و اندوه بسیار ویرانگر بنابراین روح مخربی که آن دهید شخصیت خود را به انجام نه یکی بلکه دو رادیکال تغییر زندگی شخصی پارادایم شیفت در این دوره از چند سال به نوعی تجدید و پس از آن یکی به سختی به رسمیت می شناسد خود.

مطمئنا پس از آن این است که یک فیلم با یک درک عمیق از روابط انسانی چگونه ما حمایت از یکدیگر و چه منظور ما به یک دیگر و چگونه slogging از طریق این وجود فانی ارائه شده است معنی دار به دلیل که ما آنها را می دانیم و آنها ما را دوست دارم و چه ویرانگر آن زمانی است که همه ربوده دور تا ظالمانه.

LOL. نه یک فرصت. وجود ندارد یک تعامل انسانی در این فاجعه هیجان انگیز است که حلقه درست است. حتی استثمار, راست معاملاتي آنهایی هستند که همه چیز در مورد تبادل پول برای یک ادعای تعامل انسان.

به انجمن خوش آمدید ژانویه سینمایی آزادسازی زمین است.

فقیر Blake Lively: او می کند بهترین خود را به عنوان استفانی پاتریک سابق بالا-از-او-کلاس دانشگاه آکسفورد دانشجو تبدیل شده (چک یادداشت) ترک-سیگار فاحشه تبدیل شده (چک یادداشت های) مستقل هوش عمل/قاتل. حتی او جعلی لهجه انگلیسی است اگر کامل نیست کمی بهتر از آنچه معمولا اتفاق می افتد زمانی که اکثر بازیگران آمریکایی را به تلاش. اگر بخش ریتم به نظر می رسد تلاش برای بازیگر به د گلم خودش و دریافت و کثیف — در آن زمان مفتخر راه است که به نظر می رسد متاسفانه تنها راه است که در آن زنان زیبا را می توان به طور جدی به عنوان بازیگران — که بیشتر از یک کیفرخواست هالیوود از آن است که هر فقیر انعکاس پر جنب و جوش. او سزاوار جدی گرفته شود.

اما این رفتن نیست آن را انجام دهد. این ham-fisted اسکریپت توسط علامت گذاری به عنوان Burnell بر اساس رمان خود را برای اولین بار از چهار (تا کنون) در مورد استفانی پاتریک که نشان می دهد در عین حال که دوباره رمان نویسان نباید انطباق کتاب های خود را. (و یا دیگری از کتاب خود را گه. من آن را نمی خواند. اما هر دو چیز می تواند درست باشد.) ما قرار است به این باور است که برای اولین بار از پاتریک شیفت — از نخبگان دانش آموز به ترک سیگار فاحشه — اتفاق می افتد و در پی او تمام اعضای خانواده (پدر و مادر و خواهر و برادر) که در سقوط هواپیما کشته شدند شاید مرکب گناه که او نیز قرار بود در آن پرواز. به جز او ظاهرا نیز نمی مراقبت به اندازه کافی در مورد خانواده اش برای جلوگیری از باد کردن آنها در دقیقه آخر در حالی که آنها انتظار داشتند که او به دیدار با آنها را در فرودگاه ؟

یکی از این چیزهایی که نمی خواهم دیگر. این اما اولین بار از بسیاری از اسرار آمیز — nay, عجیب قریب — موارد glossing بیش از شخصیت انگیزه است که شما می خواهم فکر می کنم واقعا حیاتی و ضروری برای درک و empathizing با پاتریک و با هر یک از دیگر “مردم” روی صفحه ظاهر می شود. هک چیست رانندگی رضا جافری ، این روزنامه نگار که تصمیم می گیرد به رویکرد پاتریک در حال حاضر یک کارگر جنسی در مورد داستان او در حال بررسی است که سقوط هواپیما نبود یک حادثه بود اما در واقع یک اقدام تروریستی است که پوشش داده شده است تا در بالاترین سطح است ؟ (چه نقطه است که جز به kickstart طرح؟) چه جهنم است رانندگی جود سابق MI6 عامل (روزنامه نگار داخل منبع) هنگامی که او تصمیم می گیرد به ظاهر به طور تصادفی و بدون هر گونه ارشاد در بخشی از هر کسی برای تبدیل این بچه سر راهی که نشان می دهد تا بر آستان او در روستایی در اسکاتلند (پاتریک در مورد آن روشن نیست و چه با همه پوچ از این فیلم که در تمام داده) به kickass مامور مخفی است که می تواند شکار کردن عاملان آن حادثه ترور? چه کسی می گویند ؟ قطعا نه این فیلم.

بخش ریتم — عنوان اشاره به چیزی-چیزی در مورد ضربان قلب در حال طبل و تنفس بودن باس یا شاید آن راه دیگری در اطراف و بله باید یاد بگیرند برای کنترل اونا در جهت تبدیل شدن به کارآمد ماشین کشتار — مانند یک بد تخریب زیراکس یک تریلر جاسوسی از زیر-ژانر “اجازه دهید به نوبه دختر بچه خارپشت به جاسوسی.” (یک دلیل وجود دارد که چرا عبارت La Femme Nikita نگه داشته و رقص را از طریق مغز من در این فیلم و این نه تنها به دلیل پر جنب و جوش در اینجا به نظر می رسد بسیار شبیه به بریجت فوندا در, رنگ پریده 1993 هالیوود بازسازی نیکیتا نقطه بدون بازگشت.)

فیلمبردار تبدیل مدیر نی Morano با سومین ویژگی قطعا لغو احکام صادره ی فمینیستی. او تولید شده و کارگردانی چند قسمت از این کنیز داستان و کارگردانی می خواهد و تولید همه آمازون سری آینده بر اساس نائومی Alderman را استروژن electrifyingly فمینیستی کتاب قدرت. اما تنها چیزی که از راه دور فمینیستی در مورد این فیلم پر جنب و جوش کمد لباس که بیشتر خودداری از مصاحبه خود را به عنوان یک شی. که به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی به این ارزش هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>