Riverfront Times برنده $5,000 Facebook روزنامه نگاری پروژه اعطای

برای بزرگنمایی کلیک کنید We've taken a beating, but you can't kill the RFT so easily. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • ما ضرب و شتم گرفته اما شما نمی توانید کشتن RFT به همین راحتی.

ما برخی از اخبار این هفته است. این Riverfront Times اعطا شده است $5,000 کمک مالی از Facebook روزنامه نگاری پروژه به ما کمک می کند پوشش coronavirus.

که پول کمک خواهد کرد که ما برای پرداخت این نوع در عمق گزارش شده است که در بخشی از DNA ما برای چندین دهه است که کاملا حیاتی در حال حاضر. این هیچ راز است که روزنامه ها گرفته اند یک ضربه بزرگ به عنوان COVID-19 تا پاک و دور از تبلیغات با سرعت خیره کننده. ما تا به حال به اخراج بسیاری از ما newsroom کارکنان سه هفته پیش اما ما مبارزه برای حفظ چاپ. با تشکر از مشارکت چند تن از کسانی که در همان گذاشته و کارکنان و همچنین اختصاصی مترجمان آزاد ما باید یکی دیگر از قوی موضوع را در خیابان های فردا.

ما امیدواریم که به re-استخدام تیم ما هنگامی که ما آن را از طریق این. در حالی که ما کار را که اتفاق می افتد ما در حال رفتن به استفاده از این کمک مالی برای ادامه پوشش های مختلف راه coronavirus ضربه بیشتری سنت لوئیس میسوری.

“این RFT را کوچک کارکنان ادامه خدمت به سنت لوئیس هر دو آنلاین و در چاپ به موقع و با ملاحظه گزارش چگونه ویروس اثرات این شهر و مردم آن و کسب و کار محلی و بنابراین ما مفتخر به دریافت این کمک مالی” کریس کیتینگ Riverfront Times ناشر می گوید.

از Facebook محلی نگاری پروژه اجرا شده است در همکاری با Lenfest موسسه روزنامه نگاری و رسانه های محلی انجمن در ایالات متحده آمریکا و, اخبار رسانه های کانادا و مستقل اخبار چالش در کانادا. 50 دریافت کنندگان اعلام شد و در ماه مارس و RFT است که در میان 400 سازمان های خبری در 48 ایالت واشنگتن پورتوریکو و کانادا را به نفع خود. ما نیز یکی از شش رسانه ها در میسوری که اهدا شد کمک های مالی از طریق این برنامه است.

یکی از چیزهای واقعا مهم اعطای این کمک خواهد کرد که ما انجام دهید این است که صندوق در این نوع گزارش دهی سرمایه گذاری و longform داستان سرایی است که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر در رسانه ها و حتی قبل از این بحران. این پول را به یک تفاوت بزرگ در انجام این کار بیش از چند ماه آینده. آن را نمی کند حل همه مشکلات ما اما آن کمک می کند. اگر شما می خواهم برای کمک به ما در ادامه به بازسازی در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک تکرار اهدا کننده در اینجا.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>