زمانی که او فرود آمد در ممفیس تنسی در سال 2013 به رقابت در مسابقات سالانه بین المللی بلوز چالش و نشان دادن مادری خود اسرائیل آن را یک رویا به حقیقت می پیوندند برای گیتاریست Ori Naftaly. و در حالی که پیروزی در رده خود بازداشته او به سرعت ساخته شده است برخی از مخاطبین با تشکیل یک باند و رفت و در یک تور کوچک قبل از رفتن خارج از کشور. او تکرار این روند یک بار دیگر قبل از اینکه در نهایت پایان نمی نیاز به یک بلیط بازگشت.

Grammy-nomnated for Best Contemporary Blues Album, Keep On featured former bassist Gage Markey (second from right) on the cover.

گرمی-nomnated برای بهترین آلبوم بلوز معاصر, نگه برجسته سابق نوازنده بیس گیج Markey (دوم از راست) بر روی جلد.

Stax سوابق جلد آلبوم

“من به این نتیجه رسیدم که اگر من فقط رزرو خودم سه یا چهار ماه پیش از من نمی خواهد که برای رفتن به عقب در همه!” او می خندد. “آن دو سال بعد که من متوجه شدم من تا به حال در واقع مهاجرت! اما این یک رویا بیش از یک تصمیم. من فقط فکر نمی کنم ممکن بود.”

اولیه که گروه کار نمی کند, اما پس از آن او ملاقات ممفیس بومی Tierinii جکسون و درام-خواهر Tikyra و آنها کلیک بلافاصله. آنها اضافه شده دیگر محلی جرمی پاول در صفحه کلید و سپس دانیل مک کی در باس گاه با شاخ بازیکنان.

تازه ضرب جنوبی خیابان (نام خیابانی که هم مرز شهر افسانه ای Stax ضبط استودیو) همچنین رقابت در IBC در سال 2016 این بار به نمایندگی ممفیس.

“ممفیس نه فقط در مورد بلوز. آن را در مورد روح موسیقی و آهنگ” Naftaly همچنان ادامه دارد. “مردم مقایسه آن را به نشویل, اما آن را به یک جهان کاملا متفاوت است. ممفیس واقعی است و ناهموار و نشویل صیقلی و تمیز. و این روش چیزی است که من واقعا مربوط به. ممفیس خیلی آمریکایی تاریخ و فرهنگ. آن را کمی قریب به اتفاق در ابتدا, اما پس از آن من آن را درک کنند و از آن ساخته شده من یک فرد بهتر است.”

افسوس پیروزی فراموش Naftaly بار دوم. اما شایعه داغ بود و در, و آنها منتشر شده خود با عنوان اولین آلبوم خود را در سال آینده تبدیل شدن به اولین ممفیس گروه در بیش از چهار دهه در واقع امضا به احیا Stax برچسب. در 2019, دوم تلاش در حفظ آنها را شکست گسترده تر شد و نامزد یک جایزه گرمی برای بهترین آلبوم بلوز معاصر.

اما بلوز است که تنها یک رنگ در پالت نگه دارید. تاپیک چرب روح (“ویسکی عشق”),
اثیری انجیل (“نجات دهنده” “چای من جرعه”) خام جیمز Brownian funk (“این Switchup,” “کلمات بیهوده و احمقانه”), عمیق روح (“خوش شانس” “ما میخوایم آن را”) و حتی لجام گسیخته دو جنسی, تمایلات جنسی (“او مرا بالا” “برد من”). تفسیر اجتماعی نیز بافت راه خود را به uptempo “ما باید موسیقی” و torchy “ما خیلی متفاوت است.”

آن را خیلی بیشتر قابل توجه تلاش خود را برای اولین بار ضبط و این که چگونه Naftaly آن برنامه ریزی شده.

“ما می تواند حفاری در بیشتر تا آنجا که نوشتن به آن لگد کردن شکاف تا آنجا که ایده های ما. و من می خواستم به صداهای جدید به آلبوم” او می گوید. “ما با استفاده از یک آنالوگ واقعی Mellotron احتمالا نیمی از آهنگ ها. من همیشه از طرفداران که صدا و نوع حماسه انرژی آن را به ارمغان می آورد.”

Ori Naftaly: From Israel to Memphis.

Ori Naftaly: از اسرائیل به ممفیس.

عکس های دیوید McClister/حسن نیت ارائه میدهد از Michael J. رسانه

کلماتی مانند “کهنه” “یادآور” و “رجعت” اغلب استفاده می شود در توصیف صدای جنوب خیابان. اما در حالی که او به طور کامل اذعان می کند که این گروه پذیرای تأثیرات خود را بر او روشن می سازد که این موسیقی معاصر برای مخاطبان مدرن. “این چیزی است که ما آگاهانه انجام دهید و ما احساس نمی راحت با ‘یکپارچهسازی با سیستمعامل, روح,’ توضیحات. ما نمی سعی کنید به انجام چیزی است که به ارمغان می آورد برای تلفن های موبایل از گذشته و بازیافت آنها” او ارائه می دهد.

نگه داشتن در به پایان نخواهد رسید تا برنده این جایزه گرمی که رفت به Gary Clark Jr. رکورد این سرزمین. شاید این تا حدی به دلیل این واقعیت است که کلارک بود که تا کنون بزرگترین نام در رده و آشنا به رای گیری اعضای. عجیب, این آهنگ تیتراژ همچنین برنده کلارک “بهترین آهنگ راک” و “بهترین عملکرد سنگ.” Naftaly می گوید آن را نمی faze این گروه به خصوص با توجه به بسیاری از مورد علاقه خود را اعمال سوابق و حتی برش را که آنها انجام داد.

جنوب خیابان مشغول نوشتن آلبوم بعدی خود را (که خواهد آمد در Stax-وابسته کنکورد برچسب) و در باس, بازیکن اوان Sarver.

آینده خود را در هوستون نشان می دهد خواهد بود جنوب خیابان دوم زمان پخش این شهرستان با داشتن باز برای Tedeschi کامیون های گروه در سال گذشته در سرگرمی مرکز در سال گذشته است. آنها رفت و بیش بزرگ و TTB دارای سابقه گردآوری برخی از شگفت انگیز گروه برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با آنها بسیاری از رفتن به چیزهای بزرگتر.

“که تور بزرگ بود و آنها بهترین مردم است. گروه خدمه آنها یک مثال از اینکه چگونه به یک سوپر pro” Naftaly به یاد می آورد. “برای رسیدن به خود را نشان می دهد و چگونه آنها این رویکرد و تغییر آن عالی بود. درک و سوزان بودند به ما. و طرفداران خود را در حال واقعی طرفداران موسیقی. آنها ما را.”

جنوب خیابان بازی 7 بعد از ظهر. در مارس 1 باز برای Los Lobos و Ozomatli در خانه, بلوز, 1204 کارولین. تماس 1-888-402-5837 و یا بازدید HouseofBlues.com/Houston. $25-$59.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de