ژولیده ها: دالی می شود مخدوش شاهوار با یک جراحی کشیدن صورت و مردم خود را پوشش چهره

با دو هفته از “ژولیده چیز” زیر کمربند ما آن را ایمن می گویند میزبان Ryan Wilusz و کالوین Mattheis هستند, پادکست, مثبت.

ما قدر شما چسبیده با ما از طریق پست هفته گذشته-راه اندازی قسمت و ما شما را تشویق به گسترش این کلمه به عنوان ما به نگه داشتن همه چیز در نورد با یکی دیگر از قسمت هیجان انگیز این برنامه شامل دو مهمان ویژه.

اوان Montgomery یک فروشگاه مواد غذایی محلی مدیریت می پیوندد پادکست به بحث در مورد آنچه در فروشگاه ها انجام می دهند به ماندن نگردند و نگه داشتن هر کس امن است. سن آنتونیو هنرمند Colton ولنتاین نیز در گفتگو با ما در مورد خود بازار مربع نقاشی دیواری از دالی پارتن بودن مخدوش و آنچه که انجام می شود به آن را تعمیر.

بین این هیجان انگیز مکالمات ما همچنین بحث در مورد یک جراحی کشیدن صورت عمده برای یکی شاهوار تئاتر تجربه ما پوشش گردباد در Chattanooga, easy-to-make کوکتل و موفقیت ناکسویل مطرح نوازنده ایو تومور.

گوش دادن به قسمت این هفته در حال حاضر

داستان در مورد بحث نشان می دهد:

‘هیچ هشدار’: دراماتیک راه Chattanooga خانواده جان سالم به در گردباد

ایو تومور: موسیقی منتقدان تماس ناکسویل مطرح نوازنده یک ‘نادر نابغه است.’

دالی پارتن: مرکز شهر نقاشی دیواری شده است مخدوش. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

زندگی گلوتن رایگان?: ما در بر داشت برخی از گزینه های در ناکسویل

کوکتل: شرق TN bartenders توصیه می کنیم این نوشیدنی را به شما از طریق اجتماعی فاصله

شاهوار: دریافت آماده برای ‘اضافه بار حسی’ – در یک راه خوب – در ناکسویل را شاهوار اوج

آنچه که “ژولیده مسائل’?

اگر شما پیوستن به ما برای اولین بار “ژولیده مسائل” یک پادکست در مورد “هر چیزی و همه چیز را زیر Sunsphere.”

این بدان معناست که تمام اخبار اتفاق می افتد در داخل و اطراف مرکز شهر ناکسویل از جمله کسب و کار, موسیقی, آبجو, حوادث و بیشتر.

آیا شما و یا یک دوست را از رنج می برند FOMO? و سپس شما ممکن است به عنوان به “ژولیده مسائل” به میزبانی شهری زندگی نویسنده Ryan Wilusz و بصری نگار Calvin Mattheis.

شما ممکن است را دیده اند ما در اطراف شهر — Calvin با باند کشف و تعداد بیشماری از دوربین های دیجیتال و من به دنبال مانند یک شهری چوب با یک آبجو (نه در ساعت البته).

چگونه به نگه دارید تا با نشان دادن

با توجه به موقعیت بسیار محترم روزنامه نگاران — یا بنابراین ما خودمان گفته ام — ما اغلب برای اولین بار به می دانم چه خبر است در اطراف شهر. ما آن را به شما را از طریق داستان و عکس و فیلم در knoxnews.com.

“ژولیده مسائل” است گیلاس در بالا تنها بهتر است. آن را به یک کل سالاد میوه سرگرم کننده حقایق و حقایق سرگرم کننده در دسترس در Ios, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

فقط جستجو برای “ژولیده مسائل است.”

ما انتشار یک قسمت جدید در هر پنج شنبه برای شما به گوش دادن به در حالی که شما وعده شگفت انگیزی بر روی صورت قرار دادن در آن “قرنطینه 15” یا شکر و تخم مرغ خود را فرش رایت از تمام اتاق نشیمن یوگا.

اگر شما ایده و یا سوال شما می خواهید ما را به بحث در مورد اسلاید به ما Instagram DMs @knoxscruff و @knoxvillephoto.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>