ژولیده مسائل: ‘Scottica غریب و یک بازی خاص نشان می دهد مهمان پیوستن به پادکست

باور کنید یا نه “ژولیده مسائل” پادکست نبود پس از لغو هفته گذشته راه اندازی. پس به جشن میزبان Ryan Wilusz و کالوین Mattheis دعوت سه مهمان در نشان می دهد.

لوگان Higgins از جک Knoxville صحبت در مورد آنچه که او انجام شده برای کمک به در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که مرکز شهر را از دست P. بازی ما خودجوش اجتماعی فاصله بازی نشان می دهد.

اسکات غرب بود فقط اسکات غرب — unapologetically reminiscing در بحث تجدید حیات میدان بازار و مقایسه خود را به جو عجیب و غریب.

بین ما و گفتگو با مهمانان ما نیز بحث در مورد آخرین اخبار در فورت بچه, مسائل با به الکل و “اولین انسانی مجازی ماشین پنجه شکار تخم مرغ عید پاک در تاریخ است.”

گوش دادن به قسمت این هفته در حال حاضر

داستان در مورد بحث نشان می دهد

جک ماسک: یک مرکز کسب و کار قرار داده شخصی نگرانی را کنار گذاشته و تبدیل به یک مرکز توزیع ماسک برای

قلعه Kid: تخریب در راه است — اما یک نسخه جدید از زمین بازی جای خود را

بارها و توله: بدنام است میدان بازار نجیب زاده اسکات وست جو عجیب و غریب Knoxville?

مرکز رشد طول می کشد صبر: آن را از دست P. او زندگی می کردند وجود دارد 25 سال

اجتماعی فاصله ناکسویل سبک: چگونه بسیاری از Smokeys یا “داستان عامهپسند’ دی وی دی برابر با 6 پا ؟

برای رفتن به الکل: چرا رستوران مورد علاقه خود را ممکن است ارائه نوشیدنی مخلوط توسط گالن برای مدت طولانی

مرکزی جمعی: عجیب و غریب مجازی شکار تخم مرغ شما نمی دانستید شما نیاز در حال حاضر

آنچه که “ژولیده مسائل’?

اگر شما پیوستن به ما برای اولین بار “ژولیده مسائل” یک پادکست در مورد “هر چیزی و همه چیز را زیر Sunsphere.”

این بدان معناست که تمام اخبار اتفاق می افتد در داخل و اطراف مرکز شهر ناکسویل از جمله کسب و کار, موسیقی, آبجو, حوادث و بیشتر.

آیا شما و یا یک دوست را از رنج می برند FOMO? و سپس شما ممکن است به عنوان به “ژولیده مسائل” به میزبانی شهری زندگی نویسنده Ryan Wilusz و بصری نگار Calvin Mattheis.

شما ممکن است را دیده اند ما در اطراف شهر — Calvin با باند کشف و تعداد بیشماری از دوربین های دیجیتال و من به دنبال مانند یک شهری چوب با یک آبجو (نه در ساعت البته).

چگونه به نگه دارید تا با نشان دادن

با توجه به موقعیت بسیار محترم روزنامه نگاران — یا بنابراین ما خودمان گفته ام — ما اغلب برای اولین بار به می دانم چه خبر است در اطراف شهر. ما آن را به شما را از طریق داستان و عکس و فیلم در knoxnews.com.

“ژولیده مسائل” است گیلاس در بالا تنها بهتر است. آن را به یک کل سالاد میوه سرگرم کننده حقایق و حقایق سرگرم کننده در دسترس در Ios, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

فقط جستجو برای “ژولیده مسائل است.”

ما انتشار یک قسمت جدید در هر پنج شنبه برای شما به گوش دادن به در حالی که شما وعده شگفت انگیزی بر روی صورت قرار دادن در آن “قرنطینه 15” یا شکر و تخم مرغ خود را فرش رایت از تمام اتاق نشیمن یوگا.

اگر شما ایده و یا سوال شما می خواهید ما را به بحث در مورد اسلاید به ما Instagram DMs @knoxscruff و @knoxvillephoto یا به ما ترک یک پیام بر روی ژولیده مسائل فن خط در 865-226-9192.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>