ژولیده مسائل: برخی از مکان نمی دید اما ناکس جعبه فقط تلاش در نهایت به باز

آبجو, دوچرخه, کسب و کار و bulldozing — تمام اتصالات موضوعات برای یک پادکست که قطعی درجه B.

اه … که ما شوخی می کنید ؟ ما کامل 5 ستاره امتیاز در اپل با یک بررسی ستایش ما “تازه خوش بین بورسی” — اگر این است که آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید.

می نویسد که این چیزها ؟

اما ما در اینجا به بحث بررسی; ما در حال شنیدن صحبت اخبار. و ما امیدواریم که شما در اینجا به گوش دادن. چون این هفته پادکست انفجار است.

شرکت میزبان Ryan Wilusz و کالوین Mattheis بحث Dolly Parton را لمس کردن نقاشی دیواری در میدان بازار قبل از دعوت هارولد Goldston در نشان می دهد بحث در مورد تلاش برای باز کردن کسب و کار خود ناکس جعبه کارائوکه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

موضوعات دیگر شامل غیر ضروری کسب و کار است که باز ماندن از تخریب قلعه, بچه محلی آبجو-وینیل جفت شدن و ناکس اخبار مجازی Prom.

به علاوه ما یادگیری زیادی در مورد رایان — مانند چگونه او انداخت خود را در دبیرستان مدل ساخته شده خود را در مرحله اولین بار در سن 3.

گوش دادن به قسمت این هفته در حال حاضر

داستان در مورد بحث نشان می دهد:

‘Karaoke را برای همه’: هارولد Goldston در رفتن به آهنگ ها و آنچه که می تواند ناکسویل را در مورد علاقه های شما

دالی می شود قبل!: شما چه فکر می کنم به طور کامل بازسازی بازار مربع نقاشی دیواری?

324 شکایات 8 هشدارها 1 ویرایش: آن کسب و کار نادیده گرفته امن تر-در-خانه دستور ؟

معبد: چگونه از 15 سال جایگزین, گت, رقص شب تا به مردم کمک کرده بود خود را

ناکس اخبار مجازی Prom: شما هنوز هم می توانید خاطرات و عکس های خود را گرفته

عکس: تخریب قلعه بچه بازی

آنچه که “ژولیده مسائل’?

اگر شما پیوستن به ما برای اولین بار “ژولیده مسائل” یک پادکست در مورد “هر چیزی و همه چیز را زیر Sunsphere.”

این بدان معناست که تمام اخبار اتفاق می افتد در داخل و اطراف مرکز شهر ناکسویل از جمله کسب و کار, موسیقی, آبجو, حوادث و بیشتر.

آیا شما و یا یک دوست را از رنج می برند FOMO? و سپس شما ممکن است به عنوان به “ژولیده مسائل” به میزبانی شهری زندگی نویسنده Ryan Wilusz و بصری نگار Calvin Mattheis.

شما ممکن است را دیده اند ما در اطراف شهر — Calvin با باند کشف و تعداد بیشماری از دوربین های دیجیتال و من به دنبال مانند یک شهری چوب با یک آبجو (نه در ساعت البته).

چگونه به نگه دارید تا با نشان دادن

با توجه به موقعیت بسیار محترم روزنامه نگاران — یا بنابراین ما خودمان گفته ام — ما اغلب برای اولین بار به می دانم چه خبر است در اطراف شهر. ما آن را به شما را از طریق داستان و عکس و فیلم در knoxnews.com.

“ژولیده مسائل” است گیلاس در بالا تنها بهتر است. آن را به یک کل سالاد میوه سرگرم کننده حقایق و حقایق سرگرم کننده در دسترس در Ios, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

فقط جستجو برای “ژولیده مسائل است.”

ما انتشار یک قسمت جدید در هر پنج شنبه برای شما به گوش دادن به در حالی که شما وعده شگفت انگیزی بر روی صورت قرار دادن در آن “قرنطینه 15” یا شکر و تخم مرغ خود را فرش رایت از تمام اتاق نشیمن یوگا.

اگر شما ایده و یا سوال شما می خواهید ما را به بحث در مورد اسلاید به ما Instagram DMs @knoxscruff و @knoxvillephoto.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>