ژولیده مسائل: ما بپیوندید آتش زنه در حالی که مهمانان بحث بازگشت دانشجویان و باغ وحش

آن را یک مسابقه ساخته شده در بهشت: Ryan Wilusz و کالوین Mattheis به عنوان شرکت میزبان “ژولیده مسائل است.” بنابراین ما تصمیم به ایجاد یک آتش زنه با هم برای پیدا کردن برخی از مسابقات است.

آن چیزی نیست که شما فکر می کنم — کاملا حرفه ای. و در این هفته,قسمت, ما شنیدن از چهار تک آهنگ مشترک خود را که coronavirus دوستیابی تجربیات خود را با ما.

به علاوه ما پیوست نه یکی بلکه دو مهمان. خبرنگار آموزش و پرورش مونیکا Kast بحث بازگشت UT دانش آموزان در حالی که باغ وحش Knoxville, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لیزا جدید مذاکرات در مورد بازگشایی این جاذبه های توریستی بالا.

رایان و کالوین بازدید از برخی از مناطق شلوغ به حساب مردم با پوشیدن ماسک و از بالا به همه چیز این دو مورد بحث شاهوار گوشت گاو با فیلم های که لازم نیست به طور منظم تئاتر آزاد است.

گوش دادن به قسمت این هفته در حال حاضر

داستان در مورد بحث نشان می دهد:

آموزش و پرورش: دانشگاه تنسی برنامه به دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز

چگونه بسیاری از مردم ماسک?: ما شمارش در برخی از شلوغ ترین مکان های اطراف

آتش زنه: ما با ایجاد یک پروفایل برای دیدن آنچه که مردم به دنبال در طول COVID-19

باغ وحش ناکسویل: شهر و شهرستان تصویب $600,000 — و بیشتر می توان به آینده

چهارم جولای: ناکسویل لغو آن July 4th متحرک — شما می توانید انتظار برای دیگر حوادث تابستان

Bonnaroo 2020: در اینجا چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر شما نمی توانید به این تاریخ موکول

شاهوار قرار می دهد studios در توجه: ما را تحمل نخواهد کرد همزمان بر روی تقاضا انتشار

آنچه که “ژولیده مسائل’?

اگر شما پیوستن به ما برای اولین بار “ژولیده مسائل” یک پادکست در مورد “هر چیزی و همه چیز را زیر Sunsphere.”

این بدان معناست که تمام اخبار اتفاق می افتد در داخل و اطراف مرکز شهر ناکسویل از جمله کسب و کار, موسیقی, آبجو, حوادث و بیشتر.

آیا شما و یا یک دوست را از رنج می برند FOMO? و سپس شما ممکن است به عنوان به “ژولیده مسائل” به میزبانی شهری زندگی نویسنده Ryan Wilusz و بصری نگار Calvin Mattheis.

شما ممکن است را دیده اند ما در اطراف شهر — Calvin با باند کشف و تعداد بیشماری از دوربین های دیجیتال و من به دنبال مانند یک شهری چوب با یک آبجو (نه در ساعت البته).

چگونه به نگه دارید تا با نشان دادن

با توجه به موقعیت بسیار محترم روزنامه نگاران — یا بنابراین ما خودمان گفته ام — ما اغلب برای اولین بار به می دانم چه خبر است در اطراف شهر. ما آن را به شما را از طریق داستان و عکس و فیلم در knoxnews.com.

“ژولیده مسائل” است گیلاس در بالا تنها بهتر است. آن را به یک کل سالاد میوه سرگرم کننده حقایق و حقایق سرگرم کننده در دسترس در Ios, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

فقط جستجو برای “ژولیده مسائل است.”

ما انتشار یک قسمت جدید در هر پنج شنبه برای شما به گوش دادن به در حالی که شما وعده شگفت انگیزی بر روی صورت قرار دادن در آن “قرنطینه 15” یا شکر و تخم مرغ خود را فرش رایت از تمام اتاق نشیمن یوگا.

اگر شما ایده و یا سوال شما می خواهید ما را به بحث در مورد اسلاید به ما Instagram DMs @knoxscruff و @knoxvillephoto.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>