ژولیده مسائل: ما در حال صحبت کردن biz brews و مرکز شهر, اخبار تازه ما پادکست هفتگی

وجود دارد هیچ انکار که سال 2020 شده است کمی عجیب و غریب است. اما اگر شما به دنبال برخی از پوشش نقره ای در انزوای اجتماعی وجود دارد مطمئن است که خیلی بیشتر از وقت آزاد.

اما شما فقط می توانید شراب خواری-سازمان دیده بان “دوستان” FaceTime دوستان و یا نشستن 6 فوت دور از دوستان در بسیاری از مواقع.

آیا آن را نمی شود خوب اگر وجود دارد یک پادکست که گفت: شما همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شهر های اطراف مناطق شهری و آخرین تنسی روند ؟

به همین دلیل ما در حال معرفی “ژولیده مسائل” — یک پادکست به شما کمک کند جلوگیری از احساس خارج از حلقه وقتی که می آید به اخبار در مورد کسب و کار, آبجو, سرگرمی, حوادث و بیشتر.

آیا شما و یا یک دوست را از رنج می برند FOMO? و سپس شما ممکن است به عنوان به “ژولیده مسائل” به میزبانی شهری زندگی نویسنده Ryan Wilusz و بصری نگار Calvin Mattheis.

شما ممکن است را دیده اند ما در اطراف شهر — Calvin با باند کشف و تعداد بیشماری از دوربین های دیجیتال و من به دنبال مانند یک شهری چوب با یک آبجو (نه در ساعت البته).

چگونه برای گوش دادن به “ژولیده مسائل’

با توجه به موقعیت بسیار محترم روزنامه نگاران — یا بنابراین ما خودمان گفته ام — ما اغلب برای اولین بار به می دانم چه خبر است در اطراف شهر. ما آن را به شما را از طریق داستان و عکس و فیلم در knoxnews.com.

“ژولیده مسائل” است گیلاس در بالا تنها بهتر است. آن را به یک کل سالاد میوه سرگرم کننده حقایق و حقایق سرگرم کننده در دسترس در Ios, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

فقط جستجو برای “ژولیده مسائل است.”

ما در حال حاضر ثبت شده در چند قسمت برای شما برای گوش دادن به و صادقانه ما فکر می کنیم می تواند پس از لغو خلبان. اما سردبیران ما به نظر می رسید به آن را دوست دارم و ما امیدواریم که شما انجام بیش از حد.

ما انتشار یک قسمت جدید در هر پنج شنبه برای شما به گوش دادن به در حالی که شما وعده شگفت انگیزی بر روی صورت قرار دادن در آن “قرنطینه 15” یا شکر و تخم مرغ خود را فرش رایت از تمام اتاق نشیمن یوگا.

ما راه اندازی قسمت در حال حاضر کاهش یافته است و ما باید یک زن و شوهر پاداش قسمت از دو هفته گذشته ما همچنین می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

اگر شما ایده و یا سوال شما می خواهید ما را به بحث در مورد اسلاید به ما Instagram DMs @knoxscruff و @knoxvillephoto یا به ما ترک یک پیام بر روی ژولیده مسائل فن خط در 865-226-9192.

قسمت 1

آوریل 2 – این روز راه اندازی! چگونه ناکسویل سازندگان در حال تلاش برای آن را در طول COVID-19

ما در گفتگو با Maranda Vandergriff از ساز شهرستان و Knoxville کارآفرین مرکز در مورد چالش های سازندگان و کسب و کارهای کوچک روبرو هستند در این نامشخص زمان. ما همچنین بحث در مورد باغ وحش ناکسویل مبارزات که به طور طبیعی منجر به بحث در مورد “ببر پادشاه” را به عنوان به خوبی به عنوان داستان پشت رایان ریش.

کسب و کار یک مبارزه در طول COVID-19?: ناکسویل ‘دیدار-ins’ می تواند ارائه برخی از کمک

باغ وحش ناکسویل: شهر و شهرستان تصویب $600,000 — و بیشتر می توان به آینده

کوتاهی مو: با خدمات سالن معلق مشتریان به دنبال یک آرایشگاه speakeasy’

مبل شب نشینی: مجازی ناکسویل موسیقی متحرک است که اتفاق می افتد — لحن در برای کمک به مردم در سراسر صنایع

پاداش قسمت

آوریل 26 – To-go کوکتل و carryout? ناکسویل رستوران مبارزه با کروناویروس

بحث ما در ناکسویل wrastlin’ و چرا برخی از کسب و کار باز ماندن در طول coronavirus. Sondra ریچاردسون از الیور رویال سهام چه خدمات صنعت انتظار می رود به عنوان ویروس نزدیک به ناکسویل و مرکز شهر Grill & آبجوسازی سرور Caitlin داف مذاکرات یک مادر تنها فقط با 45 دلار در حساب بانکی خود را. گوش دادن به ببینید که چگونه شما می تواند کمک کند.

تام پریچارد: او از تولیدات راک قبل از اقامت در ناکسویل — در حال حاضر او آموزش آینده ستاره کشتی

“شما فقط می توانید گوش دادن به پزشکان: برخی از Knox County کسب و کار در حال هجوم منظور نزدیک

نیاز به یک نوشیدنی؟: دریافت مارگاریتا به خود را درب تحویل.

خدمات صنعت: ناکسویل سرور فقط با 45 دلار در این بانک نشان می دهد که مبارزه کارگران رستوران

پاداش قسمت

مارس 20 – چگونه coronavirus اثرات ناکسویل موسیقی و آبجو صحنه

رایان و کالوین پیوست گرت تامسون از Born & Raised تولیدات و زاک Roskop از ناکس دم تورهای به یاد بگیرند که چگونه موسیقی و آبجو صنایع و نوآوری در طول coronavirus. خدمه نیز مورد بحث ما شرق تنسی مشاهیر براکت و چگونه دولت های محلی است که سفارش برای کافه ها و رستوران ها را تنظیم کنید.

از مراحل به جریان: چگونه ناکسویل نوازندگان در حال تلاش برای زنده ماندن در یک فرفره-کمتر جهان

ناکسویل رستوران ها: در اینجا این است که چگونه به پشتیبانی از مورد علاقه خود را در طول coronavirus

دیوانه در مورد جنون مارس?: رای ما در شرق تنسی مشاهیر براکت!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>