SEC نیاز به دنبال بزرگ ده سرب و بازی یک کنفرانس-تنها برنامه l Adams

ده بزرگ اعلام کرده است که تا سال 2020 فوتبال برنامه محدود خواهد شد به بازی های کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. خواهد SEC دنبال کت و شلوار ؟

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

با عذر خواهی به SEC طرفداران مشتاقانه در انتظار چنین مقاومت فصل افتتاحیه شرقی واشنگتن در مقابل فلوریدا و وضعیت در مقابل Auburn کنفرانس-تنها برنامه خواهد بود واجد شرایط به عنوان بهبود اثبات مثبت است که چیزی خوب می تواند ناشی از یک بیماری همه گیر.

من متوجه مزایای اقتصادی معمول 12-برنامه بازی. اما آنچه معمول در مورد یک بیماری همه گیر? کاهش ضرر و زیان خود را و برش غیر خود-برنامه کنفرانس.

مطمئن, من دوست دارم برای دیدن تنسی در اوکلاهما در نورمن و یا تماشای آلاباما باید راه خود را با جنوب کالیفرنیا دوباره. نوشتن آن برنامه ریزی ضرر و زیان به عنوان وثیقه آسیب.

ده بزرگ است از یک وضعیت بد. SEC باید همان را انجام دهید.

به عنوان COVID-19 مورد افزایش روزانه یک استراتژی معقول است برای به حداقل رساندن خطر. کمتر بازی و کمتر سفر را به مقدار زیادی از حس. که همچنین بسیار خوش طعم تر از هیچ فصل در همه است که هنوز هم یک احتمال است.

اگر مدارس منتخب به بازی ضروری است که این بازی ها نیست و بی ارزش. تیم نباید فقط به نفع خود آنها باید برای قهرمانی. برای تمام خطر درگیر این است که هیچ وقت به کاهش پاداش.

SEC می تواند به کاهش آن برنامه و آن کنفرانس فصل بیشتر معنی دار در همان زمان. این می تواند بازی 10 بازی های کنفرانس به جای هشت.

نه تنها آن را برای رقابتی تر مسابقات قهرمانی در ثانیه دو بخش آن از بین بردن امکان شرم آور از دست دادن مانند یک تنسی وارده در آن 2019 فصل بازکن برابر 25-نقطه underdog گرجستان دولت است.

کمتر بازی اما بیشتر SEC بازی: به من بگویید که نیست یک امکان هیجان انگیز در ورزش جهان که در آن شور و هیجان بوده است خیلی سخت است به تازگی.

وجود دارد در حال حاضر شده است حدس و گمان قابل توجهی در مورد شروع فصل دیر است. از بین بردن غیر همایش بازی را به جای انتقال به بعد شروع می شود.

افزایش برنامه کنفرانس به 10 بازی را به سختی به یاد ماندنی چالش است. هر تیم خواهد اضافه کردن دو غیر بخشی بازی – یکی در خانه و در جاده ها است. شما می توانید جمع آوری matchups در آینده بر اساس برنامه.

برای مثال در ایالت تنسی آمریکا برنامه ریزی شده است به بازی اوله خانم در خانه در سال 2021 به عنوان آن چرخش غیر بخشی حریف. در سال 2022 آن را برنامه ریزی شده به بازی LSU در باتون روژ. اگر 2020 برنامه گسترش یافته بودند به 10, کنفرانس, بازی, تنسی می تواند اضافه کردن آن دسته از مخالفان در این فصل است.

ذهن هرگز از دست دادن چنین جذاب, غیر-بازی های کنفرانس به عنوان LSU در مقابل تگزاس و Auburn در مقابل کارولینای شمالی. وجود دارد هیچ چیز SEC طرفداران لذت بردن از بیش از دیدن معشوق خود برنامه تحمیل بدبختی دیگر SEC طرفداران.

تحت یک برنامه کنفرانس, طرفداران نیز خواهد بود امان کسانی که مخوف نوامبر non-کنفرانس عدم تطابق که در خدمت به عنوان کمی بیش از یک بافر بین رقابت های.

این فصل نوامبر SEC برنامه شامل فلوریدا در مقابل جدید مکزیک, خارجه تنسی, مقابل, تروی, آلاباما, مقابل, UT مارتین, Auburn در مقابل UMass و ایالتی می سی سی پی در مقابل آلاباما, A&M.

من نه کاملا رد ارزش غیر-بازی های کنفرانس به ویژه بین کسانی که در دولت رقیب. اما این تنها می تواند برای یک فصل.

اگر این امر منجر به SEC به طور دائم در حال گسترش آن برنامه کنفرانس به بیش از هشت بازی بسیار بهتر است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>