نشان می دهد می رود در Grand Ole Opry, کمک به شنونده آن را از طریق شب’

در روز شنبه برای 4,915 هفتم بار متوالی و جهان-معروف Grand Ole Opry نشان می دهد در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده — اما نه به عنوان آنها می خواهم برنامه ریزی شده است.

یک روز زودتر 94-سال-قدیمی موسیقی کشور برنامه رادیویی اعلام کرد که آن را برای پخش بعد از چهار هفته بدون مخاطبان زنده با توجه به نصب نگرانی های اطراف coronavirus.

و هنگامی که Opry اعضای کانی اسمیت بیل اندرسون و جینی Seely انجام شده در شنبه آنها را در مقابل 4000 صندلی های خالی در Grand Ole Opry خانه. اما که نمی سر و صدا آنها را.

“فقط به خاطر از ایمنی ما لازم نیست که کسی در این سالن امشب این بدان معنا نیست که ما اصلا مخاطب” Seely گفت: در مرحله.

“اجازه دهید به شما بگویم هر بار که من راه رفتن در این مرحله به انجام, من فقط انجام به کسانی که در این ساختمان با ما. من صحبت کردن و آواز خواندن به هر یک از شما من می دانم که در حال گوش دادن وجود دارد خارج وجود دارد در سراسر جهان است. و ما از شما قدردانی بسیار است.”

هر چند از آن است که یکی از نشویل جاذبه های توریستی نخست برای بیش از نیم قرن Opry وجود نخواهد داشت و بدون آن دسته از شنوندگان.

در آن سال های اولیه ایستگاه های رادیویی WSM قدرتمند سیگنال های انجام شده نشان می دهد به بیش از 30 اطراف متحده است. در این روند “Grand Ole Opry” شد نزدیک مترادف با “موسیقی کشور است.”

در حال حاضر به عنوان ملت به نظر می رسد آماده برای سوراخ کردن در خانه در هفته ها و شاید ماه به Opry همان نقش بسیار مهم آن در اوایل روز است. آن را آوردن زنده موسیقی کشور به مردم است.

“آنچه هر کس نیاز دارد در حال حاضر است هر چیزی که عادی به نظر می رسد که آنها استفاده می شود به گفت:” دن راجرز Opry معاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی. “بنابراین برای تمام افرادی که یک شنبه شب سنت تنظیم به گراند اوله Opry من خوشحال هستم که ادامه دارد و من افتخار به بخشی از ساخت مطمئن شوید که آن را پایان نیست.”

‘آن را احساس می کند کمی سورئال’

در حالی که راجرز می گوید که هرگز در شک و تردید است که نشان می دهد را در این آخر هفته وجود دارد بسیاری از لجستیکی و نگرانی های ایمنی برای مقابله با.

روی صحنه میکروفن بودند جابجا کردن و تمیز بین هر عمل و اجتماعی فاصله در صفحه نمایش کامل. خوانندگان گیر به یک لبخند و گره زمانی که معرفی شده و ایستاده بود حداقل یک اسلحه-ظهر به غیر از همکار خود نوازندگان.

“اما ما هنوز هم عاشق یکدیگر” گوینده مایک تری مطمئن باشید. “و ما مشتاقانه منتظر در آغوش گرفتن و دست دادن واقعی به زودی.”

بین صدای خدمه نوازندگان و کارکنان تنها چند ده حاضر بودند پشت صحنه که در آن یک آرنج دست انداز بود تبریک از انتخاب.

گارد امنیتی جیم Schermerhorn دیده است Opry مهمانان fraternize, پشت صحنه برای 26 سال است. او گفت این بود “1/100th” از آنچه در آن به طور معمول احساس مانند یک شنبه شب.

“این احساس کمی سورئال.”

قطعا آن بود که راه را برای سام ویلیامز. شنبه را نشان می دهد فقط دوم Opry ظاهر برای نوه کشور افسانه هنک ویلیامز.

“این یک کمی وهم آور آواز به هیچ کس در اینجا,” او گفت:. “من فقط به عنوان عصبی که اولین بار است.”

اجرا نمی خجالتی و دور از مواد بدبینی یا. کانی اسمیت باز شب با دل مارتی رابینز آمار “روبان تاریکی است.” مندی بارنت – عمدا یا نه صحبت کرد مضطرب ملت با تفسیر Kris Kristofferson را “به من کمک کند آن را از طریق شب.”

اما جدید, نشاط بخشی آهنگ از بیل اندرسون ارائه قدرتمند ترین لحظه شب.

“این بی سابقه بار در سراسر جهان و من تلاش تلاش فکر می کنم آهنگ چه من تا به حال او گفت:” در مرحله. “و من حدس می زنم یک آهنگ است که کمی امید به آن ساخته شده است و شاید چیزی که همه ما نیاز به شنیدن امشب.”

“در حال حاضر ما باید سوالات بدون پاسخ” او خواند. “سرنوشت ما را در خارج وجود دارد, روش سوارکاری حصار/ اما ما باید به این باور در همه چیز ما می توانید ببینید/ روزی آن را همه حس می شود.”

“و من اعتقاد دارم که آن را,” او گفت: به عنوان وتر نهایی زد بیرون.

“فقط مانند سیل ما را آب و آن را’

کالین نی ماندن, خوش بینانه, به عنوان به خوبی. مدیر عامل شرکت Ryman مهمان نوازی که صاحب Opry دیده است این شرکت از طریق 9/11, بحران مالی 2008 و نشویل سیل سال 2010. سیل ویرانگر به خصوص به عنوان کل Opry خانه غوطه ور شد در چند فوت آب است. اما دو روز پس از آن ضربه Opry انجام شده در نشویل جنگ یادبود سالن و خانه بازگشت و چهار ماه بعد.

رید می گوید: Opry خانه تمام وقت کارکنان پرداخت خواهد شد از طریق خود برنامه ریزی بازگشایی در مارس 7, و پاره وقت کارکنان پرداخت خواهد شد برای دو هفته آینده.

Ryman مهمان نوازی نیز صاحب نشویل تاریخی Ryman سالن که به تعویق افتاد تمام شب حوادث از طریق آوریل 4 اما در ادامه به برگزاری تورهای روزانه.

“اما آنچه که ما گفته اند که به مردم ما در هر یک از این کسب و کار است که ما در حال نگه داشتن باز است که اگر کسی هر گونه بی میلی به کار آنها ندارد و به کار” نی می گوید. “ما مردم را وادار به در آمده است. ما انجام کسب و کار نیست که در راه است.”

“در هزینه های جانبی از این کسب و کار (ما) در نظر گرفتن خیلی سخت گیرانه اقدامات همه در اطراف. اما خبر خوب برای ما است. ما تا به حال واقعا خوب ماه های ژانویه و فوریه. ما بیش از خود ما داخلی قصد دارد در ماه ژانویه و فوریه. ما در حال نشستن در کمتر از $300 میلیون دلار به صورت نقدی. ما باید سازمان ملل متحد کشیده شده خط اعتباری از $700 میلیون. بنابراین اگر این چیزی است که سه ماه و در (وضعیت) درست مثل سیل ما را آب و آن را از طریق دریافت و مقابله با آن است.”

وجود دارد تنها یک راه برای شنبه تاریخی, سورئال و تایید “Grand Ole Opry” به پایان رسید. تمام شب را اعمال ایستاده بود کنار در فاصله سالم و سنگ “را دایره ناگسستنی.”

هشتاد و پنج سال پیش افسانه ای کارتر خانواده دوباره سرود و ناخواسته ایجاد شده موسیقی کشور را ابدی آهنگ تم.

“دایره” نیاز به معرفی ندارد اما شب به نام برای یک پیام نهایی از Seely قبل از شب بسته شدن عملکرد.

“هر کجا که شما هستند,” او گفت: “و هر آنچه که شما انجام, شما فقط احساس راحت و ایستادن و خواندن این یکی با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>