خاموش شدن ممکن است احساس بی پایان برای استفاده داخلی قربانیان اما کمک است که هنوز هم در دسترس

برای بسیاری از مردم زندگی در یک رابطه آزاردهنده احتمال فرار احساس می کند و حتی کمتر احتمال دارد در میان انزوا از coronavirus همه گیر طرفداران می گویند.

فضای امن در شرق تنسی میزبانی تنها دو مشتری در آن 26-تخت خشونت خانگی سرپناه در جفرسون کانتی در جمعه, مدیر اجرایی, ون ولف گفت: ناکس اخبار.

تماس به آژانس غیر انتفاعی 24 ساعته نیز کاهش یافته است پس از Tennesseans دستور داده شد تا به ماندن در خانه در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

ولف گفت: او را برای دریافت گزارش های مشابهی از پناهگاه های دیگر در سراسر کشور.

“این بیماری همه گیر است و باعث عمده موانع برای قربانیان” ولف گفت. “خشونت خانگی نرفته است. … اما آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند دور از معتادان خود را به یک تماس تلفنی.”

سازمان های اجرای قانون هستند اجازه می دهد افسران گریز بیشتر در تصمیم گیری زمانی که به دستگیری به خاطر کاهش زندانی زندان جمعیت. دادگاه های ایالتی را به حالت تعلیق در ترین فرد در جلسات و دسترسی به شهرستان courthouses متفاوت در سراسر ایالت تنسی با برخی از کارمندان دادگاه’ دفاتر در حال حاضر برای عموم تنها با وقت قبلی.

همه از آن می تواند در ایجاد این تصور غلط بسیاری در بحران است که به کمک نمی آیند ولف گفت.

فضای امن و پناهگاه های دیگر این پیشنهاد با ارزش کمک های حقوقی برای کمک به قربانیان فایل سفارشات و یا حفاظت.

“دستور حفاظت هنوز هم می تواند به دست آمده” ولف تاکید کرد. “ما می دانیم که فرایند است که به طور خاص متفاوت برای هر شهرستان. ما می توانیم که تماس و شروع این روند.

“همین دلیل است که تخصص و تاخت و تاز که پناهگاه را به دادگاه مهم است در حال حاضر.”

تعداد زیادی از مردم به دنبال کمک در هلن راس McNabb بحران خانواده مرکز در ناکسویل نیز کاهش یافته است پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی صادر ایالت اقامت در خانه سفارش با توجه به دیوید کیتس و هماهنگ کننده برنامه برای ناکسویل اداره پلیس ویژه جرائم واحد.

“معمولا قربانی تماس هنگامی که سو استفاده کننده برگ صفحه اصلی,” او گفت:. “در حال حاضر آزار دهنده است که همیشه وجود دارد.”

مجموع داخلی مربوط به تماس برای خدمات به KPD این سال, اما, افزایش 5 درصد بیش از سال 2019 با توجه به غیر رسمی شماره وارد شده توسط KPD جرم واحد تحلیل.

با وجود اختلاف آشکار در بسیاری از موارد 911 تماس در حال ساخته شده توسط یک نگران همسایه یا دوست اگر چه قربانی ممکن است مایل رسیدن برای کمک به هنگامی که ماموران وارد کیتس گفت.

دیگر همه گیر-عوامل مرتبط با آن نیز ممکن است در بازی, او گفت:. قربانیان ممکن است احساس تعهد مالی به ماندن در خانه اگر آنها و یا شریک زندگی خود را از دست داده است کار خود را و یا اگر آنها هیچ مهد کودک گزینه های.

سازمان های مانند ناکسویل خانواده دادگستری مرکز می تواند کمک به قربانیان آدرس هر دو فوری و دراز مدت نیاز دارد کیتس اشاره کرد.

KPD سخنگوی اسکات Erland تشویق قربانیان خشونت های خانگی به 911 تماس بگیرید و صادقانه در مورد وضعیت.

“اگر شما نیاز به پلیس و پلیس در حال رفتن به آن وجود دارد” گفت: Erland. “آنها نیاز به دولت به وضوح آنچه اتفاق افتاده اگر آنها حمله. و آنها نیاز به دولت به وضوح آنچه آنها نیاز دارند.

“قربانی نیاز به یک مدافع برای خود. به دنبال آن کمک – وجود یک فرد است که وجود دارد برای کمک به, و کسی که می خواهد برای کمک کند.”

اگر شما یا یک دوست است که در یک سوء استفاده از وضعیت داخلی نترس برای رسیدن:

  • ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در خانه: 1-800-799-7233
  • ناکسویل خانواده دادگستری مرکز خط تلفن: 865-521-6336
  • هلن راس McNabb خانواده مرکز بحران crisis hotline: 865-637-8000
  • فضای امن در شرق تنسی تدریس خصوصی در خانه: 1-800-244-5968

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>