چه نقطه شما ممکن است تعجب می کنم از قرار دادن یک زن رنگین کمان-رنگ اسب شاخدار-به شکل اب نبات چوبی به حتی بیشتر غول پیکر بسیار خوشحال سازمان ملل متحد تولد میلک شیک است که در حال حاضر چاشنی زده با snickerdoodle کوکی ؟ و خامه. و sprinkles که کت کل بالا-سوم از شیشه است. حتی در اندازه کامل نوعی کیک کوچک — آن را بیش از حد تحت پوشش در خامه و لایه خود را از sprinkles — متعادل بالای این عینک. اب نبات چوبی می تواند در نظر گرفته گیلاس در بالا از این به درستی به نام Freak لرزش وجود دارد نه واقعی گیلاس در آن را به عنوان به خوبی.

برای پاسخ به این سوال شما باید گام به گام در داخل ذهن یک دختر شش ساله در این مورد دختر من که دیدم پمپاژ نه به عنوان یک بلاعوض علاوه بر این به بیش از حد بالا تااینکه اما به عنوان یک فرصت. استفاده از آن به عنوان یک قاشق او dunked اب نبات چوبی تمام راه را به پایین شیشه ای و حفر کردن بستنی و خامه با ذوب شیرین کرم آغشته در سراسر چهره او و چکیدن از او دست به آرنج. در یک نقطه “اسب شاخدار پمپاژ” را به عنوان او آن را به نام ثابت به طور کامل پیاده سازی برای chiseling لایه وانیلی پوشش و sprinkles که احاطه شیشه ای. او یک گرم ، چسبنده و او زندگی بهترین زندگی است.

این صحنه دقیقا همان چیزی است که مسکن, مدیریت مهمان نوازی و یا LHM به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها تصور نوشابه چشمه 1950s-سبک یخ کرم اطاق نشیمن و غذاخوری در reimagined سنت لوئیس اتحادیه ایستگاه. پس از خرید ملک نقطه عطفی در 2014, LHM می دانستم که آنها می خواستند به انجام کاری بزرگ است که نیروی تازه دادن به یک جایی که یک بار باید مراجعه مقصد که آیا در آن تجسم به عنوان شهر راه آهن hub یا اختراع مجدد آن در سال 1980 به عنوان یک ناهار خوری و خرید مقصد.

اولین گام برای بازسازی هتل و یاد سالن بزرگ. چه برای انجام با بازگشت بخشی از اموال, اما, مورد نیاز بیشتر فکر می کردم. به عنوان آنها به اطراف نگاه کرد به دیگر شهرهای مشابه اندازه آنها متوجه شدم که سنت لوئیس ” فقدان یک آکواریوم آنومالی بود. پس از اقامت در آن برای داخل اموال آنها آمد تا با ایده برای سنت لوئیس چرخ یک گلف مینیاتوری و یک چرخ فلک. این دریاچه می تواند تبدیل به یک نور نشان با شعله های آتش عکسبرداری از آب به موسیقی و وجود دارد خواهد بود یک طناب البته یک آینه و خم و یک زمین بازی. همه آنها را ترک کرده بود به انجام طرح از گزینه های مواد غذایی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Soda Fountain is located at Union Station in downtown St. Louis. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • نوشابه چشمه واقع شده است در اتحادیه ایستگاه در مرکز شهر St. Louis.

نوشته اصلی LHM فکر بودند که نمیفهمد. تمام راه را تا سال 2017 به هارد راک کافه قرار بود به ماندن قرار داده و در آن زمان از آن ساخته شده حس. رستوران های زنجیره ای شناخته شده در سراسر کشور به عنوان یک سرگرمی مقصد پس از آن به نظر می رسید مانند یک مناسب است. زمانی که راک جیبش LHM دیدم فرصت خود را برای ایجاد یک رستوران است که خواهد بود حتی بیشتر منسجم با سنت لوئیس به مضمون نمایشگاه جهانی-inflected چشم انداز آنها برای اموال.

چشمه نوشابه کامل ساخته شده حس. نه تنها آن را اشاره به نمایشگاه جهانی 1904/لوئیزیانا خرید نمایشگاه و سنت لوئیس ” اتهام نقش در اختراع بستنی مخروطی همچنین این امر موجب نوعی دلتنگ خانواده پسند تلون مزاج است که آنها می خواستند این اموال را ارائه دهد. با چشم انداز که در ذهن LHM همکاری با لارنس گروه برای کمک به آنها را تبدیل سابق راک فضا را به یک نقاشی با مداد رنگی-رنگی سرزمین پری: بخشی نوشابه, فواره, بخش, کسی که شام میخورد بخش فروشگاه آب نبات و همه سرگرم کننده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The dining room at the Soda Fountain. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • اتاق ناهار خوری در نوشابه چشمه.

شما لازم نیست که به توان شش برای درک زیبایی خیره کننده که LHM است به زندگی به ارمغان آورد. لحظه ای که شما گام در درب شما احساس به عنوان اگر شما در حال حمل و نقل به ناپلی-رویای رنگی. رنگ پریده و صورتی و سفید و پسته سبز رنگ و کاشی های کف بازیگران نقاشی با مداد رنگی براق و شیشه ای گرد چراغ خط سقف به شما احساس به عنوان اگر شما در یک چرخ فلک. اگر چه این رستوران را اشغال 10000 فوت مربع آن را هوشمندانه تقسیم به سه حوزه مجزا — نوشابه چشمه شمارنده و یک اتاق ناهارخوری مرکزی و اتاق ناهار خوری و یک فروشگاه آب نبات — آن را کمتر احساس کاورنو. در شب اتاق است به خصوص جادویی به عنوان چراغ های چشمک زن از سنت لوئیس چرخ فلک و دیگر جاذبه های زرق و برق از طریق رستوران بسیاری از ویندوز نور اتاق با یک گوهر-مانند چشمک زدن.

اگر LHM نیاز به تایید است که ایده خود را برای شیرین چشمه خوب بود یکی از آنها را در فرم از پذیرش قریب به اتفاق آنها را دریافت کرده ام. اگر وجود دارد هیچ صبر کنید یا از بازدیدکننده داشته است — که در روزهای هفته با هیچ St. Louis Blues خانه بازی — رستوران است که در حال حاضر معروف شلوغ با صبر بار به عنوان تکان دهنده آن دمدمی مزاجی می لرزد. در تعطیلات آخر هفته آن شناخته شده است به یک چهار ساعت صبر کنید تا زمانی که منع ناهار خوری وجود دارد آن را برای این واقعیت است که این رستوران با استفاده از Yelp Waitlist و پیچیده سرگرمی صرف مراحل خارج از درب های خود را.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A griddled double cheeseburger with American cheese, lettuce, tomato, onion, pickles and sport peppers. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • یک griddled دوبل چیزبرگر با پنیر آمریکایی, کاهو, گوجه فرنگی, پیاز, ترشی و فلفل.

به جای بالقوه برای چنین زمان انتظار آشپز راسل کانینگهام (که مسئول نظارت بر همه رستوران ها در اتحادیه ایستگاه ملک به جز Landry را غذاهای دریایی خانه) هوشمندانه نگه شیرین چشمه منوی ساده و سر راست است. با این حال در یک رستوران است که به راحتی می توانست زنگ زد آن را با sub-par منجمد امتیازی ایستاده غذا به دلیل اسیر مخاطبان او می کند این مواد غذایی ساده هست. یک griddled دوبل چیزبرگر است اصل فرم — ترد در اطراف لبه های آبدار در مرکز صدر با مذاب پنیر آمریکایی که کمپرس آب به هر شکاف از patty و چاشنی زده با ترد کاهو و گوجه فرنگی خام سفید و پیاز و ترشی. نرم مستی کاملا griddled و آن روغنی بالا glistens تحت کارناوال چراغ سقفی. این نوع از آسان راحتی شما می خواهید از یک تفریحی-پارک-جنب رستوران.

سرخ شده ساندویچ مرغ است و به همان اندازه نیز اعدام شد. این ضخیم پوشیده با نان مرغ است تکان دهنده آبدار آن طلایی-قهوه ای پوشش سادگی چاشنی تنها با زمزمه فلفل سیاه. جمع به یک نرم مایونز-slathered brioche مستی ساده کاهو و گوجه فرنگی چاشنی اضافه کردن یک خوش آمدید پاپ ترد رفع خستگی به عمیق-مرغ سرخ شده.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The restaurant’s egg salad sandwich. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • رستوران ساندویچ سالاد تخم مرغ.

هر دو ساندویچ سالاد تخم مرغ و ماهی تن ذوب شد خوش تعجب آور در آنها اعدام است. به جای احساساتی — به عنوان است که اغلب مورد با این سالاد — هر دو کاملا با لباس به اندازه کافی سس مایونز اجازه می دهد تا قطعات به پایبندی به هم اما نه آنقدر که آنها غرق نمک و فلفل. تخم مرغ, سالاد خاص, فوق العاده روستایی-بافت خرد شده که زوج خوبی با همراه نان گندم.

حتی ساده پنیر کبابی بالا است; ضخامت نان تست عمل می کند مانند یک اسفنج برای خیلی کره که آن را به شکل با شکوه پوسته. ساندویچ سه طبقه و به این اذوقه و نوشابه اثر در داخل قطعه به عنوان به خوبی. آن را خوب کنتراست بافت با سخاوتمندانه و melty لایه از پنیر چدار و پنیر جک که همه چیز با هم.

زیگ زاگ-برش سیب زمینی سرخ کرده و پیاز حلقه در خدمت یک جداجدا سفارش داده شده استاندارد هستند اما به خوبی آماده شده است. متاسفانه بیکن در BLT نه چندان چشمگیر. جویدنی و پخته آن ممکن است قابل قبول به عنوان علاوه بر این به یک ساندویچ مرغ یا چیزبرگر اما به عنوان ستاره نشان می دهد در BLT آن وجود نداشت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The All-American Sundae with ice cream, hot fudge, caramel, whipped cream and a cherry. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • این همه آمریکایی و مغز گردو با بستنی, فاج داغ, کارامل خامه و گیلاس.

چیزی وجود ندارد که آن را به نوشابه چشمه دسر. مسلما این طراحی شده است برای خیره با چشم ظاهر انحطاط. این ماده وجود دارد به عنوان; رستوران با استفاده از بستنی از محلی Clementine را شیطان و زیبا لبنیاتی به عنوان پایه همه از آن, دسر و کیفیت در همه چیز آشکار است از یک منحط و ماهرانه آجیلی شکلات مالت به رستوران امضا عجایب می لرزد.

در نظر دارچین ادویه و همه چیز خوب رول دارچین در میلک شیک, فرم, آن, وانیل, خامه و شیرینی گردو با پوسته لبه خاطره انگیز از یک لود صبح مستی. خامه کلاه شیشه ای مانند پوشیده از برف قله و یک اندازه شیرینی رول دارچین به نحوی مخالف جاذبه های قرار داده شده در بالای خامه و به سختی در حال استراحت بر روی دو نی و برخی استراتژیک قرار داده شده شکلات تکه. اما مضحک ارائه آن هرگز تحت الشعاع خود را به آرامی چاشنی دارچین و وانیل غنای Clementine را بستنی — یک شاهکار صحبت می کند که برای هر دو کیفیت مواد تشکیل دهنده و تعادل طعم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A Very Happy Un-Birthday Freak Shake with a vanilla-frosted rim, rainbow sprinkles, a funfetti cupcake, whipped cream, a snickerdoodle cookie, a cherry and a rainbow lollipop. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • بسیار خوشحال سازمان ملل متحد تولد عجایب لرزش با وانیل-مات rim, rainbow sprinkles, یک funfetti کیک خامه یک snickerdoodle کوکی گیلاس و یک رنگین کمان اب نبات چوبی.

همه چیز اما… خالص است عینک, اما آن را نیز دارای این متفکر طعم تعادل است. بستنی وانیلی در خدمت به عنوان پایه ای برای یک Jenga-مثل مجسمه از شکلات پوشیده از چوب شور چیپس سیب زمینی شکلات غوطه ور شور راد, سس کارامل, یک فنجان کره بادام زمینی و شکلات کوکی تراشه. برای کسانی که دوست دارند به مخلوط خود را شیرین و خوش طعم این یکی motherlode.

نوشابه چشمه boozy دروغ ممکن است به عنوان Instagrammable اما آنها بسته پانچ که فقط به عنوان قدرتمند به عنوان عجایب حرکت بصری شدت. راه ما بودند فانتزی-زمین نسخه از یک پیچ گوشتی خون نارنجی ودکا بنابراین برجسته از طریق خون پرتقال و نوشابه و شربت و شربت وانیل شما تعجب می کنم اگر وجود دارد باید دو نوشیدنی حداکثر. این añejo تکیلا در هانوی به Oaxaca زیرکانه است اما آن را هنوز هم می افزاید: قابل توجه گرما به dulce de leche, عصاره قهوه و شیر ترکیب.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Desserts at the Soda Fountain are assembled to order. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • دسر در نوشابه چشمه مونتاژ به سفارش.

و البته شیرین چشمه نمی توانید اجازه دهید بچه ها (و یا غیر مصرف کنندگان) باید همه سرگرم کننده: سنت لوئیس استاندارد است boozy پاسخ به این عجایب می لرزد. آن را ساخته شده با Clementine را چسبناک, کره, کیک, بستنی, پایه روغنی شیرین بوم هنوز هم 630 اعزامی رم و طلایی جاده های قهوه ای آل. آن را مانند یک سرماخوردگی نسخه از یک کره عجیب و غریب است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The restaurant's retro candy shop. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • رستوران یکپارچهسازی با سیستمعامل فروشگاه آب نبات.

که من پیدا کردم خودم با استفاده از اندازه آبی و سفید نی به مخلوط سخاوتمندانه پور از رم به چسبناک, کره, کیک, بستنی, من انداخت بیش متوجه شده دختر من در حال حاضر با استفاده از “اسب شاخدار اب نبات چوبی” به قطعه خود را تکان را به نوعی کیک کوچک چاشنی زدن در نیمه و متوجه شدم که اثر این رستوران تا به حال بر ما تمام شد که متفاوت است. که سحر و جادو از همبرگر می لرزد, sprinkles در و کارناوال چراغ: آنها می توانند بیرون آوردن بچه در شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر