در تاریخ 13 ژوئن 2002 دیوید Clohessy پا به نور از تاریخ است. سابق پسر محراب در یک روستایی کلیسای کاتولیک در موبرلی میسوری او ایستاده بود در یک تریبون در یک سالن رقص هتل در دالاس و خیره در او را از ردیف بالا بر ردیف از جداول بسته بندی شده به اتاق ده عمیق بودند و برخی از 280 اسقف های کاتولیک.

بسیاری از مخاطبان که در حال حاضر آشنا با Clohessy به عنوان مدیر ملی از بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش یا ضربه محکم و ناگهانی این کشور طولانی ترین-فعال گروه حمایت از قربانیان سوء استفاده روحانیت. Clohessy در حال صرف سال تلاش برای گرفتن اسقف’ توجه است.

در واقع Clohessy به نظر می رسید در نقل هر روزنامه داستان در مورد یک شکارچی کشیش رفتن به اوایل 1990s. او می خواهم نشان می دهد تا در کلیساها با آگهی لیست جلسات گروه پشتیبانی برای قربانیان و او می خواهم prod خبرنگاران برای پوشش اعتراض. او در کنفرانس های مطبوعاتی با گریان قربانیان اعلام و پرونده های حقوقی. او اصرار داشت در تماس متهم کشیش “perps.”

او در یک کلمه یک مزاحم به کلیسای کاتولیک. و تا لحظه ای که در سال 2002 که همه او تا کنون بوده است.

آن روز با مربع-قاب عینک کمی چپ چپ و ساز و برگ خود را از ساده کت و شلوار خاکستری و پیراهن سفید ضربه محکم و ناگهانی مدیر نگاه بیشتر شبیه به یک حسابدار از رادیکال حقوق قربانیان حمایت کند. اما این دیدار از ایالات متحده کنفرانس اسقف های کاتولیک بود و با تمرکز به طور خاص در انفجار روحانیت سوء استفاده رسوایی — و آن کشیده شده بود چشم از جهان است.

پس از یک دانش سطحی از کف زدن Clohessy شروع سخنرانی. تقریبا از لحظه ای او دهان خود را باز کرد و حتی قبل از توصیف کشیش محلی که مورد تعرض او به عنوان یک پسر بچه شروع کرد به گریه.

“من را تشویق به صحبت در مورد تجربه شخصی من بودن تعرض, تجاوز پدر جان Whiteley در اسقف نشین از شهر جفرسون و اثرات آن را تا به حال در زندگی من” Clohessy گفت. “من می توانم توصیف شب پیچش یا حلقه زنی در موقعیت جنین و گریه قاه میخندند در حالی که همسر من, لوری به سادگی برگزار شد و نیاز به دریافت و تغییر bedsheets چرا که آنها همدیگر را دیدند. من می تواند صحبت در مورد کابوس و افسردگی و مشکلات جنسی. در مورد چگونه حتی در حال حاضر تقریبا هر روز من اساسا به نوعی احساس می کنم مثل یک تقلب است.”

اما هر چه شک به Clohessy را تروما در سمت چپ او پوچی و درد وجود نداشت hesitance صدای او هنگامی که او خطاب به اسقف ها در مورد نقش آنها در آینده حساب. او خطاب آنها را به عنوان “smart مردان” که “می دانم کار درست را انجام دهد.”

“اساسا ساده است. چه چیزی باعث سوء استفاده جنسی? که پیچیده است. چگونه برای شروع به درمان این مردان و یا آنها را درمان کنم ؟ که پیچیده است. چه زمانی که سوء استفاده بازمانده پیاده در درب ؟

“آقایان” Clohessy گفت: “من به شما ارسال آن پیچیده است.”

حتی برای Clohessy که علاقه لفظی شکوفا او در پیام خود به اسقف هنوز هم می ایستد به عنوان یک تقریبا بیش از حد-شات کامل از کتمان حقیقت. در واقعیت هیچ سناریو بوده است که مملو از اخلاقی و مذهبی و حقوقی پیچیدگی از لحظات پس از یک بازمانده به ارمغان می آورد داستان خود را به یک کلیسای رسمی. برای سال Clohessy تا به حال شده است در تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی که کلیسا معمولی واکنش — بلانت انکار مرموز شهرک و تلافی جویانه پرونده های حقوقی — بودند, به عنوان او آن را در گفتار مانند استفاده از “کثیف باند” به یک “آلوده زخم.”

این بود که سپیده از دوران تحقیقات وقایع در 2015 فیلم ویژهبه عنوان بوستون گلوب شروع به انتشار داستان که نه تنها نشان می دهد یک سیستمیک پوشش از سوء استفاده روحانیت در بوستون اما در کل ایالات متحده است. داستان خواهد برنده شدن در این مقاله یک جایزه پولیتزر در سال 2003 و طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از موشکافی بیشتر و پاسخگویی.

هجده سال گذشت از آن روز در دالاس. با وجود Clohessy را اعلام سادگی این موضوع است که به عنوان پیچیده به عنوان همیشه.

برای ضربه محکم و ناگهانی یک سازمان است که تا به حال برای سال رونق با کوچک و زیرک کارمندان تاریخ اخیر آن تعریف شده توسط چندین پرونده های حقوقی داخلی و نزاع. این بازدید در آمد تند توالی در طول شش ماه در پایان سال 2016. ضربه محکم و ناگهانی بود که هیچ غریبه ای به حال شکایت توسط کشیش های گرفته شده به دادگاه مدنی توسط یکی از کارکنان سابق خود را که متهم آن در حال اجرا در پس زدن طرح با وکلای; سپس ضربه محکم و ناگهانی اعلام کرد که رسیده بود یک افترا حل و فصل با یک کشیش آن را به حال یک بار labeleda “حیله گری درنده.”

در نهایت اضافه کردن سازمانی آسیب به حقوقی توهین ضربه محکم و ناگهانی خود را از دست داده وقتی از افسران در یک موج استعفا شروع با Clohessy.

ضربه محکم و ناگهانی دیرین منتقدان در جهان کاتولیک cackled و حتی جریان اصلی رسانه های زد داستان که مربوط به استعفا به این سازمان اجرا از مجادلات. در آن زمان داستان به نظر می رسد ساده: ضربه محکم و ناگهانی مبارزه کلیسا آن را صرف چند سال برای گرفتن walloped و در حال حاضر آن خرد شده بود.

یکی از Clohessy طولانی ترین متحدان روحانیت سوء استفاده از وکیل جف اندرسون معتقد است که وجود حقیقت به این مفهوم است که در ضربه محکم و ناگهانی به پایین ترین لحظات مخالفان خود در زمان بالا دست.

“کاتولیک اسقف حال منابع و توانایی برای پایمال کردن ضربه محکم و ناگهانی. این یک عدم تطابق” او می گوید و اضافه می کند “جالوت slayed دیوید.”

Clergy abuse attorney Jeff Anderson says the church successfully "depleted" SNAP through lawsuits. - ANDERSON AND ASSOCIATES

  • اندرسون و همکاران
  • سوء استفاده روحانیت وکیل جف اندرسون می گوید کلیسا با موفقیت “تهی” ضربه محکم و ناگهانی از طریق پرونده های حقوقی.

نکته خنده دار این است که دیوید Clohessy هرگز واقعا رفت.

در یک سری از گسترده مصاحبه در اوایل این ماه Clohessy نشستم با Riverfront Times به منعکس کننده بر حرفه ای در بازمانده وکالت که حداقل برای لحظه ای است که در چیزی که او خواستار “یک شیب.”

که یک راه برای توصیف آن است. در سه سال گذشته Clohessy می گوید او را تحت چندین سفر به اتاق اورژانس چهار عمل جراحی و 30 جلسه شیمی درمانی.

این روزها بسیاری از Clohessy این فعالیت محدود به دو طبقه خانه در پشت آرام cul-de-sac در سنت لوئیس ” Ellendale محله. در اخیر بعد از ظهر دایره ای میز چوبی در اتاق ناهار خوری است که پوشش داده شده با لوازم جانبی خود را در حال انجام کار است. وجود دارد یک لپ تاپ چند روزنامه و آشکار انفجار نامتجانس چاپ و یادداشت ها. در زیر برخی از آن نکات زیادی برنامه ریزی تقویم با یک تاریخ مشخص برای آینده MRI. یکی دیگر از توده ای از مقالات پنهان یک سبد پلاستیکی پر از بطری های قرص.

زمانی که من به Clohessy در مورد اندرسون استعاره است که در مقایسه با او به دیوید گرفتن stomped توسط یک کاتولیک جالوت او می خندد.

“اوه آره, آره,” او می گوید: chuckling از طریق طعنه. “کلیسا به من داد سرطان! و آن را به من داد یک تومور مغزی!”

آن آغاز شده بود با سرطان گلو. پس از آن آمد یک دوم تشخیص سرطان پروستات است.

“در واقع” Clohessy در حال حاضر روشن, “نکته سوم من بود یک تومور مغزی در آن منظور است.” خود تومور غیر سرطانی است که مضاعف قابل توجهی آن را به عنوان یک تومور مغزی است که برش های کوتاه از زندگی Clohessy برادر برایان در سال 1993.

Clohessy 63 در حال حاضر. او با تمرکز بر سلامت خود را به کار کردن در محلی YMCA هر روز و مداوم به پزشک مراجعه کنید خود را برای نظارت بر سرطان. اگر او تا به حال انرژی او می گوید: او هنوز هم می تواند در جاده ها, کشیدن 60 ساعت در هفته و hounding دولت محققان برای حفظ فشار بر اسقف های کاتولیک.

اما او خسته است. برای اولین بار در زندگی خود او نمی تواند از طریق یک روز بدون چرت زدن.

زمانی که Clohessy شدت پایین به عنوان ضربه محکم و ناگهانی مدیر در دسامبر سال 2016 او اصرار داشت که سلامت او رانندگی انگیزه برای ترک نقش او برگزار می خواهم برای نزدیک به 30 سال است. او می افزاید: در حال حاضر که سلامت عاطفی نیز هست. در پنج سال گذشته از کارگردانی ضربه محکم و ناگهانی مواجه شده بودم دو عمده حقوقی حملات توسط کشیش در کانزاس سیتی و سنت لوئیس و هر دو به دنبال یک قاضی را به آنها اجازه می دهد برای دسترسی به شبکه کتابخانه بازمانده اظهارات و اسناد و مدارک.

به Clohessy آن وخیم برگشت. “در یک دوره بسیار کوتاه از زمان یک گروه است که تا به حال صرف آن تاریخچه جرم بازی بود به طور ناگهانی نیاز به بازی قابل دفاع” او می گوید. “وجود واقعی بود فکر می کردم که ما نمی خواهید برای زنده ماندن.”

اما آنها بود و در حال حاضر به لطف مداخله پزشکی Clohessy جان سالم به در خود را با قلم مو با یک تهدید وجودی. او در حال حاضر از لحاظ فنی یک داوطلب سخنگوی ضربه محکم و ناگهانی.

هنوز هم پس از یک عمر در حال اجرا آن را احساس عجیب و غریب به توقف و یک نفس است.

“من ملال انگیز سابقه پیش بینی قوس از زندگی خود من” Clohessy اذعان می کند — اما بر خلاف اندرسون مقدس استعاره او را نمی بینم که قوس الکتریکی به عنوان یکی از شکست.

“اگر این به نوعی یک نبرد برای درهم شکستن و یا صدمه دیده کلیسا و سپس آره ما بازنده” Clohessy تصدیق میکند. “اما که هرگز آنچه این شده است در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im